Film natočený podle knihy Nicka Hornbyho Fotbalová horečka. Jako malý chlapec se Ben s rozvedenou matkou přestěhoval do Bostonu, kde byl velice osamělý. A tak ho jednoho dne matka svěřila strýci Carlovi, který ho zavedl na baseballový zápas. Ten den se zrodila jeho obrovská láska ke klubu Red Sox, která trvá dodnes, kdy je Benovi třicet… Ben je povoláním učitel a jednoho dne jede s několika vybranými žáky na matematickou exkurzi. Během ní pozná půvabnou Lindsey, která se o ně stará. Mezi oběma mladými lidmi brzy vzniká milostné pouto. Je tu ale potíž: Ben má ještě po strýci předplacená místa na stadionu, kde nepromešká jediný zápas svého milovaného klubu. Lindsey je zase zapálená pro svou práci, v níž si vede velmi dobře a možná ji dokonce čeká povýšení. S Benem začne chodit na zápasy, ale jeho vášnivému nadšení pochopitelně tak zcela nepropadne. Pak nazraje čas, aby představila Bena rodičům. Právě v téže době se ale hrají velice důležité zápasy, na kterých Ben samozřejmě nemůže chybět. A tak odjíždí Lindsey do Baltimoru sama, zatímco Ben s kamarády, kteří jsou stejně jako on posedlí Red Sox, odjíždí na Floridu. Po návratu pokračují společně v návštěvách baseballových zápasů, kde se Lindsey seznamuje s dalšími nadšenci, kteří po léta zasedají na stejná místa na tribuně, aby horlivě povzbuzovali svůj klub, přestože jeho úspěchy nejsou právě nejoslnivější. Pak přijedou rodiče Lindsey do Bostonu a společně jdou všichni čtyři na večeři. Rodičům se sice zdá Ben poněkud divný – nechá si totiž u stolu zacpat uši, aby neslyšel z rádia, jak hraje jeho klub, protože si zápas nahrává – ale když pomůže otci Lindsey proniknout do velmi uzavřeného golfového klubu, vezmou ho na milost. Pak ale jednoho dne přichází Lindsey a nápadem: letí služebně do Paříže a chce, aby ji Ben doprovázel. Ovšem je tu zase stará známá potíž: právě v té době se hraje mimořádně důležitý zápas, na kterém by Ben nerad chyběl... (TV Prima)

Black-star

Lepší než průměrná romantická komedie. Skvělý nápad se sportovní úchylkou. Fanoušky Bostonského týmu red sox 100% nadchne. Oddychová zábava. Nikoho extra nenadchce (krom těch fanoušku), nikomu neublíží a tudíš se z toho stane i relativně slušne strávená hodina a půl. 60% ()

josieaddms odpad!

Nijak zajímavý příběh. Klasický kousek z dílny na průměrné romantické filmy. Ničím nezaujme, ničím nepřekvapí. Drew je celkem roztomilá a dobře se na ní kouká. Jinak z toho na mě příliš dýchá fotbal a to mi vadí. Jo, a Jimmy Fallon se má držet písničky Balls In Your Mouth a ne hrát ve fotbalových filmech. ()

boni

Vcelku vydařený remake, který mi překvapivě nedokázala znechutit ani Drew Barrymore, ani záměna fotbalu za baseball. Ale pochopitelně na anglický originál se to nechytá. __ A jen mě tak napadá, že když koukám na ty názvy, tak jak je kolikráte zavádějící český překlad, který vlastně ani žádným překladem není. Protože z Fever Pitch udělat nejdříve Ve fotbalovém kotli nebo Fotbalové opojení, což by ještě horko těžko a metaforicky přeneseno šlo, a nakonec Fanaticky zamilován, to je prostě na přes držku, neb originální názvy by se měly ctít. ()

Shitonit

Působí to na mě zvláštně. Jako taková zastaralá sračka o ničem. Asi jsem to jen nevstřebal, nebo mě to od začátku nevzalo, ale víckrát to fakt nemusím. ()

wege odpad!

Fantastická kniha zprzněná jak to jen šlo. Nedělejte to, vždyť přece ta kniha má neskutečný společenský přesah, není jen o lásce ke klubu. ()

Melpomene

kto nič nečaká, nič ho nesklame... jimmy fallon mi ako fanatický fanúšik v podstate sedel, celkový dojem celkom neškodný film ()

ajjo1

Sezona 2004 v baseballe a neskutocna seria vyhier (postseason) s NY yankees doviedlo rerd sox po 86 rokoch k titulu world series. Let's go red sox. 11/2007 ()

Odpocivadlo

Celkom zaujímava komédia. Fakt sa mi páčila, ako sa priatelka snaží priatelovy tolerova jeho fanatickosť v športe, aj ked nikedy ma toho dosť a nezvláda to, je to vcelku vtipne. Obyčajna tuctovka ale tak zaujímavé to bolo.55% ()

AndrewNewman

Baseball je pre mňa ten najnudnejší šport na svete. Ale Drew je v tejto komédii taká šarmantná, krásna a celkovo nesmierne sympatická, že mi to vynahradilo všetky tie nadhozy, homeruny a ostatné gebuziny. Kiežby niečo podobné natočili radšej o Rangers či Lakers. V prípade Bostonu Bruins. ()

tomino28

Rozhodně to není tak dobré jako anglický originál. Zaměnit baseball za fotbal? Come on! Ale navzdory tomu je to pořád celkem ucházející komedie, jejíž děj je sice dost předvídatelný, ale která dobře pobaví. ()

jessic

Spojení bratří Farrellyových a předlohy NIcka Hornbyho je absurdní. Ale v tomhle filmu není ani jedno. Zmizel ironický pohled Nicka Hornbyho na fotbalového fanatika i fekální humor bratří Farrellyových a vznikla tuctová a docela nudná romantická komedie. ()

p.a.douch

Jasně Red Sox nejsou Arsenal, ale fanoušci jsou všichni stejný. Farrellyové se mi trefí do vkusu zřídka, ale zde se jim to povedlo. Herecké obsazení dobrý, jeho výkony taky. Film baví, žádný velký trapnosti. Zaslouženejch 60 %. ()

Radek273

Film o baseballu. Pak dloooouho nic. A pak o vztahu dvou lidí. Normálně to snímkům pomáhá, ale v tomto případě se mi vůbec tohle složení nezdá. Zároveň celkově vzato, krom ne mála vtipných glos a směšného(!) Jimmy Fallona, nejde o nic strhujícího. Ba naopak, hlavní zápletka se zdá být spíš uměle vyvolaná a protivná (ano, protivná!) Drew Barrymore zde tentokrát nemá ani možnost nasadit své okouzlující "JÁ". A Red Sox? Hm, dobrý. ()

huriccan

film jako takový moc humorem nejskří, spíš je to další romantická blbost. Co se týče toho fandovství, zapálení pro svůj klub, kdo četl knížku Nicka Hornbyho Fotbalová horečka ví, že tenhle film tomu nesahá ani po paty, tam bylo téma fanoušků popsáno dokonale, citlivě a s opravdovým humorem ()

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů