Dvacetiletá Violet Sanfordová pracuje už čtyři roky v malé pizzerii v městečku South Amboy v New Jersey. Touží však prorazit do světa showbyznysu jako hudební skladatelka, a tak se přes nesouhlas svého otce rozhodne zkusit štěstí v New Yorku. Kamarádka Gloria jí najde bydlení v Čínské čtvrti. Violet marně obchází hudební agentury s demopáskami a vůbec se jí nedaří. Jednoho dne zoufalá Violet narazí na bar U Hnusnýho kojota, který vede energická Lil a je proslulý barmankami, jež občas na barovém pultu tančí a řádí. I když je Violet nesmělá, Lil jí přesto dá šanci, když dívka dokáže uklidnit propukající rvačku. Přes řadu drobných i větších omylů a trapasů se Violet rychle zaučuje a také sbližuje s Kevinem, který jí o sobě prozradil, že pochází z Austrálie, má několik zaměstnání, je sirotek a sbírá komiksy. Violet uklidní další rvačku, přitom ji vyfotí jeden reportér a obrázek v novinách se dostane až k jejímu otci, který má kvůli ní v rodném městečku ostudu. Když za ní přijede, dívka ho marně uklidňuje a rozejde se s ním ve zlém, stejně jako po prudké hádce s Kevinem, kvůli němuž dostane výpověď. A když už se zdá, že horší to být nemůže, zahlédne ho, jak si vede domů vysokou atraktivní blondýnu, a jejího otce srazí auto. (TV Nova)

Blazis34

Tato hudební komedie od Davida McNallyho se mi docela líbila. I když děj není moc zajímavý a nějak překvapivý. Naopak se mi líbilo, že film vsadil buď na známé hudební pecky či na krásné pomalé písničky. Dále bych vyzvedl krásné herečky, které ve filmu učinkují včele s na pohled nevinou Piper Perabo, která má opravdu okouzlující úsměv. Jinak celkové průměrný film. Dávám 58%. ()

Joe16210

Dojemný příběh mladé Piper Perabo, která se vydává do NY hledat své štěstí s psaním svých písní a skončí v baru, kde se naučí tančit a zbaví se trémy... Film je plný písniček, které nazpívala LeAnn Rimes. ()

lobo87

Jeden z filmov mého mládí a jeden z mála, ktorý poteší aj ženy (svojou romantickou linkou) aj mužov (vystrájaním mokrých kočiek na barovom pulte). Príbeh tuctový, ale postavy sú fajn, rovnako aj hudba a celý film sa niesol na takej feel-good vlne, že som sa ani chvíľu nenudil. Príjemné zaspomínanie na rok 2000... 70% ()

gootik

Chcete něco optimisticky nenáročného? Je vám přes třicet a možná jste tenhle film viděli když vám bylo 15? Mě se to skutečně líbilo dost na to, abych ten film viděl v životě už několikrát a pokaždé mi zvedne náladu. ()

fimler

Šílené, že to je volně inspirované životem spisovatelky "Jíst, meditovat, milovat". Jeden z těch filmů, které jsem viděl už cca před 10 lety a jediné co jsem si pamatoval je název a jména hereček. Přijde mi, že v posledních pár letech tento film získal status pop kulturního kultu, tudíž jsem ho zhlédnul znovu a musím říct, že 3 hvězdy jsou fakt akorát. Jak už tu někdo psal, film připomíná 2 hodinový hudební videoklip s čímž vlastně souhlasím. Velké plus je dobře udělaný casting, hudební výběr a bar okolo kterého se celý příběh motá. Chápu pop kulturní status, ale jinak už film nemá co extra nabídnout, přijde mi, že s lety hodně zestárnul... ()

hrumsrt

Chtě nechtě se může stát, že se na platformě proslulou animovanými studii, a niž by jste si přepnuli za prostředí skryté za rodičovským zámkem, se dostanete k filmu jakým jsou Divoké kočky.. Taková ta osudová povídka o tatínkově holčičce, která si občas zabrnká na kytaru nějakou tu hudební pecku a celý život sní o nějaké "a star is born".. Ovšem o to ne a ne přijít, tihle hledači talentů asi do až do New Jersey neslézají... Proto se hlavní hrdinka Violet rozhodne jít svému snu naproti a srdceryvně se loučí s tatínkem samoživitelem, aby odjela do žít svůj americký sen do New Yorku, což je mimochodem město hned vedle, doslova přejdete řeku a jste tam... A překvapivě o její talent ve velkoměstě nikdo sám nestojí, a když ještě hlavní hrdinka neumí sama zpívat kvůli trémě, je tahle cesta trošku zbytečná... Ale co dělat, vrátit se už nemůže, a tak se rozhodne si chopit se příležitosti si jít vydělávat do baru U Hnusnýho kojota pod vedením dynamické Marii Bello jako Violet, který je patří k těm trošku odvážnějším... A když už to vypadá, že i ona sama se snad bude muset snížit a ukázat ze sebe trošku více, tak ji spasí její hlas a tréma odejde zrovna když se to hodí... Takhle nedá se říct, že by mě to nebavilo, ba naopak.. Na ústřední Piper Perabo se opravdu dobře kouká, jen to na hvězdnou kariéru nevypadá, o to víc když ještě začne zpívat. Umí to být svižné a dynamické, stejně jako správně dojemné jak v milostné tak rodinné vlně.. Je potřeba nechat ustoupit chromozomy Y a dokáže to rezonovat, kde má.. Ale je to takový ubrečenější videoklip, jen je takový jaký bych si klidně i pustil. 60% ()

leonidas odpad!

bohužel jsem to viděl v autobusu takže to nešlo vypnout.silně podprůměrný film.přemýšlel jsem co o něm napsat kladného ale nic jsem neoběvil.pokud se v americe točí takovéto sr...y,nedivím se,že jsou zdegenerovaní.já bych byl taky. ()

Remielia

klisovita klisovost, ale na sobotny vecer ked nebolo co robit padlo veeelmi vhod:) je to take mile a velmi to ani neomrzi ()

mandella

Naivní pohádka o naivní slečně, kterak svého štěstí došla. Jediné, co mě zaujalo, byl striptýz Johna Goodmana. A taky Maria Bello - ačkoliv herečka není nic moc, je mi jako osoba sympatická. Hraje taky většinou drsňačky, které drsné vlastně nejsou. Ústřední dvojka je tááááák sladká, až to bolí. Hlavně sekvence s "Violetinou hudbou" byly k nepřežití. ()

StrixCZ

Já vím, že je to vlastně o ničem, ale jako romantická oddechovka to funguje :o) Hudba se mi taky líbila a přiznávám, že svou roli nejspíš sehrál i fakt, že na Piper Perabo se opravdu dívá příjemně... celkově pro mě lehký nadprůměr (v rámci žánru samozřejmě). ()

Retimo

Nevím co k tomu napsat....jednou se na to dá podívat a neměl jsem u toho potřebu dávat rychloposun.Možná ideální na romantický večer...slečna se bude líbit romantika a písničky......vám zase ženský skákající po baru. ()

topvideo

Výborne stvárnený barový život, prerod škaredého káčatka v nádhernú labuť. Film hodnotím na 85%, veľmi komerčne úspešný v dvd-požičovni. ()

jopal

Vyborny, mily a privetivy film, s trochou muziky, romantiky, sentimentality a mnozstvom zaberov na pekne, mlade, tancujuce a vyzyvavo oblecene dievcence... ()

Tessina

Mě se tento film líbil. I když je obsahové místy nereálný, na druhou strany je plný nespoutanosti, svobody, energie a odhodlání jít si za svým cílem. ()

Tsuki003

No tak, přiznávám, že tři hvězdy dávám spíš z nostalgie, pamatuju si Divoké kočky z dětství. A jelikož už to je poměrně dlouhá doba, moc jsem si ani nedokázala vybavit, jak to bylo nebo hlavně, jaké to bylo. A upřímně, čekala jsem to mnohem horší. I přes všechnu tu naivitu, křečovitost a nereálnost, nesympatičnost skoro všech postav / herců... no, je to takový (lehký) podprůměr, ale jak jsem už řekla, ach ta nostalgie... ()

Kozlowski8

Mladinká Violet odjíždí do New Yorku, aby zde zkusila štěstí a uplatnila se jako autorka písní. Po nezdarech v agenturách ji nakonec cesta zavede do klubu Divoké Kočky... Naivní až hloupé vyprávění s dopředu jasně čitelnou zápletkou a vesměs průměrnýni hereckými výkony - včetně Piper Perabo, kvůli níž jsem se vlastně rozhodl film shlédnout po tom, co jsem byl nadšen z jejího projevu ve filmu Ztracená. Na druhou stranu, jako oddychovka, od které se nečeká víc než odreagování se od každodenního shonu a stresu, film svůj účel splnil. Za to a za vymazlenou atmošku u Divokých Koček, kde to holky parádně rozjížděly a za přítažlivou Mariu Belle v roli šéfové podniku uděluji tři hvězdy, ale jen těsně. 50%. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily