The Amazing Spider-Man

(TV film)
Rodinný / Akční / Krimi
USA, 1977, 92 min

Fotografa Petera Parkera (Nicholas Hammond) kousne radioaktivní pavouk. Peter tak získá schopnost chodit šikmo po zdech a velkou sílu. Své nové schopnosti využije proti gangu zločinců, kteří pomocí hypnózy nutí počestné občany k bankovním loupežím. Navíc připravují vyděračskou akci, díky níž by od starosty získali velkou sumu peněz. Peter Parker se jim v tom pokusí zabránit. (StevenW.)

HomeAlone

Cele moje hodnotenie je hlavne z nostalgie . Ako malemu chlacovi sa mi to pacilo , no ako som to videl nedavno vhs rip , tak to bolo viac k smiechu . Ale nostalgia je nostalgia ()

corpsy

Pilot k rovnomennému seriálu, ktorý je rovnako amatérsky a trápny. Tu je hodnotenie silno ovplivnené nostalgiou. ()

Dexter1

Veľmi obskúrna záležitosť. Pilotný film k televíznemu seriálu pôsobí v dnešnej dobe veľmi vtipne. Hammondove pohyby v Spideyho kostýme sú neskutočné a nepochopiteľné. Taktiež neprichádza k žiadnemu stretu so známymi komiksovými zlosynmi. Príbeh je priamočiary a v duchu televíznej kriminálky. Dostal som sa k tomu len z čírej zvedavosti. Neľutujem, ale v podstate ide o stratu času. ()

PKD odpad!

To se nedá. Kdo vydržel celý tv s. a neroztekl se mu mozek, má u mě zlatého bludišťáka. Absolutně absolutní vrchol trapnosti, která nemá vůbec nic společného s vynikající předlohou. ()

blackJag

Materiál pro filmové archeology. Zmršený původ hlavní postavy, maškarádnost kostýmu, nezajímavá zápletka a trapný padouch, který s komiksem nemá nic společného. Nebudu filmu vyčítat úsměvnost triků, na to kdy je film natočen jsou ty nápady ještě celkem solidní... Ve filmu je jediná zábavná figurka - policejní kapitán Barbera - podle položení do role (a s přihlédnutím k nemizícímu zbytku doutníku v koutku úst) by se ale představitel této postavy (Michael Pataki) hodil spíš na postavu J. J. Jamesona (toho hraje starý šedivý zakulacený páprda a je to vyložený omyl celého castingu). 30% ()

• Film se natáčel v Los Angeles a New Yorku. (henrycruel)
  • Film byl původně natočen jako pilot pro stejnojmenný TV seriál, v mnoha zemích byl ale vydáván jako samostatný snímek. (henrycruel)