Nastala chyba při přehrávání videa.
 • paascha
  ***

  o poznání slabší, než jednička, ale pořád lepší než ostatní hollywoodské perličky, zvláště teens komedie:-((25.1.2007)

 • kOCOUR
  ***

  Heavymetalové tempo, s jakým vás ústřední dvojice (rozuměj Smith – pes Frank) chrlí ultravtipné hlášky bohužel nezakryjí obrovské scénářové díry a hlavně tu největší – totiž že se u MIIB v tom zmatku a honičce za nejkomičtější situací jaksi pozapomnělo na děj. 3 hvězdičky jsou hlavně za naplněný motiv Michaela Jacksona a Frankovy zkažené zuby. MIIB je klasický případ do nebes hypované záležitosti, u které jsou nejdůležitější zákulisní informace, kdo za kolik a tak dále a na filmu jako takovém už tolik nezáleží. Velmi odfláknutý sequel(24.7.2002)

 • Jossie
  *****

  No jednička to už není , ale přesto je to pořád skvělý film. Scéna , kdy J a K otevřou skříňku na nádraží nemá chybu a pohled Wiila Smithe , který vrhne na Tommyho Lee Jonese , když se zapne automatický řidič mě rozesměje pokaždé naprosto spolehlivě. Oba dva díly MIB jsou moje léky na špatnou náladu.(24.2.2005)

 • Shakers
  ***

  Dvojka je trošku slabšia, ale stále je to film kde sa dá zabaviť. Nápady rovnako ako v predošlom diely nezostali len na papieri a s vyšším rozpočtom prišlo aj viac akcii. Rovnako zaujímavý je aj príbeh. Tommy Lee Jones už tu nie je taký frajer ako v prvom diely za to postava Willa Smitha je zaujímavejšia a ešte o niečo lepšia. Dvojka sa riadi heslom všetkého viac aj keď minút ma menej, za to tempo filmu skoro nikde nedrhne. 65% - 3*(22.10.2012)

 • Matty
  **

  Výměšek emzáka, kterého už nechci víckrát potkat. 50% Zajímavé komentáře: JohnnyD, MilesTeg(10.10.2005)

 • - Herec David Cross si zahrál i v prvním díle filmové série, tehdy však jinou roli. (SeBig)

 • - Ve filmu se objeví i Michael Jackson, který se údajně k natáčení doslova vnutil. (Karlos80)

 • - Věže obchodního centra museli filmaři na začátku a na konci filmu nahradit 282 metry vysokou Chrysler Bulding kvůli událostem z 11. 9. 2001. (EMMY)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace