I když nejslabší ze všech třech (dosavadních) dílů, přesto je to zábava. Mám radšio tedy variabilnější hru s mimozemšťanama, ale vztah mezi J a tou holkou z pizzerie se mi líbil. Zatímco jednička a trojka sází na vtip a akci, tak dvojka vyrukovala s romantikou. Což neni zlý, ale stejně jsem radši, že se v trojce pak zas vrátili k osvědčeným postupům. Postava Franka mě trochu zklamala. Od mluvícího psa jsem čekala trochu víc.(2.6.2012)

• ScarPoul

Ako keby sa vytratilo niečo dôležité. Masky, efekty aj humor je stále rovnaký, ale príbeh je tak veľmi ťažkopádny až to jedného zabolí. Je super vidieť Tommy Lee Jonesa a Willa Smitha v úlohách, ktoré ich očividne bavia, ale to čo bolo na jednotke také fajn sa tu zrazu vytratilo. Stále mám taký pocit, že keď je film postavený na nejakom ultimáte môže fungovať ako výborná žánrovka, alebo ako nudná zlátanina. Muži v čiernom 2 sú tou zlátaninou. Nevyužité postavy, charaktery sa neposunuli nikam ďalej a skôr ako samostatný film to pripomína pilot k nejakemu seriálu s tým rozdielom, že tento nesie označenie 2. Neoriginálne, nevkusné a hlavne priživujúce sa presne na tých veciach, ktoré sú na jednotke také výborné. V rámci akejkoľvek série je toto najhorší možný variant. Je úplne logické že si Sonnenfeld dal po tomto od Mužov v čiernom 10 ročnú pauzu.(14.10.2012)

......a tak zase jednou byli pozemšťané zachráněni tajnou organizací ochránců, říkající si MUŽI V ČERNÉM! zatímco ,,J" kromě dohlížení na mimozemšťany neustále neuralizuje parťáky, ,,K" pracuje na poště. a protože je planeta v ohrožení, je třeba jej opět povolat do akce. nakonec i za pomoci Džefa zvítězí. nenáročná zábava hlavně pro ty menší, jen si musí dát pozor na Nýdla!!(6.3.2006)

• lamps

Dost ubohá snaha o vtipné a zábavné sci-fi. Hlavně úvodní část je fakt utrpení a myslel jsem, že to nedokoukám. Pak naštěstí nastoupí Tomy Lee Jones, ten debilní čokl je konečně odstrčenej do pozadí a z hnusného mišmaše v první půli se snímek alespoň trochu naladí na tu správnou notu. Ovšem pak přijde ten"velkolepý" akční závěr, který je všechno, jen ne nápaditý a zábavný, a moje mínění je zase sraženo hluboko na dno. Ani nechci vidět připravovanou trojku...(22.2.2012)

Sice slabší než předchůdce a nástupce, ale nakonec po letech zvedám hodnocení, protože ta zábavnost tam stále je a to zpracování návratu vymazaného agenta zpět do sluzby má docela šmrnc. Je, ale zvláštní že hlavní záporačka si sice nebere servítky, ale v centrále MiB nechá naživu úplně všechny, přitom to jsou její nepřátelé. Na zápornou postavu hodně slabota v celém jejím podání, spíše jen taková směšná figurka. Navíc v dané době jsem ještě neznal Rosariu a tak jsem ji tolik nevnímal jako nyní. Hlavní dvojka je stále slušně sehraná, ale chybělo v tom něco navíc, více nápadů. To že auto z jedničky, je jen rychlejší s více motory a létá to nevytrhne. No a mimozemšťan/pes v hodně vedlejší roli jako v jedničce dobrý, ale v důležité vedlejší roli jako zde, to už tak dobré nebylo. Dvojka působí hodně dojmem, že se snaží těžit z jedničky a nechce se vyloženě moc posunout někam dále.(1.10.2016)

• - Ve filmu se objeví i Michael Jackson, který se údajně k natáčení doslova vnutil. (Karlos80)

• - Ve scéně, kdy J (Will Smith) a K (Tommy Lee Jones) sledují ve videopůjčovně dokument, který si K zanechal jako důkaz, agent J prohlásí: “To vypadá jako od Spielberga.“ Steven Spielberg, producent filmu, tuto scénu poprvé viděl až na premiéře a velmi ho pobavila. (Jacccob)

• - Světlo v atomizéru bylo v prvním díle modré, v tomto je červené. (Stoka)