Policista Joe Bornowski (Sylvester Stallone) si užíval spokojeného staromládeneckého života, dokud se jednoho dne neobjevila mezi dveřmi jeho maminka! Rázná žena překypující mateřskou láskou a péčí obrátí Joeovu domácnost naruby a způsobí mu řadu trapasů. Aby toho nebylo málo, stane se svědkyní vraždy, takže se musí ve městě zdržet déle. Joea tedy čeká další kolo poučování a zásahů do soukromého života a vás úžasně zábavná jízda plná vtipu! (Magic Box)

Navi01

Jak už tu někteří psali, tak i já se musím přidat k údivu proč má tento film tak nízké hodnocení. Přitom je to opravdu parádní a vtipná oddychová komedie. Možná se mi to tak líbí, protože mám filmy se Slyem rád, ale spíš bych to viděl tak, že tu pár významných recenzentů udělilo málo hvězdiček a ostatní je nechtějí moc přehazovat aby nevypadali "blbě". Ať je to jak je to, tak takhle nízké hodnocení si tento film opravdu nezaslouží. ()

Kingjiri

Slyova filmová matka měla lézt na nervy hlavně jemu a diváka svejma eskapádama bavit. Jenže jsem měl až příliš často pocit, že mě leze krkem ještě víc. Námět určitej potenciál měl, ale přehrávání Estelle Getty, neschopnost pořádně rozehrát jinak dobrý gagy (sebevrah, fotky z dětství), marný pokusy o vtip (matka v roli detektiva) nebo patetický scénáristický klišé k lepší zábavě moc nepomohly. Taky bych uvítal větší porci akce. Druhá hvězda za Stallona, pár hlášek a ironickej úsměv na závěr. ()

Trixi

Mě se to líbí. Mám ráda komedie a Sylvestra a v tomhle filmu mám oboje. Jen ta maminka mi zvedá žluč. Mít jí doma, tak si snad hodim mašli. ()

Navaran odpad!

byla jsem zděšena a ona stvůra- maminka mě provází v mých nejhorších nočních můrách.... už to nikdy nechci vidět!! ()

Likan7 odpad!

Tohle bolí. Nechápu, jak se k tomuhle Sly mohl ukecat (nedostatek financí je jediná pochopitelná výmluva tohohle.......). Scénář utekl, charisma Slye se schovalo pod postel a maminka na zabití od 1. minuty, kdy vstoupila na plátno (obrazovku). ()

marko66

Nechápem toto hodnotenie, nevidel som to síce nadabované v češtine ale nadabované v slovenčine je to super a páči sa mi aj tento humor použitý vo filme, určitě 4 hviezdičky. ()

patushik

Pohodová komedie viděna cca před 15 lety, když jsem jako malý byl zrovna nemocnej a máma mi půjčila tento film na VHSce. A mně se líbil:) ()

Acrobat odpad!

Eniki beniki, ktorý zo svalovcov si zahrá tentokrát v peknej riti? Sly neváhal a spolu s babkou ohyzdného výzoru v plytkej priam krčmovej „zábave“ drží v ruke revolver, aby všetkým predostrel víziu, ako dopadne človek bez rozumu. (videné 06.04.2014, JOJ archív) ()

Mik_e

jako malej jsem se tomu fakt smál. Dnes už nějak nemám tu odvahu si to pustit...Arnieho Policajt ze školky určitě lepší. ()

Wyrdas

Na začátku to mělo náboj, tu správnou jiskru a dobrý humor a já se divil, proč to má tak nízké hodnocení (no dobře, popravdě ani nedivil, hodnocení na ČSFD je často zcestné) a pak jsem to pochopil. Zhruba 1/3 filmu je ta, kterou jsem teď popsal. Ale pak, po nástupu druhé třetiny a dál to úplně ztrácí dech. Ne postupně, ale najednou. Prostě jako když utne. Na začátku jsem uvažoval směrem ke čtyřem hvězdám, ale teď váhám mezi jednou či dvěma. Na druhou stranu, v porovnání s jinými filmy, kterým jsem dal jednu hvězdu je tohle ještě poklad. Ty dvě si zaslouží. ()

Trixinka

Skoro každý akční herec si nějakou tu komickou roličku střihnul, bohužel zde se to hooodně nepovedlo. Upřímně, Stallone není zase tak dobrý herec, aby zvládl více žánrů. Ano, nějaké ty boxerské a akční filmy zmákne, ale komedie a role kde se více mluví než mlátí a střílí bohužel ne. Za vcelku originální nápad v době vzniku a postavu maminky dávám 2*, ale víckrát už toto dílo vidět nechci. ()

rublik05

Odlehčená, velmi jednoduchá komedie, která je svým způsobem tak trochu parodií na akční filmy, a která svým nenásilným humorem dokáže vcelku i pobavit. Jasně, je to blbost na entou, ale ať mi nikdo netvrdí, že ho nerozesměje pohled na Ramba v plenkách. O celou komediální stránku se zde stará především maminka Tutti Bomowská, jejíž maminkovské ztrapňující průpovídky mě několikrát opravdu dostaly. Zápletka je poměrně jednoduchá, a ačkoliv se najde pár trapných momentů, není to žádná hrůza a dají se přehlédnout. Pokud má člověk náladu na trochu netradiční maminkovskou komedii a na nenáročný humor, určitě se skvěle pobaví. Nic světoborného však nečekejte. 5/10. ()

Nix

Je to taková blbost, jo pár ale opravdu jen pár momentů je vtipných, třeba ta se snídaní. Jinak ten film má hloupou pointu, divnou kameru a příběh je horší než z červené knihovny. Jsem rád, že to byl jen přestřel a že nás Stallone ušetřil od dalších takových, jak to říct jen slušně, hůře povedených filmů. Mne to stačilo a mučit se dál nechci. ()