Snímek Hon na myš je založen na archetypiálním komediálním modelu, v němž se silnější pokouší dopadnout slabšího, a přitom dostává jednu ránu za druhou. Hrdiny bláznivé komedie debutujícího režiséra Gora Verbinského jsou bratři Ernie a Lars Smuntzové, kteří po otci zdědí kromě zastaralé továrny na provázky i zchátralý dům, z něhož se vyklube architektonický unikát. Aby bratři získali z prodeje co nejvíce peněz, musejí z nemovitosti vystrnadit myš. Vychytralý hlodavec se ovšem nehodlá vzdát svého domova. Vypořádá se s bratry, s krvelačnou kočkou i s profesionálním hubitelem, a houževnatě bojuje, až dokud útočníci vzácnou nemovitost zcela nezničí... (Cinemax)

Sadova302b50

Nebylo to zlé, až na pár drobností dobře natočené, s padnoucí hudbou, slušným hereckým obsazením a několika dobrými vtípky, ale za úžasnou pecku film nepokládám, jak zde již několik uživatelů psalo, snímek je zralý přesně tak na jedno zkouknutí. 62% ()

danielczech

Opět si myslím že by tento film,zasloužil lepší hodnocení. Když jsem byl menší,tento film byl vždy moje číslo jedna. Ernie a Lars mi nejvíce připomínají Pata a Mata po Americku,jednou za čas se na tento podle mně skvělí film dá podívat. Když nemáte dobrou náladu,a chcete nějakou odpočinkovou zábavu je toto film více než vhodný. ()

Rangifer

Je to roztomiloučká komedie s poněkud nezajímavým a pitomoučkým příběhem, kde dva povedení bratříčci chtějí zabít malého Hitlera s ocáskem. Film pobaví svými vtipnými scénkami, které mi připomínají ty groteskní kreslené scénky z Bugs Bunnyho od Looney Toones, třeba průlet komínem, nebo scény s tou šílenou kočkou v bedně, to vše doprovázeno hezkým soundtrackem. A jen tak mimochodem, v tom hnusným baráku by se mohl natočit nějaký horor, strašidelný a hnusný je na to dost. ()

mad.dog

Film mého dětství. Ano, je to cheesy jak cyp, ale je to milá komedie, která srší nápady, není repetitivní a skvěle diváka chytne. ()

Nedos.

Vzdycky si myslim ze jsem ten film uz videl tolikrat ze ho mam absolutne plny zuby, ale pak ho v televizi zahlidnu a zase ho dokoukam az do konce. ()

CSGoddess

Průměrná komedie která pobaví a neurazí. Hlavními záporáku myšce jsem fandila nejvíc. Jelikož hlodavce odjakživa miluju. ()

pt93

Velice povedený snímek, který dokáže pobavit diváky všech věkových kategorií. Vtipné, milé a napínavé zároveň. ()