Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Muž a žena zažijí na silnici dramatickou událost, která vnese do jejich života chaos. (Netflix)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (86)

liskam 

všechny recenze uživatele

Být to čtyřdílné drama, hodnotil bych určitě lépe. Nemohu si nevzpomenout na dokonalý "Volný Pád" a tady bylo jeho téma zjevně využito. I když bylo mírně rozšířeno, někdy šikovně, někdy naprosto příšerně. Asi nejvíce mě bavila linka bratrance. Jako celek dvě až tři hvězdy. Mírně nadhodnocuji a dávám tři za pár scén které mě opravdu rozesmály. ()

hony23 

všechny recenze uživatele

Konflikt dvou řidičů započal vztyčeným fakáčem a rozpoutal sled událostí plných hněvu, pomsty a chaosu. Kdysi bylo toto téma použito v jedné z povídek Divokých historek a byla to naprosto luxusní podívaná. Tentokrát se podobným tématem inspirovali tvůrci seriálu, jenomže utáhnout 10 dílů banálním konfliktem a nenudit diváka bylo nad síly tvůrců. Ano, občas konflikt obou hrdinů vygradoval a bylo se opravdu na co koukat, ale většina z té 5 hodinové stopáže přinesla spíše šeď a nudu. ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

po všech těch nadšených reakcích bych od Beef očekával mix Volného pádu a Války Roseových, jenže tím opravdu není. Hlavně v první polovině jde o celkem úsměvný, ale jinak docela neškodný mix dramatu a komedie. Zlom každopádně přijde ve druhé polovině, kdy se všechna ta nahromaděná frustrace, staré i nové křivdy a kvantum špatných rozhodnutí odstartovaných jedním "nevinným" vytroubením před obchoďákem zvrtne v sérii nešťastných, nepředvídatelných a mnohdy fatálních událostí. V každé epizodě je sice asi tak deset možností jak všechno rozumně ukončit, jenže oba hlavní protagonisté už jsou ve stavu, kdy pro ně není přípustné ustoupit a nutí je to kupit jedno špatné rozhodnutí na druhé. Oba jsou sice někde hluboko dobří lidé, ale jak už to tak bývá, když kontrolu převezme pomsta, osobní nezdary a fakt, že oba nejsou úplně šťastní, nemůže to dopadnout dobře. Finále navzdory očekávání docela zvolní, ale po tom všem sem sedlo jak prd*l na hrnec a přineslo alespoň špetku naděje...i když...70% ()

petikacka 

všechny recenze uživatele

Jesus, to bylo skvostné. Kdyby jeden věděl co se stane jeho jediným fakáčem, který ukáže druhému, tak by to neudělal. A vo tom to celý je. Uvědomit si co může jeden přiblblý fuck vůči druhému naprosto změnit běh událostí života druhému i sobě samému. Naprosto seru na kvalifikovaný rozbor filmu, poněvadž nejsem ani filmař a ani kritik. Jsem normální člověk a totok se mi líbilo páč to ukazuje jak funguje karma, která je zdarma a že nenávist plodí zas jen nenávist. Tudíž za mě naprosto skvostných 95% ()

mich4l.b 

všechny recenze uživatele

Yes. Tohle bylo velmi dobré! Přemýšlím, co bych tomu vytknul... No, asi nic, všechno zapadá, jak má. Ovšem ty vypointovaný závěry každé epizody jsou teda něco luxusního. Závěrečná scéna z nemocnice za hudby mých oblíbených The Smashing Pumpkins byla už jen třešničkou na dortu - musel jsem si ji pustit hned několikrát. Malinko mi připoměnala konec Klubu rváčů a tam je teda super extra závěr par excellence, jak asi všichni ví. :-) Sympatické obsazení, krkolomné eskapády udržující tempo v každé části seriálu, ale zároveň absentující dnes skoro všude nacpané mysteriózno mi u tohohle desetidílného seriálu udělolo celkově velkou radost. Díky! ()

Galerie (214)

Zajímavosti (2)

  • Po úvodnej scéne vždy nasleduje "intro" seriálu s názvom každej epizódy na pozadí maľovaného obrazu, názvy epizód vždy odkazujú na výroky známych umelcov, citáty z kníh, repliky z filmov apod. Odkazujú tak na diela spisovateľa Franza Kafku, filmára Ingmara Bergmana, psychiatra Carla Gustava Junga a ďalších osobností. (plevel22)
  • Dej jednotlivých epizód nie je "rušený" použitým soundtrackom, iba v záverečných scénach každej epizódy je použitá známa skladba, pokračujúca v záverečných titulkoch. Konkrétne ide o veľké hity známych interpretov: Hoobastank “The Reason” / Tori Amos “Cornflake Girl” / Incubus “Drive” / The Offspring “Self Esteem” / System of a Down “Lonely Day” / Bush “Machinehead” / Keane “Somewhere Only We Know” / Grant Lee Buffalo “Mockingbirds” / Björk “All Is Full of Love” / The Smashing Pumpkins “Mayonaise” (plevel22)

Související novinky

Boj o moc a Medvěd si podmanili ceny Emmy 2023

Boj o moc a Medvěd si podmanili ceny Emmy 2023

16.01.2024

Proběhlé předávání cen Emmy se ocitlo v poněkud kuriózní situaci, když se slavnostní ceremoniál kvůli stávkám v Hollywoodu odsunul ze září 2023 na leden 2024. Navíc zde byly předávány ceny za seriály… (více)

Oppenheimer ovládl 81. Zlaté glóby

Oppenheimer ovládl 81. Zlaté glóby

08.01.2024

Večer v neděli 7. ledna proběhl v kalifornských Beverly Hills 81. ročník předávání cen Zlatý glóbus. Moderátorem ceremoniálu byl komik Jo Koy a jeho přímý přenos vysílala ve Spojených státech… (více)

Steven Yeun nebude v Thunderbolts

Steven Yeun nebude v Thunderbolts

03.01.2024

Pouť jihokorejského herce po marveláckých cestách skončila ještě před svým ambiciózně naplánovaným začátkem. Oficiálního potvrzení toho, že se Steven Yeun (Živí mrtví, Neporazitelný) objeví v… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Rok 2023 se uchýlil ke svému konci a přišel tedy čas, abychom vám stejně jako v předešlých letech opět představili výroční topky tří filmů a případně taky tří seriálů podle některých z… (více)

Reklama

Reklama