Šedesátník Harry Sanborn je bohatý hudební vydavatel, který si nepřipouští přibývající léta a přes pokročilý věk udržuje milostné vztahy pouze s mladými ženami. Jeho posledním "úlovkem" je energická Marin, se kterou si vyrazí na víkend do luxusního venkovského domu, patřícího její matce Erice Barryové, úspěšné autorce divadelních her. Než se však dvojice stačí zabydlet, objeví se Erica se svou sestrou Zoe a přistihne polonahého Harryho u otevřené lednice. Přestože se trapná situace brzy vysvětlí, Erica se nedokáže smířit s tím, že její dcera má milostné pletky s protivným, sebestředným třiašedesátiletým seladonem. Téhož večera se však situace zvrtne, když Harry během milostných hrátek zkolabuje. Podle lékaře však není schopen dlouhé cesty a musí zůstat v Eričině domě. Naštěstí se v domě častěji, než je nutné, objevuje doktor Julian Mercer, který je obdivovatelem Ericy a její tvorby. Přes vzájemné antipatie a řadu trapasů se Harry s Ericou začnou pomalu sbližovat. (TV Nova)

gombarix

- - - Diane Keaton tady sice nosí brýle jako ilustraci "dříve narozenosti", ale přesto je v nich ještě docela šmrncovní... ()

Bejbinka

Moje nejmilejší komedie na světě. Jediný film, kde mi Keaton přijde úžasná, protože v jiných jí vůbec nemusím. ()

Iwiiik

Omlouvám se všem dívkám a ženám s marcipánem v krevním řečišti, ale prostě nemám rád snímky, které jsou primárně založené pouze na laciné romantice. Jack a Diane byli sice skvělí, zpracování filmu taky, ale nic to nemění na faktu, že základem této gerontologické komedie, zahalené do oparu z čistokrevného hollywoodského romantického klišé, je láska z červené knihovny. Nechybí dokonce ani kazišuk v podobě Keanu Reevese, který je nutným klacíkem, jež musí na své cestě senilní Jack překonat, ale to by přece nebylo ono, kdyby všechno dobře nedopadlo. Originální je zde pouze věk hlavních protagonistů, ale ani to nezmírní otřepaný podklad, jako vystřižený z románů Jane Austinové. ()

lemonova

Je to tak na 3,5 hviezdičky. Je to vtipné, milé, so skvelými hercami, ale na mňa až príliš povrchné, ako všetky filmy, ktoré som zatiaľ od Nancy Meyers videla.. ()

Illioplius

Nespĺňam ani vekové a ani pohlavné požiadavky na cieľového diváka – inými slovami, nie som žena v strednom až pokročilom veku. Možno to je dôvod, prečo mi Something's Gotta Give pripadal tuctový a nudný. Zápletka je v zásade založená na kontraste medzi Harryho (Nicholson) vzťahmi, ktoré mal počas celého života a vzťahom s Ericou (Keatonová). Avšak z Harryho starého ja nevidíme skoro nič a nevieme o ňom skoro nič. Tento kontrast tým pádom vôbec nefunguje. Harryho prehodnotenie svojho dovtedajšieho života na konci filmu je ako vystrihnuté zo skutočne zlej romantickej komédie, ku ktorej Something's Gotta Give, žiaľ, nemá ďaleko. ()

BOURQUE

Spolupráca J. Nicholsona a D. Ketononovej je nadpriemerná! PS: Scény v nemocnici sú k nezaplateniu! Osobné hodnotenie: 81% (****) ()

Heavyman

Než se spolu vychrápou, je to fajn zábava...pak to padne do velký romantiky.Navíc přepych okolo a desítky milenek hlavního hrdiny mi kazí dojem,abych to bral jako příběh ze skutečného života a ne jako pohádku pro starce. ()

Rathalos

Herca,akym je Jack Nicholson na svete nenajdete,je to vynimocny clovek a sledovat jeho herecke vykony je obdivuhodne,v tejto romantickej komedii opat nesklamal plus Diane Keaton,obaja boli zlati,jednoducho radost pozerat...:-) ()

agassi68

Pozrel som to kvôli Jackovi. A napodiv ma to chytilo. Až do chvíle, keď Diane začala kvíliť.. Škoda lebo to malo štvorhviezdičkový potenciál.. ()

levente

Příjemný film pro páteční večer. Je chvilkově zapomenutelný, ale na místě se člověk baví skvěle. Výborná byla Diane Keaton. Lepší už to nebude. ()

skleboun

příjemná romantická komedie...i když nemám ráda Jacka NIcholsona, tady mi vůbec nevadil - spíš naopak :-) až jsem si říkala, že snad bude i fajn být jednou stará...a skutečně vtipný film, občas trochu ironicky až černě, což mu ale jen přidává, narozdíl od většiny hollywoodských romantických komedií pro teenagery. Tohle je film, který mi přišel vážně pro všechny - každý si tady může najít to svoje :) ()

Amgis

Film, který patří spíše k těm lepším, ale zase to není žádný trhák, který by se dostal do vašeho topu i když u některých může. Ve filmu je pár originálních vtipných scének u kterých se zasmějete. Co se týče romantiky tak se to bude líbit spíše těm, kterým nezáleží na rozdílu partnerského věku. Protože někomu může opravdu přijít dosti divné že 36 letý chlap se zakouká do dvacet let starší ženy a to v tom nejsou peníze! ()

Cruchot

Skvělý Jack Nicholson a Diane Keatonová. Na druhou stranu plytký námět, který se sice snažila scénáristka a režisérka v jedné osobě oživit, jak se dalo, ale výsledný dojem moc nezachránila. Neoriginální, nepříliš nápaditý a hlavně příšerně zdlouhavý děj. Nebýt výše zmíněných dvou Herců, nebylo by to o ničem. ()

parabellum

Musím uznat nadprůměrná komedie s vynikajícíma hercema. Výborný začátek u kterého jsem se báječně bavil, dobrý prostředek a pro mě bohužel slabší konec. Dávám 70%, po čase možná o hvězdu navíc:)) ()

Stíba

Šlo by to v podstatě rozdělit do tří částí. První, komediální a patrně nejlepší je bohužel nejkratší. Má velice dobré tempo i dialogy a diváka hodně pobaví. Druhá, romanticko-komediální, která přelévá film do druhé poloviny udržuje stále slušné tempo, ke konci však začíná lehce zpomalovat aby předala štafetu části třetí, o které jsem si myslel, že bude nejkratší ale ona byla paradoxně (a naneštěstí) nejdelší nebo tak na mě alespoň působila. Jack hraje skvěle a Diane také není špatná a film má hlavně v první polovině spoustu světlých momentů a v podstatě je to celkově velice povedený celek, pak z něj ale najednou začne vyprchat šťáva, objevují se scény jako měření tlaku v posteli a podobné a to u mě dost ubírá na hodnocení. Modlil sem se ať už je konec aby se to dále nezhoršovalo a byl sem rád když se konečně dostavil. Je to mezi 3* a 4* ale pro tentokrát asi spíše uberu. ()

groman

Romantiku moc nemusim a tohle neni snímek, který by zmenil muj názor. Nicholson jako vždy vynikající, tato role je jako delaná pro něj, to je ale bohužel vše co mě potěšilo. ()

Deb

Jack Nicholson a Diane Keaton tvoří dobrou dvojku. Začátek filmu je sice lepší než konec, ale já jsem se u filmu bavila. ()