Dvacetiletá Violet Sanfordová pracuje už čtyři roky v malé pizzerii v městečku South Amboy v New Jersey. Touží však prorazit do světa showbyznysu jako hudební skladatelka, a tak se přes nesouhlas svého otce rozhodne zkusit štěstí v New Yorku. Kamarádka Gloria jí najde bydlení v Čínské čtvrti. Violet marně obchází hudební agentury s demopáskami a vůbec se jí nedaří. Jednoho dne zoufalá Violet narazí na bar U Hnusnýho kojota, který vede energická Lil a je proslulý barmankami, jež občas na barovém pultu tančí a řádí. I když je Violet nesmělá, Lil jí přesto dá šanci, když dívka dokáže uklidnit propukající rvačku. Přes řadu drobných i větších omylů a trapasů se Violet rychle zaučuje a také sbližuje s Kevinem, který jí o sobě prozradil, že pochází z Austrálie, má několik zaměstnání, je sirotek a sbírá komiksy. Violet uklidní další rvačku, přitom ji vyfotí jeden reportér a obrázek v novinách se dostane až k jejímu otci, který má kvůli ní v rodném městečku ostudu. Když za ní přijede, dívka ho marně uklidňuje a rozejde se s ním ve zlém, stejně jako po prudké hádce s Kevinem, kvůli němuž dostane výpověď. A když už se zdá, že horší to být nemůže, zahlédne ho, jak si vede domů vysokou atraktivní blondýnu, a jejího otce srazí auto. (TV Nova)

Rattlanake

Citlivý hudební film natočený trošku s naivitou, takhle to opravdu nechodí, ale budiž. Herečku Perabo nemám moc rád, už mi byla nesympatická ve filmu Jeskyně a Legenda o Jiřím a drakovi. Ta postava je opravdu dost naivní a nevinná, ale dá se na to koukat a nebrat to moc vážně. ()

Rathe

Nevím proč, ale tenhle film si mě prostě něčím získal a proto hodnotím tak, jak hodnotím. Možná příběh není nejoriginálnější, ale mě zaujal. Taková oddechovka. ()

1990Jirik

Ano a bylo to zde 100x , nebo vlastně tisíckrát! Mladá krásna se vydala za snem a odstěhovala se do města , kde musela začít ten tvrdej no rádoby tvrdej život naivní nány , která zrovna vylezla z kostela!.... Přitom její tatínek byl teda kurva světec..Takže sem nakonec dopředu vědějící ,že se jedná o sraču number ONE sem tuto slátaninu hoven shlédl.. No musím se přižnat ,že tato sradkoičdní sračka všech sraček, zapsala do paměti je ten ,že sem v mých masturbačně aktivních letech mastruboval 17x denně u DIVOKÝCH KOČIČEK... A právě proto si to vysloužilo celou jednu trapnou hvězdu. ale zpět k postavy "naivní" neuspěšné zpěvačky, která teda po naivním přijezdu našla hnusnou práci otylch prachatych no to prachatych v zavorce!!!!! A zjistila že i nejvetsi kurva v nuuuuuu šourku ,a penez jako sracek... a tak zacla lhat svemu tlustemu byt nemocnemu tatovi aby mohla tancovat jako kurva na baru zatimco v baru se deje celou dobu totalni hovno jen si am prisli vystat frontu a neslyset se pres ten bordel....Takze proste pribeh teh divek ktere dneska slapu prvni ligu v nigerii si at reziser strcí do prdele.. Skratka a proste vse skonci zkurvenym happy endem vsech sracek takze celei spoiler tohodle komentare je ten ze to cely stoji za to NEJHUTNĚJŠÍ HOVNO!... Takže tak ()

Krastom

Od začátku sledování Divokých koček mi bylo jasné, že film skončí happy endem a přesně tak skončil. Slečna si zazpívala písničku, táta na ni byl pyšný, všichni plakali a chlapec jí vyznal lásku. To je možná hezké, ale na mě příliš předvídatelné a tudíž nudné. Dvě hvězdy dávám za pěkné herečky a poslouchatelný soundtrack. ()

andy60

Myslel jsem i na tři hvězdičky, ale ne, bylo by to nefér. Holky na baru se sice vrtěly hezky, ale kroucení prdelí dobrý film nedělá. Lehce potěšila hudba (hlavně Def Leppard), ale ten děj - to bylo takové klišé, že mozek dostal při sledování volno. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily