poster

Ženich na útěku

 • USA

  The Bachelor

 • Slovensko

  Ženích na úteku

 • Kanada

  The Bachelor

 • Nový Zéland

  The Bachelor

 • Velká Británie

  The Bachelor

 • Austrálie

  The Bachelor

Komedie / Romantický

USA, 1999, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Snorlax
  **

  Mám za sebou druhý pracovní víkend, tak jsem se rozhodla, že vypnu IQ a zapnu televizi. Obé jsem splnila a jukla na mě Renée Zellweger. Neb ji mám ráda, rozhodla jsem setrvat u obrazovky. Jelikož jsem opomenula zapnout IQ, zcela spořádaně jsem zhlédla celý film, aniž by mne kterákoliv pasáž urazila. Pokud ho chcete sledovat, doporučuji zvolit obdobný postup jako já.(12.2.2012)

 • MickeyStuma
  ****

  Romantická komedie, která by se dala považovat i jako remake grotesky Bustera Keatona ´Seven Chances´ z roku 1925. Vše podstatné tu je. Mládence majícího problém se vyjádřit své dívce kterou miluje a do toho astronomické dědictví, které získá pouze pod podmínkou, že se ožení. A tak započne lov nevěsty. Zpočátku je odmítán, ale nakonec se to otočí a vše se zvrhne na lov jeho. Tolik nevěst pohromadě právě od dob grotesky Bustera Keatona ve filmu snad vidět nebylo. Groteska je však groteska a romantický film je romantický film. Typická šablona sice chybí, ale jakoby to nevadilo. Příběh je úsměvný, odpočinkový a celkově tak nějak příjemný. Pobaví už začátek snímku pojednávající o tom, jakou hrůzu mají mládenci ze svatby. Chris O´Donnell a Renée Zellweger jsou jasnou volbou.(23.6.2018)

 • Death
  **

  Bylo tam par vcelku slusnych scen, ale vetsinu casu film nemel co nabidnout. Nuda je slovo, ktere mi prichazelo na mysl az prilis casto i na romanticky film teto kategorie. No a ten totalne klisoidni a debilni zaver netreba komentovat, americky rukopis je do tohoto snimku doslova vypalen. Jedine pozitivum je snad pro me Renee, i kdyz je pravda, ze bohuzel v tomto filmu spise vzhledem, nez svym hereckym vykonem.(6.2.2005)

 • masr
  *

  Myslím si, že je tenhle film vytvořen scénáristy, kteří z několika náznaků rozhodně nejsou hloupí a dokáží utvořit zajímavý rozhovor, neobvyklou situaci. Jenže v zadání dostanou za úkol získat co nejvíc diváků a proto začnou postupně vršit jednu rádobydojímavost za druhou, jedno klišé za druhým, rádobyroztomilé, pseudovtipné a kvazivelkolepé scény - takže vzniká zňahňaná sračka. Co je na tom pozoruhodné, je fakt, že sračkou není kvůli neschopnosti svých tvůrců - ale kvůli evidentní potřebě jít co nejníž kvůli divákovi.... Blbost nikoli jako neschopnost, blbost jakožto požadavek...(16.3.2008)

 • Slarque
  **

  Přiznávám, že až při závěrečných titulcích mi došlo, co je vlastně s tímhle filmem špatně. Natočit romantickou komedii podle klasické grotesky je prostě blbost. Chlápek, který by si vzal doslova kohokoliv, mi nepřipadá romantický ani omylem a moje oblíbená Renée tentokrát také nepředvedla nic, kvůli čemu bych si film měl pamatovat.(5.9.2004)

 • - V závěrečné scéně, kdy je ženich pronásledován nevěstami, účinkovalo tisíc komparzistek. Některé si dokonce přinesly svatební šaty z domu i přesto, že štáb je měl připravené pro všechny. (lesumir)

 • - Film je inspirován němou groteskou s Busterem Keatonem Seven Chances (1925). (peetriss)

 • - Jedna z nevěst se snaží udělat na Jimmiho (Chris O'Donnell) dojem tím, že chodila na vysokou v Princetonu, kam chodila i Brooke Shields, která hraje ve filmu postavu Buckley. (peetriss)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace