Snímek Hon na myš je založen na archetypiálním komediálním modelu, v němž se silnější pokouší dopadnout slabšího, a přitom dostává jednu ránu za druhou. Hrdiny bláznivé komedie debutujícího režiséra Gora Verbinského jsou bratři Ernie a Lars Smuntzové, kteří po otci zdědí kromě zastaralé továrny na provázky i zchátralý dům, z něhož se vyklube architektonický unikát. Aby bratři získali z prodeje co nejvíce peněz, musejí z nemovitosti vystrnadit myš. Vychytralý hlodavec se ovšem nehodlá vzdát svého domova. Vypořádá se s bratry, s krvelačnou kočkou i s profesionálním hubitelem, a houževnatě bojuje, až dokud útočníci vzácnou nemovitost zcela nezničí... (Cinemax)

Aidina

Rozsáhlý starý dům zdědí dva bratři. Dům ale není zcela tak prázdný, jak si nejprve myslí. Bydlí zde malý nájemník. Myš. A ta rozhodně nehodlá jen tak vyklidit své bydliště bez boje a vzdát se svého užívajícího dekretu. Dochází tedy k nejrůznějším bitkám, které vyhrává víceméně myš. Vtipnou roli tady má i Christopher Walken, jako hubitel hlodavců Ceaser. ()

RomanBond007

Hon na myš je film z typickej kategórie---rodinné komédie---. Mňa osobne tento film nenudil, ale nie je to najlepšia komédia ktorú som videl. Myš, čo okabáti a skoro zabije dvoch bratov, originálny nápad. Kto by vtedy tušil, že tento režisér o pár rokov natočí snáď z naj-ziskovejších hororových remake-ov = Kruh. Ale aj tak je to pre mňa priemerná komédia, so sympatickými hercami a herečkami, s neočakávaným koncom. 65% ()

unclejack

Mousehunt je mimoriadne vtipný filmeček, ktorý si zaslúži pozornosť nielen vdaka prekrásnej myške, ale aj výkonmi ľudských hercov. Je nadnesený, žoviálny, hrá sa s divákom neskutočne zábavnú hru a vdaka pôsobivým kreáciám typu Christopher Walken môže kľudne pobaviť aj mimo vody očakávaného papundeklového humoru. Dobrá práca, Verbinski, a Nathan Lane s dabingom Petra Marcina, to je fakt nutnosť vidieť!!! ()

PatrikP4

Vůbec ale vůbec mě to nenadchlo vůbec jsem se do toho nedokázal zakoukat... Nevím asi to bylo hl.hrdinama... nevím... ()

PTuranyi

Zábavná rozprávková komédia s dvojicou bratov smoliarov, ktorí sa v štýle mokrých banditov musia vysporiadať s niečím horším ako je malý Kevin. S myšou. Produkcia je výborná a duo Nathan Lane a Lee Evans nepokazí žiadny gag a nesklame ani Christopher Walken v roli deratizéra Cézara. Humor je síce jednoduchý, situačný, ale výborne zahraný a nápaditý. Tvorcovia nezabudli ani na poučenie, takže špagát, ktorý má spájať oboch bratov sa tiahne filmom ako ariadnina niť. Lebo svet bez špagátu je CHAOS. 80% ()

apolite odpad!

Viem že sú ľudia ktorým sa toto veľmi páči a sú ľudia ktorí to môžu pozerať každý deň 365 dní v roku. Vporiadku. Ja to rešpektujem. Hodnotím to ako hodnotím. Mne sa ten film nepáči a nevidím jediný dôvod na iné hodnotenie. Comprende? ()

mine.slayer

Jistá míra idiocie je vtipná, přílišná ale už směšná. Komedie založená na gagech ala Tom a Jerry je sice vtipná, ale postavy dvou bratrů dědiců špagátárny mají bohužel oba dohromady v hlavách až o příliš méně než kocour Tom. Tři hvězdy dávám hlavně protože je to první film kde nehrál Bruce Willis ale myš a dokázala na sebe stáhnout stejně pozornosti, takovej myší John McLane, ave mouse!! Možná ale spíš krotitelům myší kteří je poslali do akce, nebo to odehrála jenom jedna jediná? ()

skepticka

Hodnotím dvoma a to len preto,ako sa u toho môj manžel vyslovene rehotal.Muži....:-) Môj šálok kávy to neni,ale pozrieť sa to dalo. ()

leonskennedy

Scénky 'honu na myš' jsou vtipné,ale celý film okolo toho místy až nudný.Ale na nějaké to odpoledne se to dá zkouknout a párkrát i zasmát. ()

bjehna

Jalo malej jsem to měl moc rád. Ale nyní mě Lars celej film tak neskutečně sral, že jsem měl nutkání mrštit ovladačem po televizi. Několik vtipných momentů nezachránilo celkovou trapnost filmu... ()

Mark1983

Tenkrát na obalu jsem četl, že se jedná o komedii roku. Napoprvé je to úžasné, ale poté se pak jedná jen o průměr. ()

Al90

Prvni film na kterem jsme byli se skolou v kine :) Tenkrat bych tomu rupnul za pet hvezd,vcera jsem to omrknul znovu a to nadseni nejak uz se vytratilo avsak stale se jedna o zabavnou komedii ac mistama prehnanou :)) ()