Disneyho Andělé vám nabízí skvělou a duchaplnou zábavu plnou kouzel a zázraků! Christopher Lloyd (Addamsova rodina, Návrat do budoucnosti) si tentokrát zahrál láskyplného anděla Ala, který slétne dolů a vejde do života dvou bratrů (Matthew Lawrence - Táta v sukni a David Gallagher - Fenomén), aby pomohl neúspěšnému fotbalovému týmu, který už ztratil veškerou naději na úspěch! Jesse Harper (Lawrence) je jediným talentovaným hráčem ve školním fotbalovém týmu. Ale po náhlé smrti svého otce ztratí chuť dál hrát. Věci však dostanou rychlý obrat, když jednou v noci Jesseho mladší bratr (Gallagher) vyšle k nebi malou modlitbu a brzy poté, Al a jeho parta andělů přiletí pomoci vyřešit tenhle zapeklitý problém. Neměli byste zmeškat báječný andělský příběh, protože jinak přijdete o skvělou zábavu! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Greg25

Stoprocentně disneyovský snímek, který nabízí veškeré kvality jako každý jiný "disney" film. Není horší, lepší ani jiný, prostě je to disney film, jehož kvalita značně záleží na tom, máte-li rádi baseball, nemáte-li nezoufejte, Disney nabízí mnoho stejných filmů i z jiných sportů. 40% ()

figliar

Rodinný film, na ktorý sa celkom fajn pozeralo a ktorý nikoho neurazí. Pre všetkých, ktorí hľadajú svojho anjela a v ktorých je stále aspoň trocha dieťať, ale aj pre nenáročného diváka, ktorý chce na 100 minút vypnúť a oddýchnuť si pri príjemnom filme. ()

Tiiso

Sladký příběh, který byl již tisíckrát natočen a ještě tisíckrát bude. Dějově spíše podprůměrný. Herecké výkony všech zúčastněných nikde nepřevyšují daný standart. Samozřejmě jsem si všiml role mladého Brodyho, a tato skutečnost mě mile potěšila. Jinak mě film nenabídl nic co by stálo za hlubší zamyšlení či poznámku. ()

JohnZ87

Velmi povedený film pro celou rodinu (s malým Josephem Gordonem-Levittem v hlavní roli), na který se rád podívám znovu. 75% ()

HanSolo

Je to sice film pro děti, na jehoř scénáři si nikdo nedal záležet, ale díky charizmatickému Danny Gloverovi tento film může chvílemi zabavit i starší. ()

ShotgunED

Jedna z těch "sladkostí" s předem danými pravidly, kdy je vše dopředu jasné a zcela zaměřené. Svůj účel mají a tahle nebyla z těch nejlepších ani nejhorších, čistý střed. ()

moviepill

Aj malý film dokáže prekvapiť. Pustil som si ho medzi sviatkami na nemenovanej českej stanici a ejhle, aké prekvapenie! Krásne natočený, napätie a láska vo vyváženom pomere. Herecké výkony sú nadmieru sympatické, od malého Rogera až po anjelov. Veruže som nebol svedkom tak častého amerického silového humoru, ale naopak - tento film je nabitý elegantným vtipom a energiou. A o tom happy ende by som sa tak nerozpisoval. Zabudli ste, že jednému z hráčov baseballovej ligy zostáva len 6 mesiacov života...? Ničmenej, s prehľadom 5*, pretože ma to prekvapilo, potešilo a miesto očakávanej 100 minútovej nudy sa mi dostalo prvotriednej zábavy. ()

Svadbos

Naurážajúcý remake filmu z roku 1951, akurát tu sa tím nevolá Pittsburgh Pirates, ale California Angels. Danny Glover nahradil Paula Douglasa v úlohe zamračeného manažéra tímu. Vo filme je viac špeciálnych efektov a modlitby chlapca (Gordon-Levitt) majú za následok zázrak. Uspokojujúca zábava pre deti, ale orignál bol lepší. Anjeli sú nebeské bytosti. Dostávajú dobré hodnotenia v týždenníkoch, píšu sa o nich Broadwayské hry a je tu aj remake filmu „Angels In The Outfield“ z roku 1951 o tom, ako pomohli prehrávajúcemu tímu obrátiť osud a to všetko kvôli viere malého chlapca. Stále som mal pochybnosti o božskej intervencii v športových zápasoch. Sila modlitby môže byť pozoruhodná v mnohých iných arénach, ale prečo by Boh chcel, aby vyhral môj tím a nie nejaký iný? Nie je to urážajúce prosiť Boha, aby sa zaoberal baseballom? Anjeli, na druhej strane, sú menším problémom, možno preto, lebo majú zahmlenejšie teologické funkcie. Milton ich videl triasť sa úplne nadpozemsky, ale v našich triviálizujúcich časoch boli zdegradovaní účinkovať v pohľadniciach a populárnych piesňach. Tento film je dobrým posunom v ich kariére. „Angels In The Outfiled“ sú blízkym nasledovníkom iného filmu o deťoch a baseballe, „Little Big League“. Oba filmy sú o tom, ako malí chlapci kontrolujú osud tímov. Ale zatiaľčo „Little Big League“ je chytrý film a decku, ktoré skutočne baseballu rozumie, „Angels In The Outfiled“ je hlúpy film o uplakanej sentimentalite. Výber je jasný. Film sa dočkal dvoch televíznych pokračovaní. ()

lbos

Bezduchá blbost o baseballovém týmu,jemuž andělé pomůžou na vrchol.Dívat se na tento film je jenom ztráta času.Původně jsem uvažoval že tomu dám odpad,ale ač je toto hluboce nezáživné,existují i horší pořady,proto 1*. ()

neli13

Klasický předvídatelný příběh, kterých známe nejen od Disney možná desítky. Ovšem jsou chvíle, kdy právě tohle potěší možná více, než kdejaký trhák. ()

Martineq15

Jsem rád za to, že sem tam se najde film, který mě dokáže zaujmout a to všemi stránkami. Ať je to svojí myšlenkou až po skvělé herecké hodnocení. Dobrý komentář uživatele freddy, lépe bych to nenapsal. ()