Dodge se stane kapitánem a má velet ponorce. Není to však vysněná atomová ponorka, ale rezavý dieselový stroj z roku 1958. Marně si stěžuje – a navíc se dozví, že má při cvičení imitovat ruského šílence, zaútočit na americkou jadernou flotilu a dobýt dva přístavy. Ani posádka na jeho Stingrayovi není nic moc – je složena z bizarních individuí – fanatického zástupce velitele Pascala, technik Lovacelli, přezdívaný Sonar, či nezvladatelný frajer Stepanak – a je v ní dokonce žena, poručice Emily Lakeová. Takové podmínky vyvolávají samozřejmě řadu kuriózních situací. Přesto se Dodgeovi nakonec podaří dát ponorku jakž takž do pořádku a pomocí různých improvizovaných triků obelstít i atomovou ponorku Orlando, jíž velí jeho bývalý nadřízený Knox. Pomalu se sžívá i s posádkou a nakonec ignoruje rozkaz – přeruší rádiové spojení a dopustí se tak de facto únosu vlastní ponorky. Pascal žádá kapitána, aby mu předal velení, před posádkou se však jen ztrapní. V převlečení za piráty jej ostatní náležitě potrestají. Admirál Graham se mezitím rozhodne počíhat si na Dodge u Norfolku, a velet jeho dopadení… (TV Prima)

svik

Hodnotím za 2..... ÚŽASNÁ KOMEDIE skvělý Rob nezklamal a po režijní stránce nemám co vytknout možná by se sem dalo proložit více dějových linií, ale co je to komedie tak se to tal musí brát. V úzkém neprostorném prostředí tolik srandy co více si přát. Skvěle sem se bavil. ()

Padme_Anakin

Tento snímek jsem pojala jako parodii na zelené mozky a nic neřešila. Posádka složená z poněkud podivných existencí se mi líbila a bavila mě. Byli to takoví roztomilí ouchyláci. A ten zkorodovaný muzejní kousek, co držel pohromadě díky ptačímu trusu, byl zdrojem mnoha dobrých vtípků. Vítejte na palubě! Challenge Tour Special, červen 2015. ()

gogos

Dost dobra prca.... Tentokrat se mi docela libil i trotl Schneider... Vetsinou sem fandil slabsim...ale tady jim to opravdu natreli :D ()

suicide

Naprostá hovadina, ale taková, že již mi několikrtá pomohla osvěžit se po náročném týdnu. A to se pak člověk výborně baví a u takové trapárny... ()

Hennes

Úsměvný příběh, který není tím nejlepším v parodiích, ale alespoň se trochu blíží klasikám tohoto žánru. Není tam tolik vtipných gagů, ale neřadí se to mezi "trapné" komedie. Lauren Holly snímek také zvedla. Bez toho ženského elementu by to nebylo ono. ()

Nach

Komedie z vojenského prostředí, která si nehraje na pokleslý humor a naopak pracuje se zajímavými nápady. Pravda, tu a tam se najde fekál typu prd v ponorce, ovšem nikdy to neskončí na úrovni zvratků a útěku před hovínkem v rozhoupaném plavidle. Zde to jede skrze charaktery, honičku během vojenského cvičení a kupou vcelku pěkných nápadů, jak vyzrát se zastaralou ponorkou na super moderního nepřítele, jak vychovat partu nýmandů kterým dělá problém salutovat, atd. Prostě ideální pohodový film na nudné, deštivé sobotní odpoledne. 75% ()

Rocky88

Pár dobrých vtipů, jinak ale bez nápadu. Naštěstí je tomu úměrná i stopáž, takže se člověk nestačí ani podívat na hodinky a už je konec. ()

Juto

Aj keď to nebola katastrofa, akú som očakával, film nie je dobrý. Postavy sú dosť nesympatické, a filmu chýba humor. A dej bol tak predvídateľný, ako sa len dá. 2/10 ()

campix

Je zřejmé, že od podobných filmů toho nemůžeme mnoho čekat a upřímně jim většinu nedostatků vytýkat, ale na druhou stranu není moc co vyloženě vychválit. Rozhodně je to rychlá jednohubka, co velice svižně uteče. Je zde pár vtipných scén, ale jako celek nedokáže zaujmout, nežene se příliš do absurdna a to je možná menší problém. Čekal jsem možná trošku něco víc a možná také trošku něco jiného. ()

Skuby47

Zábavná komedie z prostředí, kde jsme zvyklí vídat spíš dramatické akční scény. Příběh je o tom, že chytrostí se dá přelstít i moderní technika, pokud je k dispozici parta nadšenců a alespoň jeden inteligentní mozek. Ráda se na ponorku znovu vrátím, bude-li příležitost. ()