Alexander Hesse je zapálený vědec, který v univerzitním centru pro porodnost pracuje na vývoji preparátu příznivě ovlivňujícího těhotenství. Úřad ale testování léku nepovolí a výzkum ukončí. Místo toho se bude financovat projekt dr. Diany Reddinové se zmrazenými vajíčky, která dostane i jejich laboratoř. Přesto se Alex rozhodne, že s kolegou gynekologem Arbogastem budou pokračovat na vlastní pěst, a začne testovat lék sám na sobě. Larry ukradne z Dianina projektu zmrazené vajíčko s označením Junior a oplodní ho Alexovým spermatem. Situace se jim však brzy vymkne z rukou a po čase se u Alexe začnou objevovat příznaky těhotenství. To všechno ještě zkomplikuje všetečná šéfka univerzitního výzkumného programu, Arbogastova těhotná ex-manželka Angela... (TV Nova)

heyda

Ve své podstatě jde o odpad, ale když si vybavím perfektního Danny DeVita a do toho ještě Arnolda, jak dělá dřepy ´´během těhotenství´´ ... prostě je to tak hloupé až jsem se u toho několikrát svalil smíchy na zem (přeneseně). Prostě 2 hvězdičky, víc ani ťuk. ()

honajz

Hvězdička za Emmu Thompson. Ale jestli mi už první díl přišel zcela nevtipný, tohle jej ještě předčilo. Když to někdy náhodou zahlédnu v televizi, tiše trpím, jak je to hloupé a afektované. ()

SOLOM.

Nehorázná píčovina které se Arnold Schwarzenegger propůjčil. Tohle že mělo být vtipné? Téměř po celou dobu jsem se za samotné tvůrce a hlavně oba scénáristy cítil dost trapně. Na tohle jít do kina, tak minimálně týden s nikým od zlosti nepromluvím. Ještě teď když si na to vzpomenu, tak mě otřepe. Hnus jeden fialový… ()

Lucasion

Tak já půjdu proti davu. Třetí spolupráce Reitmana a Schwarzeneggera, a já řeknu, že se mi od nich skutečně líbila nejvíce. Z Dvojčat se navíc setkáváme opět s Danny DeVitem. Ano film se rovná těhotný Arnold. No a proč ne, v komediích se objevili i větší hlouposti. Na rozdíl od nich mě ale Junior dokázal skvěle pobavit. Právě bych to nečekal, ale byl jsem skutečně překvapen. Ve filmu se rozvijí i hezká romantická zápletka mezi Arnoldem a Emmou Thompson. A Emma mi do role skvěle zapadne. Možná mám jen odlišní vkus nebo vnímám humor jinak, ale Arnie to zahrál vážně dobře. "Já nemám co na sebe." a "Já nenávidím své tělo." mě prostě rozbilo. Takže dle mého soudu je Junior vážně milý a hezký film. Zároveň díky situačnímu humoru i zdařilá komedie. (75 %) ()

Lacike

Tehotný Arnie? Ach jaj, to je šialený nápad. Ale napriek tomu som vďaka Arniemu v detstve túto volovinu niekoľkokrát videl. Dnes už to bolo utrpenie. Najviac mi tam vadil samotný Arnie. Nechápem prečo zobral úlohu vo filme, ktorý vôbec neberie ohľady na jeho namakanú kondičku. Hrá tam obyčajného vedca, ktorý v jedinej potenciálnej bitke zbabelo uteká jak o život. Tehotného kľudne mohol hrať DeVito a nebol by v tom žiadny rozdiel. Naviac Arnieho postava je zo začiatku dosť nesympatická a keď sa začne správaľ zženštile, tak je iba trápny. No a vrcholom je, keď sa oblečie do ženských šiat. To je už regulérne peklo. Samotná zápletka je volovina, ale teoreticky ponúkala nejaké tie vtipy. Lenže na nijaké poriadne scenárista tohto filmu neprišiel. Nenašiel som už žiadnu scénu, ktorá by ma bavila a len z nostalgie dávam aspoň jednu hviezdičku. 3/10. ()

PROROK14

Komédia, ktorú stačí vidieť raz. Zlé to rozhodne nebolo a dokonca som sa aj zasmial pár krát. Ale to je asi tak všetko. Žiaden zázrak sa nekonal a to čo som videl stačí tak na 45% ()

Tommassi3

"Dovolte, abych potřásl rukou muži, který bude matkou.." ;) Těhotný Terminátor ?? Ale jistě !! Ačkoliv to tu vypadá jako v ovčíně, touhle komedií mě rozhodně československý rodák Ivan Reitman moc potěšil.. Nebudu vůbec řešit, kde vzal Arnie dělohu, protože Junior platí za nesmírně zábavný film, v němž je však Arnold Schwarzenegger, svému hereckému rozsahu navzdory, natolik přesný, že by to jiný těžko zvládl, paradoxně stejně přesvědčivý a zábavný zde jako v Conanovi či již zmiňovaném Terminátorovi.. ()

Dale

Nie som nejaký expert v biológii, no kým v Jurskom parku som skoro uveril možnosti oživiť dinosaury, mužské tehotenstvo je už na mňa príliš. A Arnold je ve svojej úlohe dosť divný. Veď kto by uveril, keď je v ženských šatách, že je žena? ()

Terva

CITÁT - Haló?! Je tu někdo? Halóó!!! Je tu dítě!! Pomóc!!!!......... Malej "Arnold" mě teda dostal, fuj, to byla noční můra. CITÁT - Mama, mama, mamááááá........... Arnold Schwarzenegger jako otec matka se mi do příběhu vůbec nehodil. Scénář dobrej, ale výběr postav je příšernej. CITÁT - Já nemám co na sebe....... Čím víc se to blížilo konci, tím to bylo trapnější. ()

Kryton

Už ten nápad je strašně blbý a Reitman chtěl zopakovat to co mělo u Dvojčat uspěch. Nepovedlo se! Ten malý Arnoldek mě , ale rozesmál. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman