Malá Sára jede i s Beethovenem na prázdniny k hodnému, ale trochu podivínskému strýčkovi Freddymu. Jednoho dne jdou na ryby a Beethoven se toulá po lese, když se vrátí, má desetidolarovku v tlamě. Sára chce bankovkou platit v obchodě, ale prodavačka tvrdí, že je falešná. Po důkladném prozkoumání se ukáže, že je z roku 1920 a je pravá. Tato skutečnost potvrdí domněnku, že někde v okolí jsou peníze, které si tam schovali legendární bankovní lupiči Rita a Moe. Podle vyprávění po honičce s policií jejich auto havarovalo, vjelo do jezera a oni se tam utopili. Desetidolarovka v městečku spustí honbu za nalezením uloupených peněz. V lese se ale začnou objevovat duchové, kteří hledače pokladů začnou strašit. Sára se s kamarádem vydá do městské knihovny, aby našli nějaké informace o Ritě a Moeovi. Knihovník Giles je ale před nimi schová. Když odejde, tak se tam děti se strýcem Freddym tajně vydají... (TV Nova)

wenca odpad!

Jak vůbec muže pokračovat film kde hrajou uplně jiný postavy? To že je to sračka už neřešim , to ste tu napsali hodněkrát :D ()

Paity odpad!

Mám rád hafany a tak bernardýny můžu, i když vím, jaké maji vrtochy. Bohužel vše kazí páte pokračování filmu, která je nastavovanou kaší se vším všudy. ()

Arach.No odpad!

Beethovene, radim ti dobre, zabal to! Nebo z toho vsichni zblbneme a jeste by se nam ty "tvoje" filmy mohly zacit libit. ()

Klay odpad!

Děti se u toho bavit budou...možná, ale mě se těch 90 minut zdálo zoufale moc a už asi ve čtvrtině jsem ztratil zájem o to, kam ten ultralaciný, chatrný, pitomý, natahovaný, nezáživný, rádobyvtipný-ale-veskrze-trapný, protivnými (nejen) dětskými herci obsazený, scénářeprostý a zetkovou režíí dokurvený(pardon děti, ale jinak to říct nejde:-)) příběh spěje. Typické direct to video sračkoidní pokračování série, která měla skončit hned po prvním filmu. Pohyblivé obrázky natočené jen za účelem prodeje pár placek s nimi bez jakýchkoliv nároků na kvalitu. Zapomněl jsem na něco? ()

Lokran

no po stránce technické v pořádku, po stránce scénaristické ještě stále lepší než ordinace v růžové zahradě. takže jelikož oceňuji novácké seriály a další výtvory odpadem, tak tady musím povolit jednu hvězdu... 10% ()

o.p.a.t odpad!

Od třetího dílu už se na to autoři mohli klidně vykašlat... nedokázal jsem to dokoukat do konce, naprosto mě to nudí! ()

adamix

Jeden z tých zle hodnotených filmov, ktoré som si ako decko obľúbil, pretože som sa ako malý skutočne bál a zároveň to obľuboval a už vtedy som vedel, že to treba brať s určitou rezervou. Do tej ,,odpadovej" čiernej by som to ale nedal. Sú rozhodne horšie sračky, ako je táto ;). ()