Komedie o bombě v kufříku, lásce a mladíkovi, který se připlete do cesty nájemným zabijákům. Středoškolák Matt se v žertu chystá stříkací pistolí ?zastřelit? spolužačku Jenny. Souhrou okolností se ve stejnou chvíli skuteční zabijáci chystají zabít jejího otce Arthura, který zpronevěřil peníze svého zaměstnavatele. Je z toho zmatek, do něhož se zapletou nejen policisté a tajní agenti FBI, ale také Mattův otec Eliot, který se okamžitě zamiluje do Arthurovy manželky. Aby toho nebylo málo, objeví se v domě kufřík s jadernou bombou, který Arthur omylem obdržel od ruských obchodníků se zbraněmi. Statečný Eliot pronásleduje padouchy s bombou až do letadla a nad mořem se mu podaří nebezpečnou výbušninu zlikvidovat. (Nova Cinema)

Lumpus

Big trouble se nekonááá je to velmi střeštěná komedie která neosloví všechny ale jako ůlet je to celkem bezkonkurenčí(to kecám ale to je jedno)velmi se mi líbilo a díky tomu dávám jednu hvězdu navíc od předtím zamýšleného počtu že nakonec vybouchne atomová bomba i když jen v moři ale je to pěkný efekt :-D ()

subic

Zmatek kolem jednoho kufru s bombou. Spousta seriálových xichtů. A hodně roztěkaný konec. Kdyby se na to někdy dívaly děti, tak strpím se na to kouknout s nimi. 50% ()

tsatsiki

dost dobra komedie ve stylu Taxi ci Scary movie. Film se ze zacatku pomalu rozjizdel,ale postupne gradoval v dobrou komedii,ktera zakbavi,kdyz si chcete jen tak u tv odpocinout.4* ()

@nthr4X

Typická bláznivá americká komedie, která ale pro mě bohužel nebyla vtipná a usínal jsem u ní. 2* jen za pár známých filmových tváří. ()

imaginer21

Tak tohle fakt nemělo chybu. Teda pár lepších gagů by se ještě hodilo, ale celá ta mozaika je i tak bravurně propracovaná a vyšperkovaná, že po prvních 20 minutách mě to už hodilo do permanentní bránici posilující pozice. Musí se vidět, těžko popisovat... ()

jaqubko

Výčet postáv tejto šialenej akčnej komédie je chorý, ale funguje výborne. Každá postava má čím prispieť, či už je to hláška alebo nejaký šialený čin. Navyše sú herecky výborne obsadené a zahrané. Big Trouble je nabušený komickými situáciami a šialený vývoj príbehu, ktorý sa točí okolo jedného kufríka nepúšťa nohu z pedálu počas celej stopáže. ()

Esinti

Dramatických, životopisných nebo dokonce akčních filmů s dobrým hodnocením (občas i koukatelností) je nad hlavu. Ale natočit dobrou bláznivou komedii je opravdu náročné. Ve Velkém Průšvihu se ukázalo, že pokud chcete vytvořit dobrý film béčkového žánru, nepotřebujete áčkové herce z vrcholu žebříčků. Lepší je vybrat sit-comové odrhovačky jako Kutil Tim nebo Jmenuji se Earl a na paty jim pověsit Doktora Foremana, židovského bosse z Podfu(c)ku a nebo dokonce Johnnyho Knoxvilla. To vše už jen doladíte za pomoci třešniček na dortu, jako třeba Zooey Deschanel s účesem álá Denis Postrach ulice a dílo je hotovo. Zápletka je trošku zamotanější než bývá u tohoto žánru obvyklé, ale rozhodně to není na škodu. Hodnocení, které zde dali festivalový honiči nad nic neříkajícími dramaty je jako u všech bláznivých komedií na tomto serveru totálně pod vhodnou mírou a proto tomu trochu pomohu těma 5* i když normálně bych dal asi o jednu méně. ()