• Superpero
  ***

  Mám rád britský filmy o hooligans, tak jsem byl zvědav na náš příspěvek do žánru a nedopadlo to špatně. Je to samozřejmě uondanější a skoro tam nejsou žádný bitky, i když ta zpomalená rvačka na stadionu nebyla špatná. Největší prdel ale je, když přijedou angláni a pronášej ty svoje hlášky, to jsem se fakt řezal. Bohužel ten film má fakt hodně divný zakončení, no nesedlo mi to. David Novotný v hlavní roli je charismatickej a pak se mi hodně líbil Olda Kaiser.(14.2.2011)

 • Kovaja
  *****

  Takových filmů je jako šafránu.Rozhodně se tenhle film nedá srovnávat s filmem Proč?? ale rozhodně to není špatnej film.Při sledování sem se fakt vžil do kůzě těhle fandů.Fandění a to jejich zlobení prostě k fotbalu dnešní doby patří,tihle kluci jezdí po republice a sou ochotni za svůj klub při rvačkách s jinými fandy položit život ( kolikrát i rvačky s policajty )(30.1.2008)

 • NinadeL
  *

  Sympatické prostředí hospody u šraněk na Hradčanské bylo asi tak to jediný, co se mi líbilo. Beru slovo režiséra, že šlo jen o komplet scének sebraných ze života. Navíc jeho rozjímání nad tím, že stát se o český film nestará, bylo pravdivé. Také obsadil spoustu dobrých uleželých herců - Hlaváčovou, Konvalinkovou... a dokonce Hálu. Ale proč nedomyslel koncept scénáře, to je mi záhadou.(29.6.2009)

 • czejny
  *

  Non Plus Ultras si u mě vysloužili výrazné MÍNUS! Protože co předvedli tito vyholhlavové, jinak ohodnotit nejde.Nevíte někdo, co, kdo chtěl tímto filmem říci ostatním? Pokud mělo jít o popis toho, jaký je život fotbalových ultras-nepovedlo se. Jestli mělo jít o to, abychom si řekli, že fotbaloví ultras jsou v civilním životě normální lidé, milující svou rodinu-nepovedlo se. Takto bych mohl pokračovat dále, co všechno se nepovedlo. Možná by to byl hned lepší film o Ultras, kdyby tam aspoň nebyli známí herci (jsou mi tam doslova trn v oku). Pokus o zápletku sice byl, ale myslím, že bez ní bychom to také vydrželi... Když vezmem v potaz, že jako žánr to má být komedie, moc se nenasmějeme (ale abych jen nekřivdil, dvě dobré hlášky tam byly). Kdo fandí, nebude nadšen. Kdo nefandí, také nebude nadšen...(25.4.2007)

 • Decker
  ***

  Jako spousta jinych komentaru zde i ja se tak trochu sam sebe ptam co tim chtel basnik sdelit. Chtel moralizovat a ukazat jaky ze jsou to ty hooligani blbci a ze takhle by se preci "normalni" fanousek na stadion chovat nemel anebo to myslel absolutne naopak a jakekoliv moralizovani mu bylo putna a chtel pouze pobavit na ukor vyholenejch rvacu, ktery proste delaj bordel, chlastaj a mluvej sproste? Asi je tam od kazdeho trochu, ale skoda ze to jako celek prilis nefunguje.(30.8.2005)

 • - Při natáčení v Ostravě hráli jako kompars i profesionální thaiboxeři z Prahy. Mezi nimi i řada budoucích hvězd, například i Ondřej Spejbl Hutnik, nynější Mistr ČR. (don corleone)

 • - Celý film měla původně vyprávět postava Tyčky, kterého hraje Vladimír Dlouhý. Až před střihem se rozhodl Sluka jinak a David Novotný namluvil postavu vypravěče. Proto některé pasáže nedávají moc smysl. (don corleone)

 • - Ve fimu si zahrála Naďa Konvalinková se svým manželem Oldřichem Kaiserem. (Duoscop)