Policajt ze školky

Policajt zo škôlky

Akční / Komedie / Thriller / Krimi

USA, 1990, 107 min

• Jino

Asi jedna z těch lepších Arnoldových komedií. I když je některé dialogy, průpovídky a hlavně teda ten Happy end jsou tak trapné, že mi bylo trapně i za Arnolda, který v tomto hraje hlavní roli. Vtipné jsou jen ty momenty, hned na začátku jak je policajtem a ty, jak příjde poprvé do školky. Jinak je to hrůza, která ale po pár rokách nevidění pobaví.(7.6.2007)

Pokud člověk od tohoto filmu nic nečeká vzhledem k Arnoldovým schopnostem, tak je velice příjemně překvapen, ba dokonce i pobaven. Vtipy založené na dětských reakcích a myšlenkových pochodech jsou zárukou a Arnold je předškolním dětem příliš nekazí. (Kimble: I Have a headache. -> Lowell: It might be a tumor -> Kimble: It's not a tumor! :-) Čtvrtá hvězdička je za zpívajícího Arnolda s kytarou :oD(16.11.2003)

Tento film som videl niekoľkokrát a hoci nemám veľmi rád neakčné filmy s Arniem, tak tu som sa bavil. Aj takí akční hrdinovia ako je Arnie si občas potrebujú oddýchnuť od toho všetkého strieľania. Nie je to zlé, ale nie je to proste pravý Arnie. Ale to spojenie svalovca Arnieho a detičiek, ako si s nimi rozumie, celkom mi to prišlo vtipné. Avšak napínavá scéna v umyvárni, tam sa diali teda veci, takže akcia nechýba. Opäť vďaka slovenskému režisérovi Ivanovi Reitmanovi je táto komédia veľmi pozerateľná a príbeh o drsnom policajtovi v podaní Arnolda, ktorý vďaka vyšetrovaniu musí predstierať učitelia v materskej škole, je veľmi zaujímavý.(3.2.2015)

Tento film natočil v roce 1990 režisér (Ivan Reitman) mezi jeho nejznámější filmy patří například Krotitelé duchů,Dove a z novějších například Evoluce nebo Moje superbejvalka.V hlavní roli Pollicajt ze školky se ujal (Arnold Schwarzenegger) který se v převleku za učitele ve školce snaží dopadnout nebezpečného zločince.Poté co, se mu podaří zvládnout neposlušné děti i city krásné učitelky (Penelope Ann Miller), čeká ho závěrečné zúčtování s hledaným nepřítelem.(26.1.2008)

Mám prostě Arnolda rád a je mi jedno, jestli hraje v akčním filmu anebo ve snímku, který je laděn spíše komicky. "Policajt ze školky" se mi líbil už jako dítěti a můžu jenom říct, že se mi líbí i po letech, kdy už alespoň věkem dítě nejsem. Pořád jsou zde scény, které jsou zábavné a které mě dostávají.(31.10.2014)

• - Hlavní role Johna Kimbla byla původně nabídnuta Billu Murrayovi. (HappySmile)

• - Arnold Schwarzenegger a Ivan Reitman poupravili scénář tak, aby odkazoval na aktuální témata. Arnold do něj vložil motiv tělesné výchovy a Ivan zase problematiku neúplných rodin a týraných dětí. [Zdroj: kniha Total Recall: Můj neuvěřitelný životní příběh – Arnold Schwarzenegger, Peter Petre] (asdfasdf)

• - John (Arnold Schwarzenegger) ve filmu používá pistoli Beretta 92F a dále brokovnici Ithaca 37 Stakeout. (JohnSmith)