Nechápu,co proti tomuhle filmu všichni máte.Vždyť je to skoro stejně dobrý jako jednička.Jasně,už to není tak originální,scénář je dost podprůměrný a děj tak prakticky neexistuje.Ale co je na tom,když je to tak skvělá zábava!A to je u filmů nejdůležitější.Will Smith a Tommy Lee Jones jsou skvělá dvojka,parádně je doplnilo boží psisko Frank,skvělí červouni dostali víc prostoru a Rosario Dawson je krásná.Naprostá většina hlášek mě pobavila a můžu se na to kouknout i víckrát.Jo a začátek s Jeffem je fakt úlet.75 %(3.8.2009)

• ScarPoul

Ako keby sa vytratilo niečo dôležité. Masky, efekty aj humor je stále rovnaký, ale príbeh je tak veľmi ťažkopádny až to jedného zabolí. Je super vidieť Tommy Lee Jonesa a Willa Smitha v úlohách, ktoré ich očividne bavia, ale to čo bolo na jednotke také fajn sa tu zrazu vytratilo. Stále mám taký pocit, že keď je film postavený na nejakom ultimáte môže fungovať ako výborná žánrovka, alebo ako nudná zlátanina. Muži v čiernom 2 sú tou zlátaninou. Nevyužité postavy, charaktery sa neposunuli nikam ďalej a skôr ako samostatný film to pripomína pilot k nejakemu seriálu s tým rozdielom, že tento nesie označenie 2. Neoriginálne, nevkusné a hlavne priživujúce sa presne na tých veciach, ktoré sú na jednotke také výborné. V rámci akejkoľvek série je toto najhorší možný variant. Je úplne logické že si Sonnenfeld dal po tomto od Mužov v čiernom 10 ročnú pauzu.(14.10.2012)

"Skoro všichni zaměstnanci pošt jsou mimozemšťani." Já to tušil, hlavně ten obrýlený babochlap za přepážkou to už nějakou dobu ani moc neskrývá, takže jim jdu hned zkontrolovat povolení k pobytu na Zemi. Vezmu si na to s sebou agenta Franka, který hraje, že je pes, ale mimozemské nelegály umí kousat s velkou grácií. Vzal bych si i agenta J a poštmistra K, ale ti musí zase řešit nějakou intergalaktickou katastrofu v pohřebáckém sídle MiB. Mě při tomto řešení pobavily fórky s červem v metru, třídičkou pošty, neuralizováním parťáků i nafukovacím řidičem auta, takže moje jediná výhrada směřuje k tomu, že 88 minut - titulky = dost málo času na zábavu.(8.2.2017)

• Boss321

Tak bohužel, tohle mě absolutně nechytlo. Přislo mi to jako slátanec několika akčních scén z nichž se mi dvě třetiny vůbec nelíbili. Tenhle připitomělý scénář nemohl zachránit ani Smith s Jonesem. Nebýt několika povedených fórků, akčních scén a úžasného psa, tak bych film poslal do odpadu, protože tohle se fakt Barrymu Sonnenfeldovi nepovedlo. Zkrátka další z řady zbytečných pokračování, bez kterých by se kinematografie klidně obešla.......(13.2.2008)

Soundtrack Danny Elfman: 1. Worm Lounge #1 (Worms In Black) ,2. Logo ,3. Titles ,4. Big Jeff ,5. Headquarters ,6. Chop-Chop ,7. Heart Thump ,8. Customs ,9. Hunting for K ,10. J Nabbed / K's Back ,11. The Real Story ,12. Sleuthing ,13. The Defense Begins ,14. The Chase ,15. The Light ,16. The Finale ,17. Worm Lounge #2 ,18. Titles Revisited ,19. I Will Survive ,20. Black Suits Comin' (Nod Ya Head)(17.5.2011)

• - Světlo v atomizéru bylo v prvním díle modré, v tomto je červené. (Stoka)

• - Poté, co byli J (Will Smith) a K (Tommy Lee Jones) spláchnuti, byli mokří, avšak hned poté, co přivolá vůz, jsou suší. (Stoka)

• - Ve scéně, kdy J (Will Smith) a K (Tommy Lee Jones) sledují ve videopůjčovně dokument, který si K zanechal jako důkaz, agent J prohlásí: “To vypadá jako od Spielberga.“ Steven Spielberg, producent filmu, tuto scénu poprvé viděl až na premiéře a velmi ho pobavila. (Jacccob)