Rozhodně horší než jednička jako u většiny dvojek slavnějších jedniček. Vadí mi, že řada mimozemšťanů je zhotovena na počítači a není tam už to kouzlo masek jako v předchozím díle. Napíklad hlavní nepřítel je hrozný a konec je také divný, kdy princezna odlétá v té lodi. Jinak mě zase potěšily scény s buldočkem :). I příběh mi příjde tak trochu klišovitý. A už to, že trvá hodinu!! než se agent K vzpomene na svůj život a až pak posledních třicet minut hledají nepřítele mi přijde přehnaně krátké. Alespoň to mělo být delší.(6.8.2006)

• ScarPoul

Ako keby sa vytratilo niečo dôležité. Masky, efekty aj humor je stále rovnaký, ale príbeh je tak veľmi ťažkopádny až to jedného zabolí. Je super vidieť Tommy Lee Jonesa a Willa Smitha v úlohách, ktoré ich očividne bavia, ale to čo bolo na jednotke také fajn sa tu zrazu vytratilo. Stále mám taký pocit, že keď je film postavený na nejakom ultimáte môže fungovať ako výborná žánrovka, alebo ako nudná zlátanina. Muži v čiernom 2 sú tou zlátaninou. Nevyužité postavy, charaktery sa neposunuli nikam ďalej a skôr ako samostatný film to pripomína pilot k nejakemu seriálu s tým rozdielom, že tento nesie označenie 2. Neoriginálne, nevkusné a hlavne priživujúce sa presne na tých veciach, ktoré sú na jednotke také výborné. V rámci akejkoľvek série je toto najhorší možný variant. Je úplne logické že si Sonnenfeld dal po tomto od Mužov v čiernom 10 ročnú pauzu.(14.10.2012)

Jeden ze 200 nejlepších sci-fi filmů - 200 Greatest Sci-Fi Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Filmově výrazně slabší nežli Muži v černém jednička i trojka, přesto mi agenti K a J vzbuzovali cukání koutků úst i zde. Ukázka ("skoro všichni zaměstnanci pošt jsou mimozemšťani"): http://www.youtube.com/watch?v=mWPvM6tjUYc(17.9.2012)

Dvojka je trošku slabšia, ale stále je to film kde sa dá zabaviť. Nápady rovnako ako v predošlom diely nezostali len na papieri a s vyšším rozpočtom prišlo aj viac akcii. Rovnako zaujímavý je aj príbeh. Tommy Lee Jones už tu nie je taký frajer ako v prvom diely za to postava Willa Smitha je zaujímavejšia a ešte o niečo lepšia. Dvojka sa riadi heslom všetkého viac aj keď minút ma menej, za to tempo filmu skoro nikde nedrhne. 65% - 3*(22.10.2012)

• lamps

Dost ubohá snaha o vtipné a zábavné sci-fi. Hlavně úvodní část je fakt utrpení a myslel jsem, že to nedokoukám. Pak naštěstí nastoupí Tomy Lee Jones, ten debilní čokl je konečně odstrčenej do pozadí a z hnusného mišmaše v první půli se snímek alespoň trochu naladí na tu správnou notu. Ovšem pak přijde ten"velkolepý" akční závěr, který je všechno, jen ne nápaditý a zábavný, a moje mínění je zase sraženo hluboko na dno. Ani nechci vidět připravovanou trojku...(22.2.2012)

• - Poté, co byli J (Will Smith) a K (Tommy Lee Jones) spláchnuti, byli mokří, avšak hned poté, co přivolá vůz, jsou suší. (Stoka)

• - V závěru filmu vystupuje agent J (Will Smith) z vozidla napravo. O scénu dříve však řídil vůz na levé straně. (Lucasion)

• - Světlo v atomizéru bylo v prvním díle modré, v tomto je červené. (Stoka)