poster

Policajt ze školky

 • Česko

  Policajt z mateřské školky

 • USA

  Kindergarten Cop

 • Slovensko

  Policajt zo škôlky

Akční / Komedie / Thriller / Krimi

USA, 1990, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Phobia
  ****

  Rodinná komedie, která je naprosto ideální na deštivé víkendové odpoledne. Žádný zázrak, místy moc přeslazené, ale některé scény opravdu dobře pobaví (zvláště Arnieho pažravá parťačka). Arnold Černýoráč je sice standardně prkenný (holt neherec), ale z rádobyvtipných ptákovin, do jakých se na stará kolena nacpal, je tahle snad jediná koukatelná (+ Cameronovy "True Lies"). Nemůžu si pomoct, viděla jsem to dvakrát a dokonce i podruhé (v dospělosti) se mi to docela líbilo, hodnotím tedy vysoko... každý přece máme nějakou tu úchylku;-). 71%(4.11.2008)

 • lesumir
  **

  Kazdy "velky" herec si prece musi zahrat s detmi, to by potom nebyl ten tabulkovy priklad pro dalsi herce! Policajt ze skoly vlastne ale vubec neni film prom male deti, mozna kdyz vynechate zaver a konec uvidite, jak hora svalu pecuje o male fakany, kteri vubec neposlouchaji. Kdyz nevynechate, budete o dalsich 30 minut zbaveni zivota s pocitem, ze jste nevideli skoro nic uzitecneho, jen zarostly Arnie s brokovnici v ruce streli do par veci a rekne nekolik hloupych vet na ucet drogoveho dealera. 3/10(8.8.2006)

 • Bauer
  ****

  Průměrná komedie na kterou já osobně ale nedám dopustit. Je to komedie mého dětsví, kdy jsem na ní mohl koukat téměř každý den. A i teď po několika letech jsem si ji rád připomněl. Arnolda Schwarzeneggera zrovna dvakrát nemusím, ale je pravda, že jeho filmy můžu a hlavně v tomto snímku mi jeho výkon přišel ze všech nejlepších. A je pravdou, že komedie mu docela sedí. Líbíl sem mi příběh filmu, i když nad tím přemýšlím, tak nevím jestli je to zrovna určeno pro děti. Přece jen nějaká ta krev se tam vyskytla, a dokonce i nějaké to vulgární slovíčko. Schwarzeneggrovi skvěle sekunduje Pamela Reed, která mi byla velmi sympatická. Dětští představitelé předvedli taktéž skvělé výkony a hráli naprosto přirozeně, jako kdyby žadná kamera na ně nemířila. Našel jsem i pár vtipných momentů, kterým jsem se upřímně od srdce zasmál. Z nostalgie dávám 4*, ale možná, že je ani dávat z nostalgie nemusím, protože tato komedie se mi vážně libí!(26.4.2008)

 • Jino
  **

  Asi jedna z těch lepších Arnoldových komedií. I když je některé dialogy, průpovídky a hlavně teda ten Happy end jsou tak trapné, že mi bylo trapně i za Arnolda, který v tomto hraje hlavní roli. Vtipné jsou jen ty momenty, hned na začátku jak je policajtem a ty, jak příjde poprvé do školky. Jinak je to hrůza, která ale po pár rokách nevidění pobaví.(7.6.2007)

 • Aleee89
  ***

  Tohle je komedie mého mládí, tehdy jsem ji strašně žrala a moc se mi líbila, ale dnes už ji zase tak nemusím. Sice se na ni podívám, ale už to pro mě není ono a zas až tak moc mě to nezaujme. Arnieho nemám moc ráda, ale tady má docela dobrou a vtipnou roli, takže mu to odpouštím. Komedie je to vcelku v klidu, pohodová, vtipná...(9.6.2014)

 • - Danny DeVito byl také zvažován do hlavní role, ale nakonec ji nedostal kvůli své výšce. (HappySmile)

 • - Postava Miko Hughese - Joseph Cousins - byla pojmenována po jednom z dvojčat, která hrála Dominika. (HappySmile)

 • - Filmový debut Odette Yustman. Tenkrát jí bylo pět let. (Martin00x)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace