Šedesátník Harry Sanborn je bohatý hudební vydavatel, který si nepřipouští přibývající léta a přes pokročilý věk udržuje milostné vztahy pouze s mladými ženami. Jeho posledním "úlovkem" je energická Marin, se kterou si vyrazí na víkend do luxusního venkovského domu, patřícího její matce Erice Barryové, úspěšné autorce divadelních her. Než se však dvojice stačí zabydlet, objeví se Erica se svou sestrou Zoe a přistihne polonahého Harryho u otevřené lednice. Přestože se trapná situace brzy vysvětlí, Erica se nedokáže smířit s tím, že její dcera má milostné pletky s protivným, sebestředným třiašedesátiletým seladonem. Téhož večera se však situace zvrtne, když Harry během milostných hrátek zkolabuje. Podle lékaře však není schopen dlouhé cesty a musí zůstat v Eričině domě. Naštěstí se v domě častěji, než je nutné, objevuje doktor Julian Mercer, který je obdivovatelem Ericy a její tvorby. Přes vzájemné antipatie a řadu trapasů se Harry s Ericou začnou pomalu sbližovat. (TV Nova)

Milwa

Nejlepší herecký výkon Diane Keatnové, herecký koncert Jacka Nickolsna. Ti dva vytvořili tak dokonale kouzelný pár, tak to mezi nimi jiskřilo...Pěkná vtipná i dojemná komedie o příchodu stáří. Jen trošku natahovaný limonádový konec. Tak proto jen 3 a 3/4 hvězdičky. Po druhé už je to lepší...asi jsem měla romantičtější náladu, ale jasné 4 a půl:-) Jsou prostě úchvatní, scéna s měřením tlaku a ta s brýlemi, no prostě paráda. Diane mám moc ráda, ale tato role je zatím její nejlepší. ()

Berry

Jack Nicholson podává svůj obviklý skvělý herecký výkon. Ani ta Diane Keaton, ačkoli na svůj věk vypadá dost dobře, se mu nevyrovná. Ale bohužel celý film je jedno velké klišé, a to je škoda, protože některé vtipy (měření tlaku v posteli) jsou k popukání. ()

Grafito

No nikdy bych neřekl, ale Diane Keaton ve mě, ve svých skoro šedesáti, dokázala probudit zvířecí chutě, což se jí jako pětadvacítce nepodařilo ani přibližně.. ()

Candida

Na americkou produkci je to nadprůměrné! Jack Nicholson roztomilý - jako už předtím v "Lepší už to nebude" ... NO A TO JE PRÁVĚ TO ALE! ...chvilkami jsem měla pocit, že se dívám na variaci filmu "Lepší už to nebude"! ()

blazenka

4* a ani o chloupek míň. Takové komedie by se měli točit, namísto všech Boratů a Zohanů. Nicholson, který ve svém věku září v komediálních filmech byl nedostižný, na absolutně stejně špičkové úrovni byl výkon Diane Keaton, Keanu Reeves byl v roli citlivého doktora krásným bonbonkem. 85% ()

H4N1CK4

Nikdy bych nevěřila, že romantická komedie o sblížení dvou postarších lidí může být tak svěží a zábavná! Největší zásluhu na tom mají samozřejmě oba hlavní představitelé - Jack Nicholson je prostě klasik a Diane Keaton mimochodem vypadá na svůj věk opravdu víc než dobře! Scénář byl neuvěřitelně vtipný a u scény odehrávající se v divadle jsem se smála nahlas (což se mi u filmů zas až tak často nestává) - kostýmy tančících Harryů prostě neměly chybu:D ()

Elgin

Nemozem sa ubranit zrovnavaniu s predoslym dielom, kde to slo o velmi pohodovu komedialne ladenu romancu. Tento krat sa ziadny zazrak nekonal i napriek tomu, ze pan Nicholson ziari na platne kedykolvek sa tam objavi. Samotny pribeh o starnucich ludoch uz tolko humornych situacii neponuka, ale extriery boli vybrane znamenite. Kto by nechcel starobu prezit v teplom prostredi na brehu mora? Na druhu stranu sa to podari iba malo vyvolenim. Pribeh ako taky nijak zvlast neoslovil. 50% ()

ViktorEl

Romantická komédia ako sa patrí. Sledovať výkon Jacka Nicholsona v tomto filme bol pôžitok, takisto aj na svoj vek veľmi sympatickú Diane Keaton. Už len ich herecké výkony dávajú tomuto filmu správny a pozitívny náboj. K tomu ešte výborný scenár a pekný a pútavý príbeh. Jediné čo mi trošku vadilo bola dlhšia stopáž, ktorá spôsobila nevyváženosť príbehu. 75% ()

tyna97

Velmi příjemná komedie s ubrečenou Diane a Jackem, co chodí po domě a dává pozor, aby náhodou Diane znovu neviděl bez roláku. ()

zdeny99

Jack Nicholson, takovej starej kaňour, tu flirtuje první s tou mladou (Amanda Peet) a poté s její matkou (Diane Keaton). Mezi všemi to nádherně jiskří, ještě se do toho připlétá doktor, který ošetřoval Nicholsona (Keenu Reeves). Jsou to dokonalé románky, po kterých každý sní. Tedy až na ten věk a trable s ním spojené jako například hlídání si krevníko tlaku při sexu... Je to nádherná romantická komedie. Pobaví a divák se při ní i zasní. [22176. hodnocení, 437. komentář, 73%, 945. nejoblíbenější film] ()

wakeup

Tak jsem asi naladen na vlnu 50ti letejch zen po prechodu, ale tohle je krom romantiky opravdu vyborna komedie. Skvele eroticke sceny, pekny holky, Nicholson je bravurni no a ma to happy end. Skvela zabava. ()

elea

Není nad příjemnou romantickou komedii s výborným Jackem Nicholsonem a Diane Keaton pro zaplnění volného večera. Děj působil v první části celkem přirozeně, druhá část už byla jen odvar té části první, a snahou udržet nějaký ten děj pohromadě pomocí různých nesmyslností a rádoby vtipy. Samozřejmě taky, jak už to obvykle bývá, by zkrácení neuškodilo. (a ještě vyměnit Reevese...a bylo by to vše o.k. :) ) Tak 70% => ale přikláním se ke 4* za Jacka :) ()

Adm.Nelson

Priemerné, ničím ma to neohromilo, párkrát som sa síce zasmial, ale toto ocenia asi najviac tí, u ktorých láska kvitne aj v pokročilejšom veku. Nicholson je ako inak vždy výborný. 6/10 ()

Judas

Diane Keaton jsem nikdy neměl moc rád a její kvalita se s věkem nezlepšuje. Není dokonce ani nijak krásná a sexy jak z ní celý film dělá. Film staví na výkonu ostatních třech představitelů Jack, Amanda, Keanu. ()

hazaba

Úžasný film s Jackem Nicholsonem a Diane Keaton. O tom, jak zamilovat se může i permanentní sukničkář a to do ženy své generace, o tom, že láska kvete v každém věku, o smíchu, slzách, moudru... Výborná režie. Jeden z filmů, které člověk může vidět opakovaně a neomrzí jej. ()

Rockerman

Herecký koncert Jacka Nicholsona (tradičně) a Diane Keaton!!!Vím,všechno už tu bylo.Scénář průhledný,jak sklo.I očekávaný konec se dostavil.Přesto dávám za 5*,protože dívat se na ty dvě hlavní postavy bylo zážitkem!Navíc je vše okořeněno jiskřivým humorem.Víc není třeba nic dodávat.Jen bych se ještě zmínil o dabingu.Že k Nicholsonovi patř Alois Švehlík,je jasné to funguje vždy,ale Hana Maciuchová dabující Ericu byla vynikající.Po delší době fakt dabing,jak má být!!! ()