Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Maximus se přizná Thaddeovi, který odejde s Wilzigovou hlavou. Lucy a Maximus spojí své síly a dorazí do Shady Sands. Betty se stane správkyní trezoru 33 a nařídí znovu zalidnit trezor 32, což Norma překvapí. (mikki089)

Recenze (25)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Táto epizóda dáva pojmu deus ex machina úplne iný rozmer... dobre, preháňam, ale skrátka tá záchrana na poslednú chvíľu pôsobí ako paródia z budúcnosti zo South Parku na tento seriál. Inak pokračujeme kde sme skončili, dozvedáme sa, že "niečo prehnité je v štáte vaultskom" a o čo presne ide, sa dozvieme asi až na konci. A hlavný antihrdina mi vôbec nechýbal, rád dom si od neho na chvíľu oddýchol. ()

Korbitch 

všechny recenze uživatele

Uf, sešup jak debil. Co se děje ve Vaultu mě už vůbec nezajímá, mutanti pořádně nejsou, akce chybí, černý humor nikde, do vaultu se dostanete nějakým propadlem. Tpč, mám takový pocit, že právě teď někdy došel štábu fet. ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Odlehčený a pestřejší mix road trablingu, jakožto exkurze postapo světem...třeba jako v Last of Us, Cesta, Resident evil a něčím, jako třeba Silo...pravdu hledající jedinec v uzavřené skupině, která je evidentně klamána. Jako proč ne, akorát je to vcelku chatrně zkostruováno. Je to non-fiction blbinka...nesmíte v tom hledat víc, protože jako standardní drama to nefunguje. Moc náhod, nelogičností... . Prostě bloody fairy tale pro gameheady a milovníky fantasy vizuálních nehloupých jednohubek. Tím druhým mmj. jsem, ale laťku mám nastavenou výš. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Linky černoch a pipka se propojily a vznikla nejotravnější (a nejužívanější) linka seriálu a zabírá nejvíce stopáže. A okolo nejzajímavější informace (co je ve Vaultu 31) se chodí jako okolo horké kaše. Pozn.: páže kulhá a ještě táhne “golfový vak” a stejně ho nejsou schopni dohnat. Tohle opravdu nefunguje. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mnoho odbociek, ale i nelogickosti popierajucich vlastny serialovy svet. Par vtipnych poznamok - ako je to s plochozemcami v tychto dnoch. Lucyina linia je zatial najviac cringe, hoci z nej tvorcova o chvilku urobia top-S.W.A.T. bojovnicku. Napriek tomu, ze jej bracho zjavne vie pouzivat mozog a to budi zaujem, medzi tolkymi "babkami" od druhej epizody cakame, co bude ....a ono stale nic. ()

Polgedney 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zničení Shady Sands a celkově to, že tu dost chybí NCR mi trochu dělá starosti o tom jak se bude větvit lore tohohle seriálu a her, zvlášť jak by to mohlo ovlivnit New Vegas, ale uvidíme. ()

Reklama

Reklama