Mladý agent Alex Scott dopadne v uzbekistánských horách pilota, který prodal obchodníkovi se zbraněmi Arnoldu Gundarsovi neviditelné vojenské letadlo, zvané Čepel. V Los Angeles se na poradě seznámí s detaily další akce. Musí se vydat do Budapešti, kde se Gundars chystá letadlo prodat. Vystupovat má jako asistent černošského boxera Kellyho Robinsona, který se utká o mistrovský titul a na žádost prezidenta souhlasil, že se tajné operace zúčastní. Spolupracovat mají také s atraktivní agentkou Rachel a slavným špionem Carlosem. V Budapešti unese namyšleného boxera krásná tmavovláska a v tovární hale ho nutí prozradit jméno svého komplice. Naštěstí šlo jen o test, který měl boxera prověřit. Dívka je ve skutečnosti agentka Rachel. Vybaveni replikou zlatého Gundarsova pera, ve kterém je ukryto sledovací zařízení, se vydají na party, kterou obchodník pořádá ve svém sídle. Podaří se jim pera vyměnit, Alex pronikne do pracovny a stane se svědkem prodeje letadla čínskému obchodníkovi. Kelly však omylem spustí alarm a muži musí uprchnout. Další den se agenti vydají za obchodníkem do lázní. Je to však past. Strhne se divoká přestřelka, během níž Rachel zahyne. Kelly v poslední chvíli dorazí do sportovní haly k zápasu o titul mistra. Alex se mezitím, ukryt v Gundarsově autě, dostane k letadlu, které právě přebírá nový majitel, Číňan Zu Tam, který hodlá dopravit do Washingtonu jadernou bombu. (TV Nova)

Borat

Hlavní "proč se na film dívat?" je důvod jménem Eddie Murphy (a v české verzi jeho dabing). Film jako akčňák nijak originální a stokrát omletý, ale vtipné scény s Eddiem a Owenem Wilsonem, který mu sekunduje nepustí tento film do koše. Pro mě je hraní Eddieho specifické a jako herce ho mám celkem rád. A tady on si ten svůj zvláštní humor drží. Plusy+: Eddie, Owen Mínusy-: Akce Hodnocení:|55%| ()

spikey1

Famke Jansen v kozačkách... a Wilson S Murphym hláškují jako skoro nikdo jiný, není to vůbec špatné, ale na buddy komedie to není nejlepší ()

Smileface

Jedna z těch slabsich komedií s Eddiem Murphym.Nic moc akční scény,nic moc legrace(Narozdíl například od Johnnyho Englishe) a celkově je to takové........nic moc,ale koukat se na to dá. ()

slovan1

V pohodě filmek na sobotní odpoledne, když není zrovna co jiného na práci. Asi bych ho nějak nesháněl, ale když běžel v Tv tak proč se na to nepodívat. Herecké obsazení zaručuje alespoň nějakou tu průměrnou zábavu a opravdu se dostavila. Film bez nějak dech beroucího námětu s pár dobrými vtipnými scénami a věčně užvaněným Murphym (hodně mi připomínal oslíka ze Shreka...:) ). Jinak dvojice Wilson - Murphy jako komediální duo ušlo :-). 55-60% ()

herr_carter

Tu a tam jsem u Murphyho zahlédl záblesk jeho blyštivého komediálního začínání kdysi dávno, jinak se zde o prdel stará především Wilson a jedná se o průměrnou komedii, vhodnou na nedělní odpoledne...............moje hodnocení = 5,5 z 10. ()

rozbris

Takový horší standard, ale pokud chcete jen tak na něco koukat a u toho nad něčím přemýšlet, myslím že I Spy je to pravé ořechové. Je to nenáročné a docela vtipné. ()

iXtr3m3

Pozrel som si to a po dlžizných rokoch musím uznať, že na jednej strane to až tak moc viditeľne nezostárlo, no na druhej strane musím skonštatovať, že toho fakt dobrého humoru je tam na moje pomery pomenej. Pritom dvojka ako Owen Wilson a Eddie Murphy by mala v rámci svojej totálnej nesúrodovosti priniesť automaticky zaujímavejšie sledovanie, žiaľ nestalo sa. Samozrejme film nie je zlý, dokonca je viac ako len slušný, ale ten pocit, že to mohlo a aj malo byť lepšie, ten človek po jeho zhliadnutí jednoducho stále má. ()

wosho

Velmi nudné,mdlé,nevtipné,ale hlavně to vypadá jako kdyby to natočily v 80týchl letech jako sci-fi a nějak to zapoměly dát do kina.Až teď,ale film jaksi zestárl. ()

Hanys_

Průměrná akční komedie, která patří k tomu lepšímu v Murphyho filmografii, a k tomu trochu horšímu v té Owensově. Akce tady není nic moc, ale naštěstí to trochu vyvažuje ten humor, protože hlavní dvojka docela slušně hlásí, hlavně Murphymu prostě tyhle role vždycky sednou. 5/10 ()

Paity

Dvě hvězdy v podstatě za Owena Wilsona. Za ostatní bych musel dát snad osm hvězdiček dolů. Hlavní je, že jsem ten film přežil. ()

aquiver

Stereotyp americké akční komedie - povrchní scénář, hlášky a přehrávání. Řemeslně OK, dojem nulový. 30 % ()

Hanes88

Určitě milé překvapení! Čekal jsem nějakou blbost, ale dostalo se mi průměrné akční komedie. Prostě sympatické. 60% ()

Yardie

Tak todle bylo docela špatné. V podstatě téměř bez vtipu, strašně ukecané a rádoby vtipné, místy trapné. Navíc mě po půl hodině bolela z Murphyho hlava. Přiznám se, že jsem to po 3/4 hodině vypnul, tudíž k dobru v hodnocení je to, že nevím, jestli nebyla druhá polovina lepší než první. Každopádně to co jsem viděl já, bylo hrozné. Zasmál jsem se tak 2x. Slabších 40%. Howgh! ()

Marina111

Tak túto podpriemernú kvázi komédiu s akčným nádychom nedokázal zachrániť ani Eddie Murphy, ani Owen Wilson a dokonca ani Budapešť ... Čo viac dodať. ()

Oxymoron

Když jsem uviděl v seznamu herců Owena Wilsona s Eddiem Murphym, čekal jsem potrhlou komedii, která nenechá nit suchou na špionážních filmech s Jamesem Bondem v čele. A to jsem se šeredně mýlil. Jasně, občas film sklouzne k nějakému tomu parodování, ale většinu času sledujete spíš béčkové Mizery, než nějakou taškařenici, u které brečíte smíchy od začátku do konce. Ale i přes tenhle klamající žánrový handicap se mi to vcelku líbilo. Svížně to utíká, humor je tu sympatický, člověk si pěkně oddychne. No ale jak jsem říkal, prostě béčkoví Mizerové. ()