Reklama

Reklama

Obsahy(1)

John Kimble je tvrdý policajt z L.A., už léta pátrá po drogovému dealerovi Cullenu Crispovi. Zdá se, že jedinou osobou, která ho může usvědčit ze zločinů, které spáchal, je jeho bývalá manželka, která není k nalezení. Kimble vypátrá jméno školky v Oregonu, kam chodí její syn. Nic nejde podle plánu a Johna čeká nejnáročnější úkol jeho kariéry, bude muset učit v mateřské školce! Jeho kolegyně Phoebe, která se tam měla ucházet o místo učitelky, onemocněla a on je nucen nastoupit místo ní. Kimble bude se muset naučit získat si respekt u houfu capartů bez toho, aniž by prozradil své pravé poslání. Bandu mrňat, která ho nejprve skoro zničí, nakonec zkrotí a získá si jejich lásku. Poklidná atmosféra ale netrvá dlouho. Na scénu přichází bezcitný Crisp, který si přijel pro syna. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (431)

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Tento film som videl niekoľkokrát a hoci nemám veľmi rád neakčné filmy s Arniem, tak tu som sa bavil. Aj takí akční hrdinovia ako je Arnie si občas potrebujú oddýchnuť od toho všetkého strieľania. Nie je to zlé, ale nie je to proste pravý Arnie. Ale to spojenie svalovca Arnieho a detičiek, ako si s nimi rozumie, celkom mi to prišlo vtipné. Avšak napínavá scéna v umyvárni, tam sa diali teda veci, takže akcia nechýba. Opäť vďaka slovenskému režisérovi Ivanovi Reitmanovi je táto komédia veľmi pozerateľná a príbeh o drsnom policajtovi v podaní Arnolda, ktorý vďaka vyšetrovaniu musí predstierať učitelia v materskej škole, je veľmi zaujímavý. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Proti tomu, co čeká policistu Kimbla s tři stopy vysokou galerkou v Astorii je potírání zločinu v L.A. dovolenou na Baha.. Z Reitmanovy pohodové kindergarten komedie si určitě zapamatujete strohou diferenciaci lidských pohlavních orgánů, sympatickou maminku Penelope Ann Miller a Arnieho přirozené herectví. Nutno otevřeně přiznat, že pokud nedrží v levačce brokovnici a v pravačce granátomet je v koncích. Buď je to tou muskulaturou, nebo metr a půl dlouhou fošnou přivázanou na zádech a nebo, a to bude nejspíš ono, totální absencí talentu. Takže kdybych si měl na místě režiséra při castingu vybrat mezi ním a Rainierem Wolfcastlem - zvolím platinového blonďáka.. ()

Reklama

lekr 

všechny recenze uživatele

Tříhvězdičková podívaná ze které by mohl být dobrý akční krimithriller ( ty začáteční scény jsou fakt klasa )...dál to pořád nebylo tak špatný protože Arnold jedoznačně hrát umí a zvládne narozdíl od Slye i komediální role a bylo to vidět ( ta scéna s fretkou je úžasná )...nicméně film už pak působí jako parodie na akčňáky výrazně zahraná do extrému s nepovedeným a pro Arnolda netypickým koncem ale za to nemůže Arnold ( naopak ten mě pozitivně potěšil svými komediálními vlohy ) ale chatrný scénář a dost uvolněná Reitmanova režie......Čech v Hollywoodu to neslibuje moc kvalitní filmy..... ()

TheMaker 

všechny recenze uživatele

::::::::::::::::::::::: Ze začátku jsem tomu dal plný počet, hlavně kvůli nostalgie a že se mi to v dětství líbilo. Ale když jsem se na to podíval teď po letech, připadá mi to dost směšné, a to ne kvůli tomu, že je to komedie. Zvlaštní ale je, že ten film má pořád své kouzlo i po těch letech. :::::::::::::::::::::::::::: ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Arnold sa po brutálnom sci-fi trháku TOTAL RECALL otočil o 180° a natočil svoju pravdepodobne najlepšiu komédiu. Film sa síce ešte začína ako drsná krimi, ale potom nastupuje kŕdeľ malých deciek, pri ktorých Arnoldova postava zistí, že kriminálnici sú asi najľahší problém, aký kedy mal. Skvelá rodinná komédia, ktorá ani po 20tich rokoch nestratila svoje kúzlo. ()

Galerie (111)

Zajímavosti (25)

Související novinky

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman

14.02.2022

Nálož filmových novinek a trailerů ze Super Bowlu narušila v noci z neděle na pondělí smutná zpráva. Zemřel totiž legendární režisér Ivan Reitman. Autorovi filmů jako Krotitelé duchů, Policajt ze… (více)

The Rock leze na skálu

The Rock leze na skálu

30.08.2007

Dříve nebo později to postihne každého filmového svalnatce náhlý přechod od drsné akce k rodinné komedii, v níž si hrdina, který předtím lámal vazy padouchů jako suché pařezy, musí poradit s hordou… (více)

Tatínek Rock

Tatínek Rock

30.11.2005

Snad všichni velcí akční hrdinové si nakonec po sérii filmů, v nichž pod jejich rukama skonalo mnoho nepřátel, odskočili k tomu, aby si natočili nějakou příjemnou rodinnou komedii, v nichž jejich… (více)

Reklama

Reklama