Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Legas
  *

  Všechno, co bylo v díle prvním, najdete i zde. A to je právě kámen úrazu dvojky, která je spíše remakem než pokračováním. Už první díl nebyl nic moc. Užvaněnej Will Smith má k humornosti daleko a triky, kterými vás film nemilosrdně bombarduje, jsou příliš exhibiční. To samé se týká dvojky, ale v mnohem větší (tzn. horší) míře. Totální exitus Mužů v černém 2 zachraňuje pouze dobrý Tommy Lee Jones a hlavně jeho poštovní box s vlastním minivesmírem (spíše minivesničkou). To je totiž jediný vtipný a originální moment filmu. Ještě bych se možná přimluvil za Franka. Haf.(7.4.2003)

 • predators
  **

  Hodně slabý odvar prvního dílu, který postrádá jakýkoliv novátorský přístup k věci. Jo, pár nápadů v podobě nových EMzích postaviček se tu najde, ale to je asi tak všechno ke kladům. Příběh plitký, a co je nejhorší, neměl jsem se čemu zasmát! Což je u komedie docela zásadní problém. Ani nemůžu určit, jaké sortě lidí jsou MiB určení, celé je to takové neslané nemastné. 35%(2.2.2011)

 • nash.
  **

  Po solidní jedničce opravdu velké zklamání. Vytratilo se kouzlo, vytratil se vtip, zůstala jen nepříliš nápaditá a občas zcela bezradná imitace, naplněná trapností, kterou ani pošťák Tommy Lee nezachrání. Nejsmutnější je, že z celého filmu je nejvtipnější úvodní televizní epizoda stařičkého laciného seriálu.(17.11.2013)

 • MM_Ramone
  ***

  „Muži v čiernom“ sa po piatich rokoch opäť vrátili na plátna kín. V tej istej, dobre zohratej, zostave - Tommy Lee Jones a Will Smith. Pod taktovkou toho istého skúseného režiséra - Barry Sonnenfelda. Sú tu rovnako vysoko kvalitné filmové triky, rovnako profesiosionálne zvládnuté technické záležitosti ako pri prvej časti. Dokonca pribudla aj jedna exotická kráska - Rosario Dawson. No už to na mňa ani zďaleka nepôsobí tak sviežo ako pri úvodnom snímku z roku 1997. Je to dobré, ale už to nie je taká zábava. ***(12.3.2012)

 • Frajer42
  ***

  Druhé pokračování má mnohem komediálnější nádech než jeho starší bráška, ale přesto není vtipnější. Zřejmě mi chyběl takový ten moment překvapení, který na mě vykoukl u jedničky. Spousty vtípků působí kopírovaně, i když třeba s tou volovinkou pro vymazání paměti by se dalo blbnout ještě ve třech nadcházejících pokračováních. Ústřední duo je opět úžasné. Scénky také stály za to. Celkově to tedy zase tak špatně, jak se lze podemnou a nedemnou dočíst, nedopadlo. Zasloužené 3*.(7.5.2013)

 • - Herec David Cross si zahrál i v prvním díle filmové série, tehdy však jinou roli. (SeBig)

 • - Ve scéně, kdy J (Will Smith) a K (Tommy Lee Jones) sledují ve videopůjčovně dokument, který si K zanechal jako důkaz, agent J prohlásí: “To vypadá jako od Spielberga.“ Steven Spielberg, producent filmu, tuto scénu poprvé viděl až na premiéře a velmi ho pobavila. (Jacccob)

 • - Ve filmu se objeví i Michael Jackson, který se údajně k natáčení doslova vnutil. (Karlos80)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace