Nastupující hvězdy Ryan Reynolds (3:15 zemřeš), Anna Faris (Scary Movie 1-4) a Justin Long si zahrály hlavní role zaměstnanců podivné restaurace Shenanigan, ve které se dějí ty nejneuvěřitelnější věci. Uvidíte bláznivé uklízeče, nechutné legrácky v kuchyni a hodně rozprav o sexu. Waiting... je hysterický zákulisní pohled do fastfoodu a citlivá óda na ztracené a zcela bezcílné mládí. (oficiální text distributora)

zuzza11

:D to byl takový humáč, že to snad nestojí ani za písmenko... toto se fakt někomu líbí? Herecké výkony na okraji hrobu a sám děj v té rakvi uvnitř... ()

Martanecek007

Co jsem si z tohoto filmu odnesla? Jen samá sprostá slova. Sprostá mluva je obsažena po celou dobu filmu a už se mi to vážně hnusilo. Dějově se scénáristé moc nepřetrhli a to samé udělali i s koncem, od kterého jsem čekala větší happy end. ()

Blongie

Nedám tomu odpad jen proto, že jsem z oboru... A kolikrát bych nejradši některým zákazníkům udělalo něco podobnýho, jak v tom filmu... :D ()

lobo87

Priemerná komédia, ktorú zráža do kolien hlavne prestrelená miera nechutností. Skutočne, na ploche 93 minút sa odohrá toľko vecí, ktoré vám môžu prevátiť žalúdok naruby, ako nikde inde. Až sa čudujem, že sa tu objavilo toľko známych tvárí. Film mal pomalší rozbeh, ale nakoniec sa to dalo dopozerať... 50% ()

AndrewNewman

Bohvie prečo na túto vcelku fajn, no ničim výnimočnú komédiu myslím minimálne raz za pár mesiacov. Zrejme mi nejako učarovala atmosféra okolo kuchyne, vďaka ktorej sa mi hrozne páčil Favreuov majstrštyk Chef. Skrátka každý, aspoň trošku podarený filmik ohľadom kuchyne ma zabaví, minimalne na to aby som mu tu udelil 3 nezaslúžene hviezdy. ()

Marv odpad!

Nemůžu dát jinou známku komedii, u které jsem se ani jednou nezasmál, zato se mi několikrát zvedl kufr. ()

Wacky14

v první řadě nechápu, proč je název Waiting ... přeložen jako Hele kámo, kdo tu vaří?, ale k filmu .. je to blbost, jenže člověk se u toho zasměje chvílema tak, že se za sebe stydí ... dobré obsazení, ale tyhle komedie mi asi nikdy nepřirostou k srdci ... :-) ()

Iswet

Tak u tohodle filmu jsem se docela nasmála. Už vím proč se ne nadarmo říká "neser číšníka!" Doufám, že nikde v mém okolí nejsou restaurace kde vám kuchaři ochucují jídlo svými tělesnými ingrediencemi :-D To bych si pak rychle rozmyslela či chodit do restaurantu a nebo si raději koupit kuchařku a vařit si sama. ()

Entfak

Vyrůstal jsem v hospodském prostředí a některé věci mi přišli zvlášť povědomé :o) Krom, dle mého slabé kamery celkem slušný film na zabití nudného večera... |Celkově se dá ocenit podání, v zázemí řvete na každého koho potkáte, ale na placu musíte být jak blbý andílci :oD ()

Fell_Beast

Také jste už někdy vrátili v restauraci jídlo kuchaři? Po shlédnutí tohoto filmu jídlo určitě sníte i kdyby bylo maso zelené a s knedlíky se dal hrát fotbal. ()

Enzo555

Kedže som pracoval v podobnom stravovacom zariadení, vyhlasujem, že väčšina zobrazeného je pravda. Bavil som sa a spomínal. Fajn film. Anna Faris ešte nevyzerala ako bimbo ()

Hookins86 odpad!

K tomuhle filmu se dá vyjádřit úplně jednoduše - ztracený prachy za natočení a ztracenej čas za skouknutí! Verdikt - absolutní shit! ()

kelet

Skvelá oddychová komédia, ktorá má aj svoj skrytý význam. Skryté poslanie "neser toho, kto ti varí" je stopercentne pravdivé a navyše pri scéne, kedy celá kuchyňa čaká pár minút pred záverečnou na to aby už nikto neprišiel a všetko je vypucované a umyté je maximálne reálna, to ako človek, ktorý pracoval aj v kuchyni môžem maximálne potvrdiť :D, preto aj reakcia nasledujúca po príchode posledného hosťa je realistická (myslím tým hneva a nadávky). Herecké obsadenie a jednotlivé povahy pracovníkov sú výborné. Preto by nemal byť tento film hodnotený len ako "komédiu plnú humusností". Navyše hodnotenia typu odpad len dokazujú, že skrytý význam je pre niekoho naozaj skrytý ;D Hodnotenie: 85% ()

moriero

Hele - možná je to fekální sračka a určitě není pro každého. Ale pro všechny, kdo jsou alespoň trochu z oboru (včetně mě) je to sonda (nikoliv parodie) do našeho všedního pracovního dne. Ač nejsem přímo číšník, všechny typy do jednoho těch "šílených hostů na pěst" v té hospodě znám. Tu namachrovanou píču (pardon), co chtěla středně propečený steak, tu otylou slepici, co by si dala ještě zmrzlinový pohár... A žabomyší války mezi číšníky a kuchaři probíhají úplně přesně tak, jak je snímek zobrazuje. Znám dokonce i tu cholerickou servírku i flegmatického kuchaře, kterému trvá 20 zasraných minut udělat steak. ()