Suzanne Kingstonová, je rozvedená, žije běžný život a stará se o své dvě děti, Kevina a Lindsey. Jakýkoliv její pokus o navázání nového vztahu překazí Kevin s Lindsey, a to takovým způsobem, že jde nápadníků téměř o život. Suzanne se moc líbí Nickovi, který má obchod se sběratelskými potřebami, naproti budově, kde Suzanne pracuje. Nick si právě pořídil nové, drahé auto a cestou domů uvidí stát na silnici porouchané auto, u něhož stojí Suzanne. Nick Suzzane sveze domů, nabídne jí i odvoz do práce a začnou se kamarádit. Když se Nick pokusí Suzanne políbit, tak se dozví, že Suzzane chce být jen kamarádka, protože za celou dobu, co se spřátelili, se Nick ani jednou nezeptal na její děti. Nickova chvíle přijde v momentě, kdy má Suzanne pracovně odletět do Vancouveru a její bývalý manžel, opět zklame, neboť se odmítne postarat o děti. Nick se nabídne, že děti vyzvedne a dopraví je do Vancouveru za Suzanne. Suzanne odletí a Nick má v úmyslu ukázat, jak je zodpovědný, ale jeho úmysl se neshoduje s úmyslem dětí. Kevin dá Nickovi do kapsy otvírák s nožem a při letištní kontrole se na Nicka vrhne ostraha. Letět nemůžou, a tak se Nick rozhodne pro cestu vlakem, ale ani to se nevydaří. Nick nemá na výběr a rozhodne se vzít děti k Suzanne svým novým autem. Cesta není pro Nicka vůbec příjemná, ale Kevin s Lindsey si cestu užívají. U motorestu, kde zastavili kvůli záchodu, se děti zamknou v autě a Lindsey se s autem i rozjede a narazí do reklamy. Lindsey napíše na papír pomoc, ukáže to řidiči kamionu a ten, ještě s dalším řidičem, vytlačí ze silnice. Z auta se už téměř stává vrak, ale Nick to nevzdává, ani když mu děti ujedou nákladním autem, protože chtějí ke svému otci... (TV Prima)

angel74

V rámci rodinných filmů to není až taková hrůza, jak by se podle zdejšího hodnocení mohlo zdát. Myslím si, že dětské diváky by tahle komedie mohla zabavit. Osobně mi nejvíc vadil přestřelený konec. (50%) ()

otík

Hodně pohodový snímek s herecky marným Ice Cubem v roli chlapíka, který se tak zamiloval, že je ochotný dělat doprovod dvěma dětem své milé při cestě za mamkou do Vancouveru. A že dětičky nebudou poslouchat a zažijí hodně dobrodružství, je snad jasné. O hodně lepší, vtipnější i zajímavější variace na Dieslova Ochránce, která nepostrádá akci, i když občas hraničí s trapností. Balanc je ovšem udržen a tak až na ten přesladký happyend je to film zábavný, i když samozřejmě naprosto nevěřitelný. Proč se ovšem někdy nebavit na účet někoho jiného? ()

URBAN

Tuto komedii jsem jako malý měl hodně rád, ale teď to tak dobře nevidím, možná je to tím že jsem to párkrát viděl, ale jako oddychovka je to fajn, ale nic víc by jsem v tom neviděl. ( 20.7.17/MAC ) ()

Triny

Co to bylo? zmetci mrňavý, který zničí tak luxusní auto, ozářenej jelínek patřící spíš k lamám do "Hele, vole kde mám káru?" než sem, série nemožně hloupých trapných a neskutečných situací a závěrečný morální happyend - no mě je blbě.........:/ jedna hvězda? nevím za co, ale nechám ji tu.. ()

oveckaoa

Neviděl bych to tak špatně jsou daleko horší komedie a sračky které mají větší hodnocení třeba takový Superbad ()

Yoshimitsu

Ice Cube v roli chůvi děti :D. Jeho úloha se mu každou chvíli zvrtávala a děti si ho dobíraly, jak nejlíp uměli.Bylo tam dost vtpných scén a té jeho káry mi bylo líto:/ ()

Brain-D

Má to celkem málo, ale na to nehleĎte. Ice Cube je hodně zábavnej, ale i drsnej a má dobré srdce. V tomhle filmu se bude starat o dva malé zloduchi, které si veme na starost aby dostal srdce své vysněné lásky. Předem říkám, bude to pro něj víc než peklo. :D ()

zdenny

Na tomto snímku jde více než velice dobře vidět nedostatek liberální anglosaské a západní výchovy dětí vůbec. Rozmazlení parchanti vše kolem sebe zničí (včetně nového drahého auta) a ještě si myslí, že chyba je úplně u někoho jiného. Naprostá absence odpovědnosti, slušnosti a úcty ke dospělým autoritám. Ice Cube ze sebe dělá (myšleno ve filmu) pitomce, aby náhodnou děti nezavolaly na linku bezpečí, že je zneužíval. Matka dětí nebyla zas tak sympatická, jak z ní pan režisér dělal. A celé mě to hodně pobouřilo. Pro dětské diváky ani žádné morální ponaučení, jen to, že si prakticky mohou dělat co chtějí s tím, že vlastně za všechny jejich bolístky jsou zodpovědní pouze dospělí. PS: Pokud rodič odejde od svých dětí, je to navýsost trestuhodné, ale o tom film pojednával jen okrajově. Bylo to trapné. ()

ssfan

Lehce podprůměrná komedie, která na jedno zhlédnutí spolehlivě zabaví, ale víckrát bych do toho asi nešel. 48% ()

darwin

Pohodová komedie, která zaručeně pobaví a odvede pozornost od všedních problémů. Překvapivě svižné tempo, výborný Ice Cube a fantastické děti. :) ()

Comeback pro Lucy?

Comeback pro Lucy?

30.03.2006

Už se zdálo, že stěžejní projekt Charlieho andílka Lucy Liu, jenž má navrátit půvabnou herečku zpět do záře reflektorů, definitivně lehne popelem a najednou se vše rozjelo. Postaral se o to tým… (více)