Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radiq
  ***

  Celkem zajímavej snímek, kterej svou originalitu čerpá a čerpá, ale nikdy nepřečerpá. Nejdřív to vypadá na film z oblasti peněz a byznysu, pak jako drama mezilidských vztahů (mezi rodičema, se svou ex) a míchá se do toho i komedie v podobě inseminátora. Je škoda těch spermizáběrů, které se tam vůbec nehodí, stejně jako některé retrospektivy. Od Spikea Lee to byl ale zajímavej pokus, kterej se vám ale snaží vnutit, že lesbičky jsou jen krásné ženy. Bohužel potkat krásnou lesbu je jako strčit si kaktus do pusy, rozžvejkat ho a zapít slivkou. Blbý přirovnání, já vím...(4.3.2009)

 • stephano
  ****

  Proste kdo ma rad filmy Spike Leeho, tak musi uznat ze maji hodně společného. At už de o New York nebo o rasový podtext nebo o brilantně vykreslené postavy. S Jackem Armstrongem se prostě vezete celý film. A řeknu vám, že je to velmi zábavná jízda. Stopáž je sice obrovská, ale díky neuvěřitelně zajímavému příběhu, který je vkusně propojen osobitou režií, nenudí ani na vteřinu. Jesli chcete videt spermie, porody, lezby, mafiany, watergate, gigola, sebevrazdu, ejakulaci za 30sec, lek na AIDS... tak to a jeste mnohem víc vám She hate me vřele nabídne.(23.10.2006)

 • jafuska
  **

  opět francouzský žánr, bohužel nejsem fanouškem těchto filmů, je to jakýsi kriminální film se zápetkou s akciemi společností, ale herci jsou dost nepřesvědčivý, hudba také nic moc, ale pozor s komedií to nemá nic společného, to by mohlo hodně uživatelů zmást, pokud očekávají nějakou tu legraci, toto je docela vážné téma, ale ničím mě tímto film neoslnil bohužel,(16.12.2010)

 • Cruise
  ****

  Film založený na skvělém nápadu, jeden muž, co "zachraňuje" lesbičky rozséváním své živé vody do jejich lúna! Přichází do styku se svojí bývalou přítelkyní, která zjistila, že je také lesbička a vlastně ona je strůjcem tohoto zvláštního nápadu! Dochází k rozporuplným situacím sexuální orientace až k trojitému vyvrcholení!(4.5.2007)

 • aLPaC
  ****

  Spikea Lee ne vždy můžu, ale tady se odvázal vskutku výtečně. Anthony Mackie jednak v dramatické roli víceprezidenta jedné farmaceutické společnosti, která ho vyhodí a žaluje (škoda nevyužitého Harrelsona), ale hlavně pak v roli inseminátora lesbiček/lesbických párů, které z různých důvodů nemohou mít děti. Tato část je nesmírně vtipná a zábavná a některé jeho "klientky" jsou skutečně sexy (hlavně Kerry Washington). Lee se jako již tradičně nebojí sexuálních scén a tak si na své přijdou i takový chlíváci, jako jsem já.(8.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace