Film svojou kvalitou nedosahuje úrovne iných filmov z prostredie futbalových ultras, ale niektoré momenty stáli určite zato, najmä príchod dvojice tvrdých "hooligans" z West Hamu a najmä sklamanie skalných priaznivcov Sparty, keď ich našli pri spoločnej zábavke. Mňa ako priaznivca Millwallu to pobavilo podstatne viac ako iných ľudí ktorí film videli. K väčšej spokojnosti predsa len chýbalo trochu viac, napríklad "Na Letenské pláni má území své..., SK Slezská z horníckeho města či iné legendárne "chants" oboch táborov - rudého či toho z Bazalú. V ažom prípade však na naše končiny vydarený film.(26.4.2020)

• Sarpele

Jakub Sluka se ve svém filmu naprosto jasně snaží obhájit fandovský způsob života. Hlavní hrdina= prototyp správňáka. Miluje maminku,je hodný na sestřičku, umí se chovat jako gentleman (scéna v tanečních) a je vlídným vzorem pro své kamarády. Bejčák je v podstatě věšák na kladné vlastnosti. Naopak angličtí rowdies nám mají ukázat, že ty skutečně ohavné a násilnické způsoby jsou správňáckým českým fanouškům naprosto cizí, že vždycky přicházejí zvenčí, a že jejich nositelé jsou opovrženíhodné živly (o čemž nás má definitivně přesvědčit homosexuální scéna). Pokud se český fanoušek dopouští násilí, je to v podstatě z mladické nerozvážnosti, ze které vyroste, protože má mezi fanoušky své ušlechtilé starší vzory (Bejčák). A další negativní postava filmu - hnusný intelektuál, představovaný V.Dlouhým. Nejenže to není pořádný fanoušek a má takové zvrhlé zájmy jako vážná hudba, ale navíc je to křivák, jenž hrdinovi (Bejčákovi, který mu notabene kdysi zachránil zdravou kůži) podle přebere děvče. Místo aby se o ni chlapsky porval před hospodou. Slukův film je nebezpečný proto, že je povedený. Podle reakcí mnoha recenzentů je totiž jasné, že mu na to skáčí i lidé starší dvaceti let.(7.3.2005)

Mám rád britský filmy o hooligans, tak jsem byl zvědav na náš příspěvek do žánru a nedopadlo to špatně. Je to samozřejmě uondanější a skoro tam nejsou žádný bitky, i když ta zpomalená rvačka na stadionu nebyla špatná. Největší prdel ale je, když přijedou angláni a pronášej ty svoje hlášky, to jsem se fakt řezal. Bohužel ten film má fakt hodně divný zakončení, no nesedlo mi to. David Novotný v hlavní roli je charismatickej a pak se mi hodně líbil Olda Kaiser.(14.2.2011)

• NinadeL

Sympatické prostředí hospody u šraněk na Hradčanské bylo asi tak to jediný, co se mi líbilo. Beru slovo režiséra, že šlo jen o komplet scének sebraných ze života. Navíc jeho rozjímání nad tím, že stát se o český film nestará, bylo pravdivé. Také obsadil spoustu dobrých uleželých herců - Hlaváčovou, Konvalinkovou... a dokonce Hálu. Ale proč nedomyslel koncept scénáře, to je mi záhadou.(29.6.2009)

Hodnocení pod tři hvězdy není fér a než o filmu naznačuje spíš něco o hodnotícím. S tímto filmem je to totiž tak, že pokud jste nežili v tom, v čem postava Davida Novotného, bude vám smysl tohoto filmu pořád unikat. Takže zapšklým intelektuálům to vysvětlím: tento film je o tom, že do pětadvaceti se blbnout dá, ale když se vás to drží ještě ve třiceti a nedejbože i po třicítce, působíte poněkud směšně. Věřte, vím, o čem mluvím; taky jsem v podobné partičce byl a je skutečně "zábavné" sledovat, jak se někteří už patnáct let drží pořád toho svého. Gorefeeeeeeeeeeeest. Hrůůůůůůůůůůůůůůůza(7.4.2011)

• - Celý film měla původně vyprávět postava Tyčky, kterého hraje Vladimír Dlouhý. Až před střihem se rozhodl Sluka jinak a David Novotný namluvil postavu vypravěče. Proto některé pasáže nedávají moc smysl. (don corleone)

• - Na filmu byly nejdražší pronájmy prostor, kde natáčelo - Lucerna, stadion Na Bazalech, Rudolfinum atd. (don corleone)

• - Operní pěvec na koncertě v Rudolfině je otec režiséra Jakuba Sluky. (don corleone)