Upřímně řečeno se divím, proč má Steven Spielberg potřebu produkovat takové filmy. Nic než efektní nafouknutá bublina, která prasnke dřív, než ji vlastně z toho bublifuku vypustíte. Jediné, za co bych se přimlouval já, je Lara Flynn Boyle (jednu chvíli od pasu nahoru jen ve spodním prádle) ... a za normálně oblečenou taky.(12.6.2004)

• predators

Hodně slabý odvar prvního dílu, který postrádá jakýkoliv novátorský přístup k věci. Jo, pár nápadů v podobě nových EMzích postaviček se tu najde, ale to je asi tak všechno ke kladům. Příběh plitký, a co je nejhorší, neměl jsem se čemu zasmát! Což je u komedie docela zásadní problém. Ani nemůžu určit, jaké sortě lidí jsou MiB určení, celé je to takové neslané nemastné. 35%(2.2.2011)

Vždyť to téměř nemá děj. Nebýt legračních scén, vynikající dvojce Jones & Smith, Franka a červounů stálo by to za starou belu. Po trikové stránce jsou samozřejmě MIIB perfektní (na to už Spielberg dohlédl), ale děravý scénář žádné triky nemůžou zachránit. Přitom po perfektním prvním díle měli MiB takový potenciál. Jsem zklamaný. Tak trochu doufám, že někdo vymyslí geniální scénář a všechno napraví v MIIIB. Jenže to by někdo nějákou trojku musel chtít.(5.8.2006)

• eraserhead666

Tohle je hrozně zoufalé. Veškerý vtip jedničky je pryč a ať se dvojka snažila sebevíc, nedokázala z něj rozfoukat ani jednou něco úsměvnějšího. Veškeré pokusy totiž vyzněly veskrze trapně. Prakticky jediné, co v tomhle filmu za něco stojí, je Lara Flynn Boyle a to vlastně ani ona zrovna nějak dvakrát moc nepředvádí. Přesně takhle jsou trestány pokusy vytřepat z úspěšného filmu ještě nějaký ten grošík.(24.7.2015)

To ste mali hneď povedať, že scenár sa musel prepisovať kvôli pádu dvojičiek. A to už sa začalo točiť. To sa potom nedá objektívne kritizovať. To je ako keby som vyčítal mentálne retardovanému scenáristovi, že napíše priblblý scenár....Takže som to videl znova. Zopár fórov je fajn, zopár je priemerných a potom je tu sci-fi a digitálna omáčka, ktorá im robí krovie. To isté, čo minule, film pre teenagerov, ktorí sa prišli do kina odreagovať. Po desiatich rokoch už vyzerajú niektoré triky dosť zastaralo.(23.5.2012)

• - Famke Janssen byla obsazena do role Serleeny, ale kvůli úmrtí v rodině odstoupila. (Karlos80)

• - Herec David Cross si zahrál i v prvním díle filmové série, tehdy však jinou roli. (SeBig)

• - Natáčelo se od 11. června do 23. září 2001 v Kalifornii a New Yorku. (Varan)