o poznání slabší, než jednička, ale pořád lepší než ostatní hollywoodské perličky, zvláště teens komedie:-((25.1.2007)

Heavymetalové tempo, s jakým vás ústřední dvojice (rozuměj Smith – pes Frank) chrlí ultravtipné hlášky bohužel nezakryjí obrovské scénářové díry a hlavně tu největší – totiž že se u MIIB v tom zmatku a honičce za nejkomičtější situací jaksi pozapomnělo na děj. 3 hvězdičky jsou hlavně za naplněný motiv Michaela Jacksona a Frankovy zkažené zuby. MIIB je klasický případ do nebes hypované záležitosti, u které jsou nejdůležitější zákulisní informace, kdo za kolik a tak dále a na filmu jako takovém už tolik nezáleží. Velmi odfláknutý sequel(24.7.2002)

No jednička to už není , ale přesto je to pořád skvělý film. Scéna , kdy J a K otevřou skříňku na nádraží nemá chybu a pohled Wiila Smithe , který vrhne na Tommyho Lee Jonese , když se zapne automatický řidič mě rozesměje pokaždé naprosto spolehlivě. Oba dva díly MIB jsou moje léky na špatnou náladu.(24.2.2005)

Dvojka je trošku slabšia, ale stále je to film kde sa dá zabaviť. Nápady rovnako ako v predošlom diely nezostali len na papieri a s vyšším rozpočtom prišlo aj viac akcii. Rovnako zaujímavý je aj príbeh. Tommy Lee Jones už tu nie je taký frajer ako v prvom diely za to postava Willa Smitha je zaujímavejšia a ešte o niečo lepšia. Dvojka sa riadi heslom všetkého viac aj keď minút ma menej, za to tempo filmu skoro nikde nedrhne. 65% - 3*(22.10.2012)

• Matty

Výměšek emzáka, kterého už nechci víckrát potkat. 50% Zajímavé komentáře: JohnnyD, MilesTeg(10.10.2005)

• - Herec David Cross si zahrál i v prvním díle filmové série, tehdy však jinou roli. (SeBig)

• - Ve filmu se objeví i Michael Jackson, který se údajně k natáčení doslova vnutil. (Karlos80)

• - Věže obchodního centra museli filmaři na začátku a na konci filmu nahradit 282 metry vysokou Chrysler Bulding kvůli událostem z 11. 9. 2001. (EMMY)