Jak se změnit ze studenta, který je prakticky bez přátel a jehož si všímají jen školní borci, kteří ho šikanují a ponižují, ve studenta, kterého všichni obdivují a uctívají? Zajímavý návod by vám mohla poskytnout tato komedie, která občas stojí na dost tenkém ledě (mám na mysli parodii na film Statečné srdce), ale na druhou stranu jsou zde i některé hodně zajímavé myšlenky. A co mě překvapilo je to, že mi zde DJ Qualls ani příliš nevadil, ale je pravda, že jakmile někde má hlavní roli, tak je to vhodný adept na přizabití, jemu spíše asi sluší role vedlejší, každopádně se ale dal s určitým sebezapřením vystát, což je ode mne vůči tomuto herci poklona. Ale ženské role, to už bylo něco jiného, Eliza Dushku je zde jako vždy atraktivní a nádherná herečka, na kterou se krásně dívá. A potěšili i lidi, kteří si zahráli sami sebe, jako Tony Hawk (scéna během zápasu amerického fotbalu, kdy seděl mezi dvěma kamarády, kteří o jeho hlavu nakonec přerazili skateboard byla jednou z těch nejpovedenějších v tomto filmu) nebo David Hasselhoff. Zkrátka tato komedie je nápaditá, je zajímavá, je i vtipná, takže jediné, s čím mám problém, je herec v hlavní roli, kdyby tam byl někdo sympatičtější, tak bych možná i ty čtyři hvězdy dal, takhle je to přesně někde mezi a v tomto případě zaokrouhluji dolů, takže to máme za tři hvězdy.(26.6.2010)

• JohnMiller

Toto je taká odpudivá kravina, že ma to miestami aj bavilo. Prvá pól hodina plná nešťastných stredoškolských trapasov a výzor DJ Quallsa,boli také smiešne prvky, že som sa neprestával smiať. A to sa ja na tom úplne trápnom, až Americko-fekálnom humore, smiať veľmi nezvyknem., už len s princípu. Po tejto super srande však prichádza na radu klasický tínedžerský motív, ktorý sa od dôb prvého American Pie nezmenil. Obsahovalo to tie klišé ako vzostup ega, americký futbaloví zápas o titul, láska s najväčšou celebritou školy, a iné nezaujímavé časti.. ale začiatok za to stál.(20.8.2014)

• Manas50

Další komedie o tom jak se z loosera stane školní hvězda. Film se snaží být trochu netradiční, oproti jemu podobným, ale stejně to byla nuda, pár okamžiku je vtipných, ale hodně převláda nuda. Nejlepší byly scéný s těmi psychopaty z vězení a sympatické herečky v ženských rolích, které film aspoň trochu spestřily. 40%(28.8.2009)

Tieto bezduché, bezhodnotné americké komédie pozerám len vtedy, keď už naozaj nemám na výber. Ale cez to všetko majú niečo do seba. Lacné vtipy, lacný scenár, lacní herci a aj tak sa na to dá pozerať. Ale tipujem, že Hasselhoff zhrabol za dvojsekundový záber viac ako celý štáb dokopy :). Ale to pobavilo najviac. 60%.(30.11.2006)

k filmu jsem se dostal náhodou, protože jsem se chtěl mrknout na další film, kde hraje H.Rollins, no nakonec jsem zjistil, že tady má jen cameo tvstup, ale i tak jsem nelitoval, protože sranda u této komedie byla, a to bylo hlavní ... děj je sice otřepaný, když z pubertálního tragéda se postupně stává frajer na střední škole, ale o tom tento film není .. je o one-boy-show DJ Quallse (známý třeba z Road trip, kde taky dobře bavil), který nás po slabším začátku zásobuje stále lepšími a lepšími vtipnými scénkami a gagy (a že jich pár je fakt vychytaných), které si fakt užívá , do toho milé komediální cameo vstupy některých celebrit, včetně vedlejší role "drsnáka" z lapáku v podání E.Griffina , takže z toho vzešla opravdu slušná porce srandy a humoru na poměry teenagerov.komedií .. k tomu dobře namíchaná hudba, a dokonce i nějaký ten myšlenkovitý "odkaz" v pozadí filmu (narážky na škatulkování a pozérství na školách, včetně šikan) ,takže pak tolik nevadí některá slabší místa ve filmech, jako i mín zdařilé vtipné scénky .. kdo rád teenager.komedie, tak vřele doporučuji, kdo moc neholduje těmto druhům filmů, radši at jde do jiného filmu(20.11.2009)

• - Ve scéně se skateboardy se na moment objeví Tony Hawk. (Komprimus)

• - Scéna, kdy vězeňská eskorta přiváží hlavního hrdinu na novou střední školu, je parodií na film Con Air, kdy je podobným způsobem převezen herec Steve Buscemi. (Luigi.K.)