• Brouk

Po v podstatě slibném začátku přijde o to horší konec. Hudební část je velmi zdařilá, ale ten konec, ten! konec, ach jo... jaký konec, takový film... Film tudíž při troše dobré vůle chápu, akorát mi to není jasný nebo spíš je mi to jasný, akorát ho (to) nechápu... Konec konců je to jedno, ten film se prostě netrefil...(10.10.2005)

Fotbal jde naprosto mimo mě a o jeho hard core vyznavačích si myslím přesně to, jak jsou vylíčeni v tomhle filmu. On je ten film vlastně úplně o hovně, stejně jako podle mě o něm fotbal a všechen ten humbuk kolem něj, ať už ze strany fotbalistů nebo jeho fanoušků. A možná proto, že je o tom hovně a ani se to nějak nesnaží (na rozdíl od ostatní české filmové produkce) skrývat, mě to v tu danou chvíli docela pobavilo. Smál jsem se, smál jsem se s filmem, smál jsem se filmu, smál jsem se jeho postavičkám. Ti dva angláni byli bezkonkurenční a strhli pro sebe celý film. Kaiser byl výborný, za Lábuse mi bylo trapně i za něj, to byla naprostá tragédie. Karolínu Kaiserovou bych rozhodně rád viděl ve filmu častěji. Vlastně takový důkaz, že i tupý film o tupých lidech nemusí být zase až tak špatný. "Souhlasí někdo proti tomu?"(15.6.2013)

Hooligans po česku. Jako komedii bych to rozhodně neinzeroval, protože těch vtipných momentů je skutečně minimum. S fotbalem a fotbalovými ultras to má jen málo společného a prakticky je to film bez jednoznačného příběhu. Obsazení jinak dobré a hudba výborná! Nicméně se jedná o naprosto zbytečný film, který ovšem zabaví. Nenadchne, neurazí (alespoň né všechny).(5.7.2013)

Nie som zrovna vášnivím obdivovateľom tuzemskej (Česko-Slovenskej) produkcie. Ale uznávam, že sa tu z času na čas objaví dielo, ktoré dosahuje úroveň rešpektovanej svetovej tvorby. "Non Plus Ultra" však takým filmom iste nie je. To v žiadnom prípade. Ale je to jeden z tých českých filmov, ktorý ma zaujal a dokázal i fajn pobaviť. Čo som od tohto titulu vôbec nečakal. V tomto prípade pôjdem proti prúdu. S radosťou dávam štyri hviezdičky a kričím: Sparta do toho! Old hooligans never die!!! ****(23.1.2008)

• Fallen_One

Do jistého okamžiku jsem si říkal, že by tohle mohl být docela slušný průměr. Poté, co se na scéně objevili angličtí "raubís" nebo jak se to sakrapes píše, celý průměr byl slavnostně spláchnut do záchodu, z jehož obsahu se zřejmě inspiroval i scénárista, který si hláškami a přehnaným chováním (a přehráváním) anglikánců zatloukl hřebík do rakve filmu.(25.2.2010)

• - Na filmu byly nejdražší pronájmy prostor, kde natáčelo - Lucerna, stadion Na Bazalech, Rudolfinum atd. (don corleone)

• - Hospoda, kde se partička scházela, se nachází nedaleko stanice metra Hradčanská, na křižovatce ul. Dejvická a Bubenečská, v Praze 6 - Dejvicích. (rakovnik)

• - Při natáčení v Ostravě hráli jako kompars i profesionální thaiboxeři z Prahy. Mezi nimi i řada budoucích hvězd, například i Ondřej Spejbl Hutnik, nynější Mistr ČR. (don corleone)