poster

The Amazing Spider-Man (TV film)

Rodinný / Akční / Krimi

USA, 1977, 92 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Steve Ditko (komiks)

Střih:

Aaron Stell

Kostýmy:

Frank Novak
(další profese)
 • TaanStari
  odpad!

  Tohle není béčko, ale D jako debilní.(21.4.2012)

 • HomeAlone
  ***

  Cele moje hodnotenie je hlavne z nostalgie . Ako malemu chlacovi sa mi to pacilo , no ako som to videl nedavno vhs rip , tak to bolo viac k smiechu . Ale nostalgia je nostalgia(1.11.2011)

 • blackJag
  **

  Materiál pro filmové archeology. Zmršený původ hlavní postavy, maškarádnost kostýmu, nezajímavá zápletka a trapný padouch, který s komiksem nemá nic společného. Nebudu filmu vyčítat úsměvnost triků, na to kdy je film natočen jsou ty nápady ještě celkem solidní... Ve filmu je jediná zábavná figurka - policejní kapitán Barbera - podle položení do role (a s přihlédnutím k nemizícímu zbytku doutníku v koutku úst) by se ale představitel této postavy (Michael Pataki) hodil spíš na postavu J. J. Jamesona (toho hraje starý šedivý zakulacený páprda a je to vyložený omyl celého castingu). 30%(27.8.2014)

 • corpsy
  ***

  Pilot k rovnomennému seriálu, ktorý je rovnako amatérsky a trápny. Tu je hodnotenie silno ovplivnené nostalgiou.(16.1.2011)

 • blondboss
  **

  Typický film zo 70-tych rokov, ktorý vtedy zrejme priniesol niečo nové do sveta kinematografie, avšak dnes to už kvôli tým efektom a atmosfére príde divákovi trošku vtipné a miestami aj dosť trápne. Každopádne na tú dobu to bolo vcelku podarené. 45 %(5.1.2015)

 • - Film se natáčel v Los Angeles a New Yorku. (henrycruel)

 • - Film byl původně natočen jako pilot pro stejnojmenný TV seriál, v mnoha zemích byl ale vydáván jako samostatný snímek. (henrycruel)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace