• Matty

Tož natočené to nebylo špatně, jen tomu chyběl jakysi děj. Parta chuju s vyholenyma lebkama chodí na zápasy, občas zrube par Baníkovců nebo se ožere do němoty. Prostě volovina jak cyp. 50%(2.9.2005)

DVD/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// slušnej soundtrack, obsazení, téma, hlášky -nějak se nedostavil příběh, scénář/// Asi docela jednoduchý(hloupý) film u kterého jsem se považlivě trošku bavil. Ovšem běžela zhruba 80tá minuta a já jsem cítil konec a přitom si říkal, že konec být nemůže, že přece se musí ještě naskytnout nějaká dějová linka. No budu se opakovat, prostě film o ničem :-) Ale nějak né že by mi to tak vadilo. Díval jsem se s otcem a po skončení filmu byl docela na rozpacích "na začátku nic, během filmu nic a najednou konec?" (asi by dal 1*) No neřeším, líbila se mi hudba, ta mě celkem bavila a slušně vystihla nástin děje o českých chuligánech. Dále potěšili herci, je vidět že hrát umí. Fain byl kokoKokta a rovněž velice "hloupý" Michal Novotný. Asi mu to moc práce nedalo, to zahrát :-) I když jasně postavy byly jen lehce načrtnuté. Já nevím, film možná s nulovou výpovědní hodnotou, ale ja se celkem bavil (hlavně scénky s Anglickejma Hooligans) takže dávám solidní 3*/// Celkem 67%///(13.12.2006)

Krásnej miminkovskej úvod .. mnohdy až vynikající kamera, zajímavý nápad, dost slušní herci .. příběh už mě tolik neokouzlil, ale i tak .. níž nejdu :)(22.11.2008)

• sud

Film jako takový se nedá hodnotit. Nemá žádný děj, je to jen krátké vyprávění o partě fanoušků Sparty, kteří se tam chodí hlavně porvat a rozbít těm cizím hubu, a ne tolik kvůli fandění. Já osobně ho hodnotím podle vtipných scének. A kvůli těm několika povedeným scénkám (Lábus u Kaisera v hospodě, Angláni na nádraží, Angláni u bejčáka doma) a několika dobrým hláškám ("Nejlepší víno je pivo"..."já se nějak loupu"..."Ty seš ale hajzl"-"Ne, ten je tady v těch dveřích") ho řadím mezi dost slabý průměr.(1.9.2005)

• xxmartinxx

Další česká věc (film tomu říkat nebudu), jejíž význam a účel je jen těžko odhadnutelný.... Mně prostě uniká.... Nevím, jestli to je tím jak neuvěřitelně málo mě zajímá fotbal, nebo tím, že to nemá děj, sympatické postavy, příběh ani pointu, ale radši po tom nebudu pátrat. Prostě podprůměr a nuda.(12.12.2009)

• - Ve filmu hraje Oldřich Kaiser se svou dcerou Karolínou Kaiserovou. (M.B)

• - Celý film měla původně vyprávět postava Tyčky, kterého hraje Vladimír Dlouhý. Až před střihem se rozhodl Sluka jinak a David Novotný namluvil postavu vypravěče. Proto některé pasáže nedávají moc smysl. (don corleone)

• - Hospoda, kde se partička scházela, se nachází nedaleko stanice metra Hradčanská, na křižovatce ul. Dejvická a Bubenečská, v Praze 6 - Dejvicích. (rakovnik)