• NinadeL
  *

  Sympatické prostředí hospody u šraněk na Hradčanské bylo asi tak to jediný, co se mi líbilo. Beru slovo režiséra, že šlo jen o komplet scének sebraných ze života. Navíc jeho rozjímání nad tím, že stát se o český film nestará, bylo pravdivé. Také obsadil spoustu dobrých uleželých herců - Hlaváčovou, Konvalinkovou... a dokonce Hálu. Ale proč nedomyslel koncept scénáře, to je mi záhadou.(29.6.2009)

 • Fallen_One
  *

  Do jistého okamžiku jsem si říkal, že by tohle mohl být docela slušný průměr. Poté, co se na scéně objevili angličtí "raubís" nebo jak se to sakrapes píše, celý průměr byl slavnostně spláchnut do záchodu, z jehož obsahu se zřejmě inspiroval i scénárista, který si hláškami a přehnaným chováním (a přehráváním) anglikánců zatloukl hřebík do rakve filmu.(25.2.2010)

 • WinstonS
  ***

  WTF aneb co to jako mělo bejt, tohleto? vo co komu de? absolutně jsem nepochopil, jaký film Sluka chtěl natočit. V podstatě to vypadá jako když pejsek a kočička vařili dort - naházeli do něho spoustu ingrediencí a doufali, že každý si najde svoje. Leda ho*no, dodávám spolu s Bejčákem. Pokud část věnovaná jemu a jeho bandě (tolik steretypů a šablonovitých klišé užitých při jejich vylíčení aby člověk pohledal i v podprůměrné telenovele) měla být humorná reflexe života českých fotbalových ultras, pak opravdu nemám slov. Jediné, co ve filmu stálo za to, byli dva výpitci z West Hamu, Kaiser s Lábusem a hudba. Ještě, že jsem to viděl večer, protože kdybych to viděl ráno, Ivánku, tak se z toho pose*u...(10.12.2006)

 • Haymar
  ***

  Fotbal mě nikdy nezajímal - stejne tak jsem nikdy nepochopil dnešní "fanouškovství" typu: "Pojďme chlapi, vožerem se a pak pudem na fotbal a uděláme pořádnej bordel! Kurva jooo!"... I přesto (nebo možná právě proto) mě non-plus ultras nečekaně oslovil a hodně pobavil. Za posledních cca 10 let je to totiž konečně film, co tady chyběl, co si na nic nehraje a nesnaží se tvářit BUĎ jako intelektuální hořká (anti)komedie NEBO jako dementní výplach pro puber'táky... Sonda do krátkého časového úseku konkrétní společenské skupiny (s překvapivě dobrými hereckými výkony), brána s velkou nadsázkou - pohledem nezávislého pozorovatele... se povedla!(19.5.2008)

 • igi B.
  **

  Dvě uzoufané hvězdičky, tak nějak >Ultus funtra(s)< , jak řekl by pan Spejbl, že... Asi by to byla větší legrace, než celý tenhle film. Pořád nechápu to žánrové zařazení coby "komedie". Vlastně mi vůbec uniká, co chtěl kdosi tímhle dílkem říct. Za každou cenu... Paradoxně ho totiž nejvíc kazí ony nuceně >žertovné< momenty, ponejvíce kašpar Lábus, nudně šaškující, huhlající, za každou cenu cosi tradičně ze sebe >hrající< ... A tak - citujíce ze závěru filmu "...a to je vlastně všechno, ani málo, ani moc..." - fakt mám pocit, že je to škoda. Tohle téma totiž mělo na daleko víc. Tož tak nějak...(25.4.2007)

 • - Ve filmu hraje Oldřich Kaiser se svou dcerou Karolínou Kaiserovou. (M.B)

 • - Hospoda, kde se partička scházela, se nachází nedaleko stanice metra Hradčanská, na křižovatce ul. Dejvická a Bubenečská, v Praze 6 - Dejvicích. (rakovnik)

 • - Zápas Ostravy se Spartou se natáčel na Bazalech, když se zeptal pořadatel jak chtějí hlediště zaplnit, odpověděl mu režisér, že dodatečně na počítači. Pořadatel souhlasně přikývnul, že jinak by to ani nešlo. "Bodejť by tady přišlo tolika lidí," prohlásil. Následující sezónu byl Baník mistr a Bazaly vyprodával téměř na každém zápase. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace