Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Obyvatelé trezoru 4 se připravují na vyhoštění Lucy. Thaddeus se přidává k Bratrstvu. Norm proniká do trezoru 31 a Moldaver před válkou přesvědčí Howarda, aby nedůvěřoval své ženě. (mikki089)

Recenze (22)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Od predposlednej epizódy prvej sezóny sci-fi seriálu som rozhodne očakával viac než len recyklát toho, čo sme videli doteraz a s ešte pomalším tempom. Akoby to celé bolo len o záverečnom závere. Že sa z istej postavy stal istým spôsobom Ghoul je možno vtipné, avšak v tomto štádiu, kedy by malo všetko gradovať, by som očakával väčšie odtrhnutie z reťaze. Najmä pri seriáli, ktorý sa celý čas tvári, že je utrhnutý z reťaze. Fanúšikovia predlohy ale môžu mať odlišný názor a je to úplne v poriadku. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Aktuálně 92%? no tak to fakt ne… už od začátku epizoda vrstvi jednu hovadinu druhou. Asi největší byla “vyhnanství” (jako testovací subjekty nikam nemohli a najednou můžou?), dále to vrácení jádra… tak snad víme, kde je to původní, ne? Dojdou pro původní a pak vrátím tohle… dále moula s rozdrcenou nohou, probíhá si jak laňka dny s “golfovým vakem” na zádech a stále naživu… manžel napíchne náramek a pak tu AKTIVNÍ štěnici zahodí do koše (už jen ta myšlenka ji vyhodit a ne zničit byla na facku). …proč se idiot vrací k Bratrstvu? Osobně mě potěšil Erick Estrada. Fajn epizodní rolička. Paradoxně nejzajímavější je (najednou) děj okolo Vault 33, kde se děj epizody odehrává nejméně. ()

ArthasKarfa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pecka. Člověk si zvykne na ten styl filmu, spojuje si to s hrou a prostě se mu to líbí. Dekadence. Krutost a notná dávka černého humoru a přehánění. Škoda, že tam zase nechali válet energozbroj. Zajímá mě jak to dopadne, alespoň protentokrát. Lucy byla překvapená asi stejně jako my, jak její trest dopadl. :D ()

tomik99 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Výborné budování pro závěrečný díl. Seriál je všeho tak plný, přesto je to prakticky jen o to dostat jednu hlavu k jedné ženské. Celá řada může působit jako jednoduchá pouť, ale nesmírně to baví, protože na cestě se vždy potkáme někoho či něco zajímavého. To platí i tady. Nejlepší je snad zápletka ve Vaultu 33, kde to postupné odhalování působí hodně mysteriózně. ()

kubas369 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

8/10. První epizoda, co končí pořádným napínákem. Jinak si zase logika bere dovolenou. Vlastně každou epizodou mám více a více otázek na fungování tohoto světa. Odpovědí bude ale málo. ()

muti 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Celkom antiklimactická časť kde nepríde ani k jednému rozuzleniu. Vôbec nič, len naťahovanie pred finále. Riešenie väzňov vyfučalo do prázdna, vidíme kyslé ksichty kolonizátorov 32ky, záverečný cliffhanger, nedočkáme sa ani príchodu bratstva, odchod z 4ky bol akoby úplne uťatý, nezmyselný návrat core 4ke pričom by vydržali pár dní kým by Max našiel svoj core a až následne im vrátil ten ich... ()

Mukade

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Noha na roztrieskaná na cucky a on si s ňou v pohode chodí, sťahuje z nej čižmu a vôbec ho to nebolí, lol. ............................. Ten súd, meč a rozsudok, dajako sa z toho stáva až príliš komediálny seriál xD ()

Reklama

Reklama