Vcelku povedený snímek, který po dějové stránce nepřináší nic nového (o vzestupu outsidera), ale přináší dávku vtipů, jak původních tak parodovaných a s přesvědčivým charismatickým hlavním hrdinou (skvělý DJ Qualls), že nemůžu dát míň než 70%, velmi milé překvapení a velmi příjemná oddechová komedie.(17.9.2009)

Docela dobrá komedie, která je dějově svým způsobem pořádná blbina, nicméně jsem se díky několika povedeným srandovních situací u filmu bavil. Hlavní hrdina je od pohledu pořádný outsider a jeho přerod v největšího oblíbence na škole je trošku mimo realitu, což mě jen utvrzuje v tom, že na film je třeba nahlížet s velkou nadsázkou. Což ale o to, když to hlavní - pobavit - tento kousek splnil.(12.4.2014)

Teenagerská komedie, která není naštěstí příliš lascivní nebo nechutná (jen v začátku) a je podaná absolutně nadneseně a nereálně. Když divák akceptuje, že sleduje spíš pohádku než cokoliv jiného, dá se ve filmu o proměně outsidera do leadra školy najít i dost vtipných momentů. Máme tu klasickou variaci na ošklivé káčátko měnící se v labuť - ale tady jde o kluka a ne o holku, jak to bývá obvykle. Taky je tu motiv nečekaného sportovního úspěchu, kterého dosáhl dosud zatracovaný tým. Film si hraje i s dalšími obvyklými atributy - nenápadná kamarádka s dobrým srdcem versus obletovaná školní kráska a hrdina mezi nimi - i tenhle motiv ale dokáže snímek docela zdařile inovovat. A i když byl hlavní hrdina v roli jakoby frajera spíš trapný, chvilkama se mu povedl docela slušný zásek. ___ Tenhle film se dá brát jen jako ultimativní oddychovka.(24.12.2015)

Neuvěřitelné! Konečně komedie jakou jsem si přál vidět. Scénář je samozřejmně ohraný a okoukaný, jenže je nabyty velmi vtipnými scénami a docela i hlášky ujdou. DJ Qualls to je prostě frajer, ale on už byl i ve filmu Road Trip dost cool a do toho krásná Eliza Duskhu, která dokonce umí i hrát. Docela mně hodně mrzelo, že Eddie Griffin měl tak málo prostoru, protože ten jeho pohled nikdy nezapomenu a díky němu jsem se smál i nahlas. Prvních 45 minut byla lavina vtipných scén ovšem druhá polovina filmu ztrácela pomaloučku tempo a trošku ho nabrala při happy-endu. Jsem opravdu moc rád, že jsem měl možnost tuto komedii vidět, protože to stálo opravdu za to a až se budu někdy hodně nudit, tak po ní okamžitě šahnu!(30.6.2007)

Jsem rád, že ještě někdo chápe, že teenagerská komedie nemusí stát zrovna na "vyměšovacích" vtipech. Tahle komedie je jedna z mých nejoblíbenějších v této kategorii, i když do očí bijící Statečné srdce jim neodpustím. Aspoň, že vtipné scény tam mají hvězdy typu Vanilla Ice, Tony Hawk či ke konci David Hasselhoff. A ta Zooey Deschanel :).(5.6.2005)

• - Ve scéně se skateboardy se na moment objeví Tony Hawk. (Komprimus)

• - Scéna, kdy vězeňská eskorta přiváží hlavního hrdinu na novou střední školu, je parodií na film Con Air, kdy je podobným způsobem převezen herec Steve Buscemi. (Luigi.K.)