Šedesátník Harry Sanborn je bohatý hudební vydavatel, který si nepřipouští přibývající léta a přes pokročilý věk udržuje milostné vztahy pouze s mladými ženami. Jeho posledním "úlovkem" je energická Marin, se kterou si vyrazí na víkend do luxusního venkovského domu, patřícího její matce Erice Barryové, úspěšné autorce divadelních her. Než se však dvojice stačí zabydlet, objeví se Erica se svou sestrou Zoe a přistihne polonahého Harryho u otevřené lednice. Přestože se trapná situace brzy vysvětlí, Erica se nedokáže smířit s tím, že její dcera má milostné pletky s protivným, sebestředným třiašedesátiletým seladonem. Téhož večera se však situace zvrtne, když Harry během milostných hrátek zkolabuje. Podle lékaře však není schopen dlouhé cesty a musí zůstat v Eričině domě. Naštěstí se v domě častěji, než je nutné, objevuje doktor Julian Mercer, který je obdivovatelem Ericy a její tvorby. Přes vzájemné antipatie a řadu trapasů se Harry s Ericou začnou pomalu sbližovat. (TV Nova)

Shakeus

Film plný trapného šaškovaní a nesmyslného žvástání. Asi chápu o jaký druh filmu mělo jít, ale podle mě Nicholson a D. Keaton svoje role nezvládli a byli vyloženě nevtipní. ()

Paity

Příjemná záležitost s Diane Keaton a Jackem Nicholsonem, který neztrácí nic ze svého s exapealu. Na jedno pokoukání se budete určitě dobře bavit a rozjímat o sobě. ()

Stružák

Přesně takhle má vypadat romantický film. Přímočarý, s vynikající hudbou, sympatickými herci a inteligentními dialogy. Humoru tu najdeme poskrovnu, ale vůbec to nevadí. Vtipné situace přijdou jednou za čas, ale vždycky stojí za to (Harryho "výlety" do nemocnice, hysterická Erica). U srdce pak zahřeje odkaz na Casablancu ("We'll always have Paris.") i spousta odkazů na filmy Woodyho Allena. Kdybych nevěděl, že film režírovala Nancy Meyers, myslel bych, že to je skutečně Woodyho práce. Zkrátka skvělá podívaná, kde se těším, až film uvidím znovu. ()

bloodline

Mať Jacka Nicholsona v hocičom je polovica až 99% úspechu. Zvyšok len... Veď viete ako - "Kto nič nerobí, nič neposerie". Našťastie v duchu tohto životného kréda nemusím hovoriť o Something's Gotta Give. Jasne, referenčný bod a žánrovú Polárku As Good as It Gets neohrozí ani keby prišla na pomoc na hlavu postavená Danielle Steel odrážajúc sa ušami. Predvídateľný námet jednoducho má svoje limity. Lenže práve to a príjemný pocit z očakávaného happy endu človek občas potrebuje ako sentimentálnu resuscitáciu. Sklamanie rozhodne nehrozí, Jackovi predsa sekunduje herecký crème de la crème. ()

derryl

A zase tu máme nový film s Jackem Nicholsonem a Jack je opět ve skvělé formě. Role muže, který "balí" mladé a krásné slečny, je mu šitá přímo na míru. Tak si asi představuji, že se pan Herec chová v soukromí. Bouřlivák, který si nepřipouští, že by mohl šlápnou vedle... Když však pozná matku své vyvolené, je ztracen. Nejprve se nesnáší, pak nenávidí, ale nakonec je to bouřivý milostný vztah. A aby nebyl, když se zde střetnou herci tak neuvěřitelně mistrní: již zmiňovaný Nicholson a Diane Keaton. Mezi nimi to opravdu jiskří a mají co hrát! I když lze filmu vytknout nepříliš povedený a zdlouhavý konec a jen letmo načrtnuté charaktery vedlejších rolí, nelze filmu nic vytknout. Je to komedie pro starší generaci, avšak narozdíl od dnešních romantických komedií je tento film zábavný, a proto stojí za shlédnutí! Tak se hezky bavte! ()

Arach.No

Prijemny film, kteremu ovsem druha pulka ponekud podarazi nohy a kazi celkovy dojem.Prvni pulka filmu me opravdu zaujala, bavil sem se a rikal jsem si, ze jestli film udrzi takovouhle kvalitu, tak to bude opravdu dobra podivana, ovsem zaver me ponekud zkazil dojem, ale i tak je tohle takovy odpocinkovy film ktery neurazi a nenudi.Jack Nicholson a Diane Keaton podavaji zcela podle ocakavani vyborny herecky vykon a na jejich spolecne sceny je radost se divat.Priznavam, ze na scenu, ve ktere se miluji dva seniori jsem se opravdu moc netesil, ale fakt ze i sem dokazali tvurci protlacit cast onoho prijemneho humoru me potesil a scena nakonec vubec neni spatna.Celkove bych tomuhle filmu dal takovych 75%. ()

Wishkah

Jednoduchá a pohodová komedie o stárnutí, které bohužel v půlce začne docházet dech a ke konci už nemá vůbec žádnou sílu. Bohužel to nezachrání ani vynikající Jack Nicholson a Diane Keaton ()

mirkaaa

Vtipná romantická komedie o tom, že láska kvete v každém věku. Spojení Jack Nicholson a Diane Keaton prostě nemá chybu. První polovina filmu byl sice svižnější, ale i tak to je vynikající komedie. ()

peetriss

Velmi příjemné překvapení. Tak skvěle, citlivě a výstižně natočený snímek o něčem tak složitém a nehmotném, jako je láska se jen tak nevidí. Perfektní obraz toho jak dokáže být láska nevyzpytatelná, bez hranic, o tom jak dokáže člověka změnit, povznést i srazit, jak dokáže v člověku vyvolat radost do života, dokáže mu zablokovat mysl a vyvolat v něm spontánnost. To vše navíc okořeněno inteligentním (až na výjimky) humorem a hereckým koncertem Diane Keaton a Jacka Nicholsona. Kdyby tvůrci trošinku ubrali na stopáži a odpustili si některé podivné vložky (např. brekot či spíš rykot Diane mohl být o něco zkrácen) mohlo se jednat o film dokonalý. ()

Piškotka

Moc příjemná oddechovka s humornou nadsázkou. Láska kvete v každém věku a chování zamilovaného se dá skvěle vyčíst. Člověk ani neví, co jeho tělo a duše vysílá:-) Diane Keaton překvapila, Jack Nicholson mě odradil. Nemá v sobě špetku přitažlivosti. Jeho zenit je už dávno za ním. ()

prezdivaka

Tak pitomý a nesmyslný název může vymyslet jen český distributor. I ten slovenský dává smysl. Film je chvílemi až tak kýčovitě lepkavý, že si říkáte, že je to snad jiný žánr. Bohužel je i předvídatelný a ta krize je hodně násilně naroubovaná, aby pak uboze směřovala k happy endu. Snad jen charisma a sympatie obou protagonistů zachraňují to, co chvílemi vypadá jako reklama na kloubní chrupavku či životní pojištění. ()

Honzeek95

Pěkné a milé, ale příliš zdlouhavé a roli Keanu Reevese zkrátka nelze věřit. Závěrečnou půlhodinku umazat a dal bych čtyři. ()

efko

Skvelá romantická komédia s nestarnúcim Jackom a Diane o tom, ako aj "starého psa možno naučiť novým kúskom". ()

lukasd

Škoda-řekl bych, že trochu promarněná šance. Po vynikajícím začátku se bohužel film změní v romantickou pohádku a ztratí svůj břitký vtip. Přesto nadprůměr! ()

Damielka

Příjemná změna. Konečně romance o stárnoucích lidičkách. Rozjezd výborný, ale ten konec mě dost zklamal. Škoda, mohla to být podobná bomba jako Lepší už to nebude. ()

Se7enteen

Dost předvídatelný děj. Jen nechápu, jak snadno se matka s dcerou mohou domluvit o výměně partnera ve stylu ještě jsem s ním nespala, tak si ho vem ty. Právě v tomto momentu mohla být komedie podstatně lépe zpracována. Ještěže to Nicholson svými grimasami oživuje. 3/10 ()

Nethar

Při sledování mě napadly některé podobně laděné Allenovy kousky a jak teď pročítám, nebyl jsem sám, filmy neváže dohromady jenom Diane Keaton. Propletenec vztahů, nadhled, humor. Jenom skvělé výkony film neudělají, ale Jack Nicholson a Diane Keaton jsou zde opravdu ale opravdu dobří. ()

hacho

Film me mile prekvapil skvelymi dialogy a hlaskami. Dej zpocatku nemel chybu, nasledovala scena za scenou, kdy jsem se bavila. Ten bohuzel postupne utrpel, vse se zacalo odehravat ve zbytecne moc scenach a casovych i prostorovych rovinach. Smich Keatonove mi postupne zacal lezt na nervy a scena s brekem byla sice super, ale ten zvuk... Presto ten vtip filmu nikdo neupre..."tu kytku mi date, az se mi omluvite..." :o) PS Reaves me docela mile prekvapil, Nicholsona netreba komentovat. ()

FunThomas

Lehká komedie, která má mnoho originálních hlášek a vtipných situací...Líbil se mi výkon Jacka Nicholsona v hlavní roli, i když na roli starého svůdníka mohli vybrat někoho mladšího:))) ()