poster

Beethoven 5

 • USA

  Beethoven's 5th

 • Slovensko

  Beethoven 5

 • Slovensko

  Beethoven a duchovia pokladu

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA, 2003, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tomtomtoma
  *

  Film Beethoven 5 se snaží vydolovat zbytky své zaprášené slávy a opakovaně přežvýkává zavedenou spotřební značku. A podle toho také vypadá. Uslintaný bernardýn, umanutá snaha o extravagantní chování všech postav, naivně krkolomná zápletka a bídně vedený příběh jen někdy přinese úsměv do tváře. Většina předem natěšených diváků, očekávajících závan prvního milovaného filmu, se zlostí třesou, přestože víceméně dostanou to, co chtěli a vyžadují. Nejlepší přítel člověka dokáže upoutat pozornost malých dětí, speciálně pro dospělé je určeno několik výroků. Pokud pomineme slintajícího chlupatého všežravce, je hlavní postavou rodinného příběhu malá Sara Newton (Daveigh Chase), školačka na prázdninovém pobytu u svého strýčka na malém městečku. Jak to bývá, jsou její počáteční rozpaky a zklamání vystřídány nadšením z odhalování tajuplností nového, a lehce nebezpečného, dobrodružství. Dětské zastoupení doplňuje místní chlapec Garret (Sammy Kahn), vždy ochotný kamarád Sářina strýčka. Hlavní mužskou postavou je Freddy Kablinski (Dave Thomas), lehkomyslný a duchaplný Sářin strýc. S nestresovou pracovní morálkou a s romantickými rozpaky se vydává po stopách nejdráždivějšího tajemství kraje. Hlavní ženskou postavou je Julie Dempsey (šarmantní Faith Ford), svědomitá místní šerifka s nárůstem krocení všeobecné zběsilosti při honbě za pokladem. Z dalších rolí: starý knihovník a strážce dávného tajemství John Giles alias Selig (Tom Poston), stará a bláznivá kořenářka Cora Wilkens (Katherine Helmond), ostražitá prodavačka a majitelka koketního psíka Evie King (Kathy Griffin), úlisný starosta Harold Hurman (John Larroquette), vášnivý hráč a neúspěšný obchodník Owen Tuttle (Clint Howard), xenofobní Vaughn Cartur (Richard Riehle), či lupičský pár minulosti Moe (Rodman Flender) a Rita (Tina Illman) Seligovi. Je to více blbost, než osvěžující komedie. Přemýšlení je naprosto nevhodné, občas je příjemnější oči přivírat a ono to nějak s tím chlupatým monstrem a se vším ostatním dopadne.(17.11.2017)

 • Hromino
  odpad!

  Otrlík. Tak bych nazval toho, kdo se na tuhle neuvěřitelně nadstavovanou kaši dokázal dodívat až do konce - a co kaši, celou sérii shlédl. Myslel jsem si, že nejhorší "filmo-seriál" je Policejní akademie, z níž byla nejlepší pouze jednička a dvojka ještě ušla - ale tahle série mě dokázala přesvědčit, jak hluboce jsem se mýlil. Jestli se někdo opováží natočit ještě šestý film této série, jejíž-název-se-mi-ani-nechce-vyslovit, budu... he? Co vlastně budu dělat? Ignorovat to, naturally. :)(29.4.2009)

 • xerno
  odpad!

  Do hajzlu, už mě nasrali 4X a furt si nedaj pokoj, 15 min z celého filmu mi stačilo do konce života, nejspíš ještě dál, oni už fAKT NEVÍ, CO BY ROUPAMA DĚLALI, PÁČ TAKOVÝHLE SRAČKY UŽ NECHCI NIKDY ZAŽÍT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BLÉéÉéÉéÉéÉéÉéÉé(2.5.2008)

 • Asia_Power
  *

  Uznávám, že jednička se mi líbila, dvojka šla, trojka lehčí bída, čtyřka nouze ALE pětka to už začíná být i na pejsařku jako jsem já moc. Milého Béééétovena bych kuchla, zručně naporcovala a připravila psíčkovou, štěkanátky, hafguláš a jedinečné psushi. Společně s Kejkem (Willy) aspiruje na nejotravnější filmové zvíře všech dob. A takovej fajn čokl to bejval...Kecám on za to nemůže, ale scénarista, rejža a spol okolo jo(24.6.2016)

 • Klay
  odpad!

  Děti se u toho bavit budou...možná, ale mě se těch 90 minut zdálo zoufale moc a už asi ve čtvrtině jsem ztratil zájem o to, kam ten ultralaciný, chatrný, pitomý, natahovaný, nezáživný, rádobyvtipný-ale-veskrze-trapný, protivnými (nejen) dětskými herci obsazený, scénářeprostý a zetkovou režíí dokurvený(pardon děti, ale jinak to říct nejde:-)) příběh spěje. Typické direct to video sračkoidní pokračování série, která měla skončit hned po prvním filmu. Pohyblivé obrázky natočené jen za účelem prodeje pár placek s nimi bez jakýchkoliv nároků na kvalitu. Zapomněl jsem na něco?(27.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace