11. září 2001 - Amerika zažila šok. V 8.45 hod. newyorského času narazil do severní věže Světového obchodního centra unesený dopravní Boeing. Jen chvíli se lidé domnívali, že jde o tragické letecké neštěstí. Přibližně po osmadvaceti minutách bylo zcela jisté, že šlo o cílený útok, když do jižní věže centra narazilo druhé letadlo. Spojené státy byly okamžitě vedeny do stavu bojové pohotovosti... Co se v těchto vypjatých momentech dělo v zákulisí - ve Washingtonu, jaká jednání vedl prezident Bush, o čem rokovala vláda a jaká rozhodnutí se přijímala? Odpovědi najdete v dvouhodinovém americkém filmovém dramatu natočeném podle skutečných událostí. (oficiální text distributora)

kukentipla odpad!

Co já NATO? Tak tohle je moc. Odpad je slabé slovo. Prezident zeměkoule se radi s ministry zeměkoule jak postupovtat proti těm ošklivejm arabášům. O Británie se zde hovoří téměř jako o americké kolonii. Casting na tento film vypadal asi takto: Jé ty jsi podobný Bushovi. Nechceš si ho zahrát? Podle toho vypadají herecké výkony, jenž jsou srovnatelné snad jen s posmrtnou křečí. Nejhorší film, který jsem kdy viděl se dá shrnout jedním slovem BUSHIT. ()

Driscoll odpad!

Podobná propaganda může mít úspěch v Americe a taky pro Americké diváky je určena. Nejsem nějaký zatvrzelý odpůrce USA, stejně jako nejsem její fanatický obdivovatel, proti podobným filmům jsem docela rezistetní, takže hodnocení odpad dávám jen proto, že vysílat podobný film nevalných kvalit v českých televizích se mi zdá přinejmenším zbytečné. ()

kekinka odpad!

oceňuji zapojení dokumentárních pasáží do hraného filmu, nicméně ta nechutná bushovská propaganda, která z tohohle filmu čiší na sto honů...jej činí naprosto nekoukatelným :( ()

KillerZeli odpad!

Film o 11.září, který se natáčí 2 roky poté pravděpodobně nebude dokumentární.. Ano doopravdy je to hnusná propaganda, co neinformuje o chybach ve valce a změně cele země, ale o tom jak je Bush hodný člověk.... treba za 30 let to vyjde a natočí se něco nekritického. ()

brzozin odpad!

Amerika je the best země nejen na Zemi, ale i v celém bližším vesmíru. Protože má ve svém čele the best prezidenta. Čili pohádka o tom, jak se Chuck Norris stal prezidentem of the USA a jak to celé pro Američany (a tím i pro ten nepodstatný zbytek lidstva) dopadlo. Tak mně napadá, že tenhle film je typickou ukázkou toho, co si filmaři a jejich političtí chlebodárci myslí o inteligenci svých vlastních lidí (asi právem). A tak si kladu otázku, natočili by něco takového soudruzi politruci v SSSR? Míra demagogické propagandistické stupidity v tomto filmu dosáhla vrcholu. ()

Doktor_Zeus odpad!

Co přijde dál?Hitler a Lenin asi taky nebyli tak špatný...Hnus nejvyššího kalibru dobrej jen pro vysoký procento negramotnejch lidí v USA. Krásně to zrcadlí dobu, ve který žijem. Dělat z těch největších hajzlů pomocí propagandy dalajlámy a supermany a ještě se smát lidem do xichtu, že ikdyž je pravda zjevná, stejně s tím hovno naděláme. V životě sem se u filmu víc nenaštval ()

Politika Sydneyho Pollacka

Politika Sydneyho Pollacka