Komentáře uživatelů k filmu (15)

 • Deratizer
  ****

  Vůbec ne špatný mafiánský film z amerického prostředí dvacátých let. Dobová atmosféra je naprosto výborná, krásná dobová auta, prostředí, domy, přestřelky, bomby. Pěkně natočená mafie. Stalloneho v roli padoucha (mafiána) čekejte až v půlce filmu. Kéž by došlo k věrnému a doslovnému zfilmování naší hry Mafia. To by byl teprve gangsterský skvost. Oproti velkofilmu Kmotr se tu po celou stopáž něco akčního děje a díky Bohu méně kecá.(19.1.2016)

 • 2Pac
  **

  nie prilis podarena adaptacia popularneho nametu.Herci stoja za fajku hnoja.nicim nezaujimave.Na filme ma zaujala akurat pritomnost Stalloneho...jedna z jeho prvyh vacsich roli...ked nepocitam to porno co tocil ;-)(16.3.2004)

 • Xmilden
  **

  Pokud si hlavní roli ve filmu o Al Caponovi nestřihne nějakej fakt charismatickej borec, tak to nemůže dopadnout nikdy dobře. Ben Gazzara je pro mě velká neznámá a musím říct že zcela oprávněně. Tohle fakt není člověk co by mohl utáhnout příběh o takhle slavném gangsterovi. Stallone se zde ani moc nevyskytuje. Zaujalo mě že podle faktů se jeho postava na konci setkává s Caponem u bazénu, ale Frank Nitti byl tou dobou už po smrti. Susan Blakely, která v Over the Top hraje takovou tichou myšku, tady rozhodně překvapí odvážností. 45%(16.4.2018)

 • LiVentura
  ****

  Drsná hříčka brutality a "reálnosti".(29.7.2008)

 • Martin741
  *

  Tento film stoji za kudol hnoja, co mi vtaky nakydaju za domom na kolnu na drevo. A ze filmove spracovanie zivota Al Caponeho ...... LOL 5 %(18.4.2013)

 • carlos 2010
  ***

  Slabší priemer, ale pozerateľné. Bolo by vhodné to natočiť teraz o 38 rokov.(25.6.2013)

 • brando
  *

  Značně nevěryhodné vykreslení života Al Capona s naprosto necharismatickým a plochým hlavním hercem. Navíc dějová linie je úplně mimo, absolutně to nevykresluje atmosféru posvětí a hlavně privilegia, kterýma se řídí. Stallone jako Caponův nástupce, jediný klad filmu. Doporučuji Benu Gazzarovi shlédnout Neúplatné, De Niro mu ukáže jak vypadá Al Capone!(29.5.2005)

 • Courtemanche
  ***

  Režisér ukončuje záběry a začíná nové kdy chce. Příběh jako z potrhané knihy bez náznaku překrytí chybějících částí, kamera je na malinový keř a v hlavní roli Ben Gazzara si myslel že se točí parodie. /// Pořád ale nepamatuji si kde by ukazovali Caponeho příběh už od r. 1918. Kvalitou sice pod ropné naleziště, ale je na co se koukat. A když jsem u toho, herečka Susan Blakely se tedy ukázala. Takhle odvážnou nahotu (a že tohle nechali ve filmu), i když jen na tu se-kundu - jsem snad za moji třicetiletou ,,kariéru,, při filmech ne-erotických neviděl. 3/5(15.6.2014)

 • JohnSmith
  ****

  Vzestup a pad Al Caponea.Moc pěkný a zajímavý film,hlavně jeho začátky.To finále už bylo vzato moc okleštěně.Jen nevím co je víc založeno na skitečnosti,jestli tenhle film nebo Untouchables s Costnerem. Tady se o federálech jen lehce zmíní a Miti měl být ten kdo zradil,ale v Costnerovce byl Miti věrný až do konce a zemřel při soudním přelíčení s Caponem,tak teď fakt nevim(7.7.2016)

 • Spectre
  ***

  Náhodou som to videl v TV. Celé mi to pripadá, ako taký lacný odvar Kmotra. Inak nič extra, čo by nejakým spôsobom malo zaujať. Stalone sa ukázal vo filme tuším posledných 15 minút...(28.7.2004)

 • Paldiny
  ***

  Čo do vykreslenia postáv je Capone plochý film. Ono to viac-menej spôsobuje fakt, že sa snaží preletieť všetky zásadné okamihy a na postavy nezostáva veľa času, tobôž s ročnými až desaťročnými skokmi na dramatizáciu deja. Aspoň sa mu darí trafiť do obdobia, kedy sa odohráva, tiež nešetrí drsnosťou, hláškami a záverom upozorní na celkom bodavú pointu. S obsadením spokojnosť, predstaviteľ Caponeho hrá s Lugosiho šarmom, ešte sa mu aj podobá, čoby Caponeho pravú ruku stvárňuje ani nie tridsaťročný Stallone a celkom drsnú postavu si tu strihol budúci zlý tréner z Karate Kida. Na životopisnú snímku najznámejšieho mafiánskeho bossa je to síce málo, ale v žánrovom merítku film obstojí. Film je na prekvapenie dostupný aj v CZ dabing.(10.4.2017)

 • Stíba
  ****

  Povedená avšak nepříliš známá gangsterka. Od začátku sem viděl jasnou podobu s dobovými gangsterkami z 30. let, především třeba se Scarface kdy hlavně první polovina se odehrávala v hodně podobném duchu - rychle, přímočaře, syrově. Ben Gazzara byl podle mě v roli Al Caponeho perfektní a nemám mu co vytknout. I přes všechny zápory filmu, které můžou spoustě lidí vadit si myslím, že je potřeba brát ohled i n ato pozitivní čehož tu nebylo málo. Co mě rovněž potěšilo byl mladý Sylvestre Stallone, takhle mladého sem ho tuším v žádném filmu ještě neviděl.(9.6.2010)

 • Jean3

  Sylvester Stallone(16.8.2014)

 • horor2
  ***

  Normalka. ( 55% ) Trochu ale zklamání.(1.7.2019)

 • Moredogs
  ***

  Lacny krstny otec, ale nie všetko čo je lacne je aj zle, niekedy je to naopak. Mierne lepši priemer. 65%(28.3.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace