Svérázný Joe pracuje jako uklízeč v rozhlasové stanici, je terčem posměchu kvůli tomu, jak vypadá. Nechá si všechno líbit, nic ho nedokáže urazit, protože má zvláštní dar vidět všechno pozitivně. Jednoho dne omylem vpadne do živého vysílání, kde ho sarkastický moderátor Zander využije jako ideální cíl svých jedovatostí. Neplánované zpestření programu se však vyvine nečekaným směrem. Joe ignoruje posměšky a začne vyprávět svůj příběh o tom, jak ho rodiče jako osmiletého kluka opustili na parkovišti v Grand Canyonu a jak se o sebe snažil postarat. Otupělé posluchače fascinuje jeho příběh plný neúspěchů i neobvyklý optimismus, který mu pomáhá vytrvat na cestě za snem o rodině a lásce. (TV Nova)

chalp

Tragické fóry, idiotský scenár, hrozný dabing!...ale keď sa cez to všetko prenesiete dostanete v skutku zaujímavú road movie s (opäť) tancujúcim Walkenom! ()

Pajčus

Bylo to blbé, ale zároveň natolik zábavné, aby mě to udrželo v křesle, abych kvůli tomu nešel včas spát a nakonec toho ani nelitoval. ()

krvavamera

druhá půlka to trochu srazila, ale ta první byla dost dobrá. stojí mi tenhle film na to podívat se na něj ještě někdy znovu? jo, stojí ()

Rehooo

Ta jediná hvězda je jen z gentlemanských důvodů pro Brittany Daniel. Jinak to nestálo za nic. Nebylo tam vůbec nic co by mě chytlo a bavilo. ()

Blackhawks

Taková dobrá blbost. Těžko se to hodnotí.. je to na jedné straně fakt debilní,ale prostě se u toho člověk dobře zasměje. ()

Eeuanmainyaq

Pre mňa film, ktorý sa príjemne pozerá v sobotu ráno, keď je ešte mozog scvrknutý a zmysel pre logiku zabil alkohol. Neublíži a pomôže človeku prečkať ťažké stavy. ()

char_t

Netušil jsem, že může existovat komedie, která je zároveň plná pubertálních fekálních vtípků, a přitom neobtěžuje, ba naopak chvílemi skoro hřeje u srdce. Samozřejmě to není žádný zázrak, je to doslova kokotina, ale kokotina fajnová a příjemná :) ()

Rathalos

Tuto komediu zboznujem,David Spade to zahral super,Brittany Daniel by stala za hriech a koniec koncov je to vyborna zabava,tento film si vzdy rad pozriem...:-) ()

plagjoklas odpad!

Tazka blbost. Pribeh sa malk tvarit ako zivot jedneho cloveka ale je to zivot jedneho debila. Takyto film by nemal ani uzriet svetlo kinosal. Tazka blbost, ktorej sa radsej oblukom vyhnite ()

maZSlicko

Takovydle komedosky fakt muzu :) Jeji vtip se mi libi , Joe Špína je fakt cOOl , dojemny chvile taky ujdou , takze dalsi komedie co si u me nasla misto :) ()

Kultak

V této komedii je pár vtipných scén, ale ne dost aby to byla plnohodnotná komedie. Zbytek filmu nuda, místy trapné. Tvůrci se pravděpodobně snažili udělat film kategorie Klubu sráčů, ale selhali. Navíc zakončení filmu, kdy se z totálního žabaře zlomově stává král světa mi není po chuti. ()

Stíba

Je to stupidní, naivní a nepromyšlené béčko se vším všudy ale je i spousta horších a tohle v rámci možností po pár pivech ušlo. 30% ()