Snímek Hon na myš je založen na archetypiálním komediálním modelu, v němž se silnější pokouší dopadnout slabšího, a přitom dostává jednu ránu za druhou. Hrdiny bláznivé komedie debutujícího režiséra Gora Verbinského jsou bratři Ernie a Lars Smuntzové, kteří po otci zdědí kromě zastaralé továrny na provázky i zchátralý dům, z něhož se vyklube architektonický unikát. Aby bratři získali z prodeje co nejvíce peněz, musejí z nemovitosti vystrnadit myš. Vychytralý hlodavec se ovšem nehodlá vzdát svého domova. Vypořádá se s bratry, s krvelačnou kočkou i s profesionálním hubitelem, a houževnatě bojuje, až dokud útočníci vzácnou nemovitost zcela nezničí... (Cinemax)

gogos

Na tomhle jsem byl kdysi se zakladni skolou a nedavno jsem to videl znovu.... Jednoducha, zabavna podivana, ktera rozhodne neurazi... ()

blackrain

Velmi příjemná komedie. V hlavní roli myš, která vám dokáže pěkně likvidovat život. Vím o čem mluvím, taky jsem chytala myš. Pastičky byly všude. Jen ta myš nějak nechtěla být chycená. Sama zmizela pryč. ()

Bat55

Rýchlo odcvakajúca nenáročná zábavka, ktorá nenudí, ale dokonale zabáva. Vždy si tento film rád pozriem a vždy ma poteší. /80%/ ()

esopesokeso

Prvý krát som to videl v autobuse cestou na exkurziu na ZŠ, celkom mi to utkvelo v pamäti.Na druhý krát - včera mi už niektoré veci pripadali nezábavné s dávkou trápnosti, no aspoň, že nie fekálnosti...celkom sa ale zasmiať na to dá.. možno keby som to videl včera prvý krát, dal by som tomu 3* , ale nakoľko mi po rokoch ostal tento film v pamäti, z hľadiska objektívnosti dávam tomu za 4* ()

IllIlIlIIl

Tuto komedii o bláznivé myši, která pustoší celý dům bratrů Ernieho a Larse, mám moc rád. Komedie, která pobaví, je oddychová a má zajímavou splýnovou atmosféru. ()

dom156

Fajn komedie, která střídá silnější momenty se slabšími. Naštěstí je těch lepších momentů více. Já se velmi příjemně bavil. Jen ta řemeslná práce na grafické tvorbě dosti kulhala a na některých záběrech je to sakra vidět. Ale vzhledem k tomu z jakého roku je tento film je si myslím, že se to dá prominout. Naopak bych zmínil povedené záběry kamer, hlavně ty kde jsou vidět chodbičky myší. Mírně doporučuji. ()

marleyy

75% Velice jednoduché, ovšem někdy je v jednoduchosti síla, já jsem se zasmál. Obzvláště deratizérovi alá Walken. ()

higuain

Neškodný mix Sám doma a Toma a Jerryho (zde spíš jenom toho Jerryho), který během prvních dvaceti minut nastíní dosti přihlouplou zápletku dvou bratrů a jejich dědictví po otci, aby pak nakonec celkem slušně pobavil eskapádami při honu na myš. Nic objevného, ale pobaví to. Zvláště pak, když jasně nejlepší součástí filmu je geniální Silvestriho soundtrack. ()

lekr

Ale tak zas nebylo to tak hrozný. Když si odmyslím některé šílené až dost trapné vtipy a Evansovo zoufale ubohé "herectvi" ze kterého je mi vždycky špatně tak se mi to celkem líbilo. Taková fraška pro pobavení na večer nad kterou není radno radši moc přemýšlet. ()

Martin741

Kazdy sa musi nejako rozbehnut, Stallone pornom, Arnold Schwarzenegger akousi kravinou, Connery pred angazman ako Agent 007 zacinal ako robotnik...... No a Gore Verbinski, tvorca neskorsieho kultoveho kruhu, sa rozhodol zacat priemernou komediou, kde dost podstatnu cast deja tvori mys. Nie je to vyslovene spatne, to je iba par scen. ale za 56 % dajako obiede vydalo. ()

Stanley

Suchopárný výtvor plný křečovitých pokusů o "rodinný" humor. Infantilní chování hlavních hrdinovů - dvou tupých bratrů - musí většinu diváků už po deseti minutách rozčilovat a ani ten špinavý všetečný hlodavec moc sympatií neposbírá. ()

C0r0ner

Takový Tom a Jerry naživo. Dva blbouni, kteří ve starobylém domě za neskutečné peníze nahánějí jednu myšku, až ho celý zdemolují. Ano, neslibuje to žádný přelomový přínos kinematografii, zato je to celou dobu moc dobrá zábava, chvílemi i docela smutná s pěkným koncem. Nemám, proč jít pod 5 *. 90% ()

pufina

Čím víc se snažili být vtipní, tím víc mě to přestávalo bavit. Výběr hlavních herců pro mě bylo peklo, žádné charisma, zkrátka nepřesvědčivý otrapové.. ()

Juto

Napriek svojim predpokladom, ktoré urážajú inteligenciu, je film dobre spracovaný, prekvapivo inteligentný, ktorý ohromne ťaží z víťaznej chémie medzi Laneom a talentovaným Evansom. 6/10 ()