Nechapu jak nekteri zde cekaji od takovehoto filmu nejake duchovno nebo hloubku. U filmu je potreba naprosto vypnout a nechat se bavit. Rozhodne zde nejsou zadne trapne prehaneni jak treba v prci prcicky ani se nezachazi za unosnou mez kdy se z vtipu stava trapas. Dej je zcela standartni a stokrat ohrany, ale herci jsou svezi, holky sexy, vtipy unosne a film neni extra dlouhy. Tak proc se proste nepobavit.(18.9.2009)

• JohnMiller

Toto je taká odpudivá kravina, že ma to miestami aj bavilo. Prvá pól hodina plná nešťastných stredoškolských trapasov a výzor DJ Quallsa,boli také smiešne prvky, že som sa neprestával smiať. A to sa ja na tom úplne trápnom, až Americko-fekálnom humore, smiať veľmi nezvyknem., už len s princípu. Po tejto super srande však prichádza na radu klasický tínedžerský motív, ktorý sa od dôb prvého American Pie nezmenil. Obsahovalo to tie klišé ako vzostup ega, americký futbaloví zápas o titul, láska s najväčšou celebritou školy, a iné nezaujímavé časti.. ale začiatok za to stál.(20.8.2014)

Ačkoliv film obsahuje jisté kýče, vypořádává se s nimi velmi inovativně a celé je to nehorázná jízda doplněná velmi slušnou muzikou. Některé věci jsou ve filmu zbytečné, některé chybí, ale pořád je to jedna z nejsympatičtějších komedií se zacílením na teenagery, kterou jsem viděl. DJ Qualls je sice magor, ale hraje to docela důvěryhodně, Zooey je kouzelná jako obvykle, Eliza Dushku působí hodně přirozeně a celé to skončí takovým krásným optimistickým závěrem. Jenom ten pád z koně na úplném konci je trochu už zbytečný. *** Ve zkratce: DJ Qualls je prostě božííí :) Když se nedaří, změň školu. Funk.(2.9.2010)

SKVĚLÝ FILM!!! Konečně po čase zase nějaká pořádná komédie která mě dostala do kolen. DJ Qualls je perfektní herec a komediant. Bylo to ztřeštěné prostě geniální. Učast Tomyho lee nebo Vanilla ice o Hasselhoffovi ani nemluvím ten má štěky poslední dobou v každé druhé komédiji byla fajn. Co víc napsat :-)(24.7.2008)

• zdenny

Což o to, sranda to byla, ale pro specifické publikum. Ale co, kdo chce, zasměje se, kdo nechce, ten se nezasměje. Filmy (a komedie taktéž) ze školního prostředí mám rád, objektivně ale musím uznat, že kdybych dal tři hvězdy, musel bych se ostatním mým dvouhvězdičkovým filmům omluvit. Myslím si ale, že i přesto, se dá na film podívat a trochu se odvázat. Pasáž s přípravou na novou osobnost mi připomínala film "Big Stan". Tam to ale bylo minimálně o dvě třídy lepší.(19.9.2011)

• - Scéna, kdy vězeňská eskorta přiváží hlavního hrdinu na novou střední školu, je parodií na film Con Air, kdy je podobným způsobem převezen herec Steve Buscemi. (Luigi.K.)

• - Ve scéně se skateboardy se na moment objeví Tony Hawk. (Komprimus)