Emma Lloydová má svůj pořad v rádiu, v němž radí posluchačům s láskou. Vypracovala několik bodů, včetně testu kompatibility, a svého vědeckého postupu se striktně drží. Zapomíná však na opravdovou bezhlavou zamilovanost. Sofia, která si má brát hasiče Patricka, Emmu poslouchá a začne mít o svatbě pochybnosti. Zavolá doktorce Emmě do studia a na základě jejich rozhovoru svatbu zruší. Patrick to nechápe, je smutný a na doktorku Lloydovou pěkně naštvaný. Aby se Patrick Emmě pomstil, požádá syna sousedů, aby se naboural do systému úřadu a zadal tam, že Patrick Sullivan a Emma Lloydová jsou manželé...  Emma je zasnoubená s Richardem, který vydal její knihu. Najednou na úřadě zjišťují, že se nemohou vzít, neboť Emma je údajně vdaná. Emma považuje tento údaj za chybu systému, ale napravit to může jedině tak, že musí vyplnit spoustu formulářů, které má podepsat jak ona, tak i její manžel Patrick Sullivan. Emma se hned za Patrickem vydá a chce mu vysvětlit situaci. Patrick pochopitelně ví, oč jde, a dělá nechápavého, přičemž se mu podaří Emmu opít. Emma se ráno probudí v Patrickově bytě, což ji vyděsí a bez formulářů spěchá do práce. Dokumenty jí později přinese Patrick s tím, že už domluvil i schůzku u notáře, a doprovodí ji na ochutnávku dortů. Patrick je příjemný bezprostřední muž, pravý opak Richarda. Ten se chtěl sice Emmě pomstít za zničení života, ale pak se do ní zamiloval. Emma se dál drží striktně svého vědění, ale začíná být zmatená pocity, které dosud nezažila... (TV Prima)

saltonsea?

Průměrná romantická komedie ničím nepřekvapujicí, ale ani nenudící. Překvapil mne sympatický Jeffrey Dean Morgan, naopak zklamala ne zrovna okouzlujicí Uma Thurman. ()

Pekisan

Mne sa to fakt pacilo. Som si vedomy, ze mam urcitu slabost pre filmy tochto typu. Prva polovica bola velmi vtipna a hoci tempo sa v druhej polke zvolnuje nahradza to laskovym klise a podla mna asi jednym z najromantickejsich zaverov ake som kedy videl. Alebo mi len tikaju biologcke hodiny? ()

bararich8

Hloupoučké, primitivní a plné klišé, do autobusu ideální. Kde vzali tak hvězdný casting, je mi však záhadou. Slabší 2* ()

Biopler

Oddychovka, ktorá však v rámci žánru nemá čo nové ponúknuť. Prúser zo zápletky vymyslenej z brucha zachraňujú príjemní herci typu pohoďák Dean Morgan a uhladený Firth. Uma Thurman reaguje a hraje, naopak, veľakrát afektovane. ()

bearmeedek

Naprosto klasická šablona. Plusem je, že občas je trochu humoru. Mínusem vidět poprvé až po 12-ti letech. A hlavně: je to natočené pro Ameriku, takže spoustu věcí nemůžeme hodnotit. ()

Nocturno culto

Nebylo to úplně zlé, žádné citové vydírání, srdcerváč. Prostě vhodný film na sobotní večer. Navíc, Uma je tady okouzlující, svůdná a já pro ní mám jistou slabost. Když to tady doplnil vtipný a sympatický Morgan, dalo to dohromady solidní podívanou... ()

BaronX

Kdyby v tom nehrála rozkošná Uma Thurman, tak mám bohužel problém to dokoukat, ve filmu není nic co by stálo za zapamatování - stále stejná a stokrát omletá šablona. ()

KdG

Dlouho jsem váhal mezi 3 nebo 4 hvězdičkami, ale nakonec jsem dospěl k závěru že si to Uma i Jeffrey Morgan svým výkonem zaslouží. Celkem vkusná romantická komedie, jakých není mnoho. ()

casef

Nuda. Nezafungoval ani trojlístek Thurman-Morgan-Firth, ani jedna postava mi nebyla 2x sympatická, i když to zjevně bude způsobeno i dabingem, kdy mně ani k jednomu neseděl hlas. K romantické komedii to má daleko a je to moc šablonovitě předvídatelné. ()

TommyDiamond

Uma Thurman mi vůbec v romantických komediích nesedí. A v tomto filmu se to jen potvrdilo. Člověk se nějak moc nenudil,ale filmu podobných tomuto je stovky. Vtip občas pokulhává a jak to nakonec dopadne mi bylo jasný už po úvolních dvaceti minutách. Ani nevim za co dávám dvě hvězdy,ale takový průser to zas nebyl. Celkově 35% ()

DadysGirl

Chudák Colin... Ale musím uznat, že Jeffrey Dean Morga má také své kouzlo... I když ho nejsem schopná odlišit od Javiera Bardema... :) Pěkná romantická blbůstka o jedné ženě a dvou mužích... Navíc se super tátou! :) ()

Shitonit

Jééé, to byla prdel, asi jsem si smíchy natrh tlamku. To bylo tak: ...prostě..Amíci jsou debilové, a tenhle film to vcelku hezky demonstruje. Je to vcelku o hovně, ale přes to se z toho vyklubala docela fajn podívaná na takový to utloukání nudy. ()

Comida

Blbost plná klišé, ale i celkem příjemná zábava se sympatickým hereckým obsazením. Náročnější diváci snímek uvrhnou do odpadu, nicméně já si myslím že každý občas potřebuje vypnout mozek, a film Vdaná snoubenka je pro to ideální. Vtipný a s krásně hloupou pohádkovou atmosférou. 6/10. ()

JajinkaBec

Jak jsem se na tenhle film těšila, tak musím přiznat, že mě strašně, strašně zklamal. Prakticky nulový vývoj postav – tedy ne, že by měl člověk něco takového čekat od lehce praštěné romantické komedie, ale přeci jenom „vybafnout“ na diváka, že se Patrick Emmě vlastně líbí, zatímco se spolu viděli jen dvakrát (z toho byla ona jednou namol a podruhé se on choval jako idiot), to už je trochu moc – zmatený děj, který působí dojmem, že je strašně násilně tlačen dopředu. A nakonec jsem se navíc přistihla, že spíš fandím Colinu Firthovi. ()