Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Torision
  ****

  Řekl bych že docela dobrá a koukatelná komedie aspoň pro ty, co u toho hledají teen-komediový vyžití a nechtěj u toho počítat matematiku. Celej tenhle film se nese na takovym pohodový pohodový vlně a má i dost vtipnejch a i dost crazy momentů, talýe dle mýho ani neni možný se u ní nudit. Jinak Eliza Dushku je bohyně a Hasselhoff nakonci zahřeje u srdce. :)(14.9.2007)

 • Carodej_pes
  odpad!

  Podstoupit tak léčebnou kůru z Mechanického pomeranče, akorát by se na plátně místo násilností promítalo tohle, vyšel bych z kina vyždímaný jako třikrát vysušená houba. Pro žádný jiný film se ohodnocení odpad! nehodí více jak pro tento odpad! Vyhnout se obloukem, tohle vám bude strkat prst do pusy, až se nakonec poblijete. A potom vám to udělá znovu a znovu...(18.4.2008)

 • depony
  *

  Tohle bylo vážně špatné ... a nebo jsem jen prostě nepochopil smysl pro humor tvůrců tohoto snímku. Pár scén bylo vtipných, ale celkově to působilo velmi zoufale a nuceně ... nuceně k tomu být vtipný i za cenu trapnosti. Přesto se zde dá najít aspoň něco pozitivního, tudíž jedna hvězdička myslím stačí(5.2.2007)

 • KosiR_ksr
  **

  Námět (resp. popis distributora) dává slibovat slušnou komedii, i když se dá tušit, že bude spíš určena pro teenagery (i vzhledem k obsazení DJ Quallse). Bohužel nápad nebyl dost rozveden na úkor plytké konzumní americké zábavy. Alespoň, že se omezili jen na lámání penisu a nedošlo na oblíbenou fekální zábavu. Jedna a půl hvězdičky (30%) za pár světlejších chvil a půl hvězdičky (10%) za Davida Hasselhoffa.(18.9.2012)

 • Manas50
  **

  Další komedie o tom jak se z loosera stane školní hvězda. Film se snaží být trochu netradiční, oproti jemu podobným, ale stejně to byla nuda, pár okamžiku je vtipných, ale hodně převláda nuda. Nejlepší byly scéný s těmi psychopaty z vězení a sympatické herečky v ženských rolích, které film aspoň trochu spestřily. 40%(28.8.2009)

 • - Scéna, kdy vězeňská eskorta přiváží hlavního hrdinu na novou střední školu, je parodií na film Con Air, kdy je podobným způsobem převezen herec Steve Buscemi. (Luigi.K.)

 • - Ve scéně se skateboardy se na moment objeví Tony Hawk. (Komprimus)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace