Svérázný Joe pracuje jako uklízeč v rozhlasové stanici, je terčem posměchu kvůli tomu, jak vypadá. Nechá si všechno líbit, nic ho nedokáže urazit, protože má zvláštní dar vidět všechno pozitivně. Jednoho dne omylem vpadne do živého vysílání, kde ho sarkastický moderátor Zander využije jako ideální cíl svých jedovatostí. Neplánované zpestření programu se však vyvine nečekaným směrem. Joe ignoruje posměšky a začne vyprávět svůj příběh o tom, jak ho rodiče jako osmiletého kluka opustili na parkovišti v Grand Canyonu a jak se o sebe snažil postarat. Otupělé posluchače fascinuje jeho příběh plný neúspěchů i neobvyklý optimismus, který mu pomáhá vytrvat na cestě za snem o rodině a lásce. (TV Nova)

Patrik200s

Túto komédiu by som určite nehodnotil ako úplné béčko, síce to na žiadne ocenenie nebude, ani medzi moje topy to jednoznačne nepatrí ale hlavná vec že sa mi pri nej nechcelo spať. ()

Múra

Dokonale vtipný. Pokaždý se u toho moc bavim. Nechápu, jak někdo může dát odpad, to nemáte ani trochu smysl pro humor? ()

Nix

Další z ranku komedií, které mají trapný humor a herec mi taky úplně nesedl. Jsou i horší, ale jsou i daleko lepší. ()

samkko

Šíleně ujetá komedie se dvěmi povedenými vtipy a zábavnou hlavní postavou. Nic víc, nic míň. Ale i přes to věřím, že se najde člověk, který tenhle, za uši přitažený humor, dokáže ocenit a dokonce se mu i zasmát. Já to každopádně nejsem. ()

Psycho.R

Přistupoval jsem k tomu s velikým despektem a v některých situacích oprávněně, jindy jsem byl, ale mile překvapený. Takovy Forrest Gump pro nepříliš intelektuální diváky. ()

KdG

Trochu mě to připomínalo film forrest gump. Ale tenhle looser je ještě větší úchyl. Některé vtípky byly nářez (např. s tou bombou-septikem) ale celkově to je jen průměr. A co mě překvapilo nejvíc byly pidirole Christophera Walkena, Rossany Arquette a fakt božský kočky Jaime Presslyové. ()

Prankster

Hmm. Takové béčko až céčko mezi filmy. Ani vtipné to nebylo jak jsem čekal. Na tohle asi nemá cenu se koukat. Maximálně je tam pár pěkných slečen a aut - vše... ()

Viper86-V1

Ve výsledku docela povedená crazykomedie, stavící takřka výhradně na mimořádně ujetém hlavním hrdinovi (mulet-paruka mu v 8 letech zarostla do hlavy :))) a jeho konfrontaci s okolním prostředním a lidmi na jeho cestě při hledání rodičů, kterým se v dětství ztratil. Nečekejte žádný intelektuální humor, ale zase ani extrémní fekal gore (produkce ADAMA SANDLERA je přece jen soft), o dva stupně lepší a pestřejší na rozdíl od samoúčelných tupých úchyláren z pera TOMA GREENA nebo vyloženě trapných odpadních "komedií" ROBA SCHNEIDERA. Pochválit musím výbornou vedlejší postavu CHRISTOPHER WALKEN, některé kulervoucí hlášky ("Domov je tam, kde si ho uděláš") a sympatické redneck cameo zpěváka KID ROCKA. ()