Policajt ze školky

Policajt zo škôlky

Kindergarten Cop

Akční / Komedie / Thriller / Krimi

USA, 1990, 107 min

A znova sa nám Arnie pokúša dokázať niečo, čo v ňom jednoducho nie je! Tu sa vlastne začínajú role svalovcov s detských somarinách s cieľom vyžmýkať pár dollarov. Komédia tohto typu prvý krát síce zaujala, no príbehovo je úplne priehľadná a navyše využíva hlášky detí, aby bola vôbec aspoň ako-tak zaujímavá. 65%.(18.5.2006)

No, z tech Arnieho pokusu o komedie (Dvojcata, Junior, tenhle film) je Policajt ze skolky nejlepsi a nejzabavnejsi. Samozrejme to taky neni zadnej velkej zazrak, navic, kdyz do toho pak zacnou montovat romantiku a deticky uz sou hodny, tak to je na hovno, ale ze zacatku, kdyz Arnieho deti serou, to je slusna zabava. Druha polovina uz tak zabavna neni, ale presto nesklouzava k trapnosti, coz je dobre. Navic, i kdyz se Arnold do komedii nehodi, tak tohle zvladnul celkem dobre a je se slusne bavil a ma perfektni partacku v podani Pamely Reed a reditelka skoly je taky vyzivna.(10.7.2005)

Tohle je komedie mého mládí, tehdy jsem ji strašně žrala a moc se mi líbila, ale dnes už ji zase tak nemusím. Sice se na ni podívám, ale už to pro mě není ono a zas až tak moc mě to nezaujme. Arnieho nemám moc ráda, ale tady má docela dobrou a vtipnou roli, takže mu to odpouštím. Komedie je to vcelku v klidu, pohodová, vtipná...(9.6.2014)

Najlepsia Arnieho komedia. Paci sa mi, ze tu Arnie hra svojho klasickeho drsniaka, kto je iba donuteny pracovat v prostredi v ktorom sa citi nesvoj. V Dvojcatach bol sice silak ale totalny naivka a v Juniorovi bol proste tehotny. WTF? Ale tu je to klasicky Arnie. Na zaciatku ma aj trochu akcie, ktora je na komediu celkom drsna. Potom nastupi do skôlky a je to super zabava, ktora nastastie nie je ani na chvilu trapna. Okrem interakcie s detmi, ktore su dokonale obsadene a pôsobia neskutocne roztomilo tu ma Arnie po boku aj skvelu partacku. Ale uplne najlepsia je romanticka linia. Arnie sa do romantickych filmov prekvapivo hodi. Proste taky sympaticky drniak, ktory ukaze, ze pod tou horou svalou bije este väcsie srdiecko. Zabavny je aj zaporak so svojou matkou. Zeby sa tu inspiroval Sly pre film Stoj, lebo mamička vystrelí? Kto vie. Dalej ma na tomto filme bavi, ze ma taku prijemnu rodinnu osemdesiakovu atmosferu aku dnes uz filmy nemaju. Vysledkom je najlepsia komedia typu svalovec vs. deti aka bola doteraz natocena a preto si ju kedykolvek pustim znova. 8/10.(7.3.2012)

Policajt ze skolky je nic viac, nez priemerna komedia s Arnoldom CiernymCernochom v hlavnej ulohe. Logika kriva, a vtipnych momentov je zufalo malo. Nuz, pan CiernyCernoch, je treba si uvedomit, ze komedialny talent nemate, vase miesto je rola drsnaka. Komedia ani omylom. 48 %, ze mam na tohto pana stale dobry nazor.(6.3.2013)

• - V lietadle, keď berie Arnold Schwarzenegger (Kimble) fotky od Pamely Reed (Phoebe) má ceruzku v pravej ruke, gumou smerom hore, v nasledujúcom zábere ju drží v ľavej ruke ostrou stranou hore. Minutáž: 16:33 - 16:36 (Soky)

• - Holčička jménem Emma, kterou hrála Sarah Rose Karr, byla pojmenována po dceři režiséra Ivana Reitmana. (HappySmile)

• - John (Arnold Schwarzenegger) ve filmu používá pistoli Beretta 92F a dále brokovnici Ithaca 37 Stakeout. (JohnSmith)