Mám rád britský filmy o hooligans, tak jsem byl zvědav na náš příspěvek do žánru a nedopadlo to špatně. Je to samozřejmě uondanější a skoro tam nejsou žádný bitky, i když ta zpomalená rvačka na stadionu nebyla špatná. Největší prdel ale je, když přijedou angláni a pronášej ty svoje hlášky, to jsem se fakt řezal. Bohužel ten film má fakt hodně divný zakončení, no nesedlo mi to. David Novotný v hlavní roli je charismatickej a pak se mi hodně líbil Olda Kaiser.(14.2.2011)

Takových filmů je jako šafránu.Rozhodně se tenhle film nedá srovnávat s filmem Proč?? ale rozhodně to není špatnej film.Při sledování sem se fakt vžil do kůzě těhle fandů.Fandění a to jejich zlobení prostě k fotbalu dnešní doby patří,tihle kluci jezdí po republice a sou ochotni za svůj klub při rvačkách s jinými fandy položit život ( kolikrát i rvačky s policajty )(30.1.2008)

• NinadeL

Sympatické prostředí hospody u šraněk na Hradčanské bylo asi tak to jediný, co se mi líbilo. Beru slovo režiséra, že šlo jen o komplet scének sebraných ze života. Navíc jeho rozjímání nad tím, že stát se o český film nestará, bylo pravdivé. Také obsadil spoustu dobrých uleželých herců - Hlaváčovou, Konvalinkovou... a dokonce Hálu. Ale proč nedomyslel koncept scénáře, to je mi záhadou.(29.6.2009)

• czejny

Non Plus Ultras si u mě vysloužili výrazné MÍNUS! Protože co předvedli tito vyholhlavové, jinak ohodnotit nejde.Nevíte někdo, co, kdo chtěl tímto filmem říci ostatním? Pokud mělo jít o popis toho, jaký je život fotbalových ultras-nepovedlo se. Jestli mělo jít o to, abychom si řekli, že fotbaloví ultras jsou v civilním životě normální lidé, milující svou rodinu-nepovedlo se. Takto bych mohl pokračovat dále, co všechno se nepovedlo. Možná by to byl hned lepší film o Ultras, kdyby tam aspoň nebyli známí herci (jsou mi tam doslova trn v oku). Pokus o zápletku sice byl, ale myslím, že bez ní bychom to také vydrželi... Když vezmem v potaz, že jako žánr to má být komedie, moc se nenasmějeme (ale abych jen nekřivdil, dvě dobré hlášky tam byly). Kdo fandí, nebude nadšen. Kdo nefandí, také nebude nadšen...(25.4.2007)

Jako spousta jinych komentaru zde i ja se tak trochu sam sebe ptam co tim chtel basnik sdelit. Chtel moralizovat a ukazat jaky ze jsou to ty hooligani blbci a ze takhle by se preci "normalni" fanousek na stadion chovat nemel anebo to myslel absolutne naopak a jakekoliv moralizovani mu bylo putna a chtel pouze pobavit na ukor vyholenejch rvacu, ktery proste delaj bordel, chlastaj a mluvej sproste? Asi je tam od kazdeho trochu, ale skoda ze to jako celek prilis nefunguje.(30.8.2005)

• - Při natáčení v Ostravě hráli jako kompars i profesionální thaiboxeři z Prahy. Mezi nimi i řada budoucích hvězd, například i Ondřej Spejbl Hutnik, nynější Mistr ČR. (don corleone)

• - Celý film měla původně vyprávět postava Tyčky, kterého hraje Vladimír Dlouhý. Až před střihem se rozhodl Sluka jinak a David Novotný namluvil postavu vypravěče. Proto některé pasáže nedávají moc smysl. (don corleone)

• - Ve fimu si zahrála Naďa Konvalinková se svým manželem Oldřichem Kaiserem. (Duoscop)