Jimmy Shannon žije v San Franciscu a je zapřisáhlým starým mládencem, který nemá příliš chuti do ženění, přestože již tři roky chodí se sympatickou Anne Ardenovou. Jediným jeho příbuzným je nerudný dědeček, který nutí Jimmyho, aby se oženil a měl děti. Jimmy pozve Anne do luxusní restaurace, kde ji požádá o ruku, ta však vycítí, že se ve skutečnosti ženit nechce, a odmítne ho. Když dědeček zemře, odkáže mu majetek v hodnotě přesahující sto milionů dolarů. Má to ovšem háček, musí se do svých třicátých narozenin oženit, vydržet se svou ženou žít minimálně deset let a mít s ní děti. A Jimmy má třicáté narozeniny příští den. Vyrazí za Anne a zastihne ji na letišti, dívka však znovu jeho nabídku odmítne, protože cítí, že se přemáhá. Jimmy tedy vytáhne fotografie svých bývalých přítelkyň a společně s Marcem mezi nimi hledá nejvhodnější nevěstu. Marco dá do novin inzerát, kterým hledá manželku pro budoucího milionáře. A zatímco se před kostelem začínají houfovat nevěsty všech typů, Jimmy si uvědomí, že si chce vzít Annu z lásky. Možná by ji dokázal dostihnout a požádat o ruku do třetice ještě před vypršením lhůty, to by však musel nějakým zázrakem uniknout davům vdavekchtivých nevěst, které obklopují kostel i přilehlé ulice. (TV Nova)

Gamekeeper77

Tenhle film mám hodně rád. Skvělý obsazení, slušnej scénář, příjemnej romantickej náboj a hlavně spousta zábavných momentů plných chlapsky mládeneckýho a mě hodně blízkýho humoru. Proto moc dobře nechápu to hodnocení tady. 80%. ()

mac000

Český distribuční titul má evokovat analogii s The Runnaway Bride Gerry Marshalla (s J. Robertsovou). Ale to je jen "parazitování na pověsti", jejích kvalit bohužel nedosahuje ()

Santek odpad!

Romantická komedie by měla být alespoň trochu uvěřitelná. Tohle je dovedené do absurdity. Špatný námět, průměrný režisér a to ještě nevím který blázen napsal scénář. Prostě propadák. Takovou blbost si distributoři prosadí do kin a některé kvalitní komedie jdou sotva na DVD :-( ()

Stelletta

Celkem příjemný, nenáročný film na večery, kdy se člověku nic nechce a má náladu na romantickou komedii, u které se člověk i zasměje. Netradiční příběh, trochu horší zpracování, ale je to takové milé. Plus Chrise a Renée mám ráda. Takže za mě suma sumárum 55%. ()

Neezy

Trošku si říkám, jestli nejsem až moc hodná, když dávám tomuhle filmu vůbec nějakou hvězdičku. Ale mám ráda Renée a jeden vtip a jedna scéna se jim tam dokonce povedly. Nicméně je to film, který už nikdy nechci vidět znovu, protože si myslím, že jsem svůj čas mohla zabít daleko lépe. Je to vyloženě hrozný film, plný nesmyslů a rádoby vtipů. ()

isabellac

Tento film dokazuje, že celkem silné herecké obsazení není zárukou kvalitního filmu. To, že tento paskvil s rozpočtem $51 miliónů dokázal na tržbách urvat celosvětově $37 miliónů, je opravdu úspěch. Pokus o bláznivou komedii se od prvních momentů strhne v totální slátaninu, které vůbec nepomáhá naprosto katastrofální Renée Zellweger. Přízvuk rozmazlené holky, který v tomto filmu nasadila protahováním slabik, se opravdu hodně těžko dá celých 98 minut ustát. ()

senoritar

Není mi jasné zdejší nízké hodnocení filmu. Tato komedie je dle mého názoru o třídu povedenější, než profláklá Nevěsta na útěku, která mi mimochodem připadla mimořádně trapná. Herci podávají uspokojivé výkony a celkově se u filmu dá hezky zasmát. ()