Dvacetiletá Violet Sanfordová pracuje už čtyři roky v malé pizzerii v městečku South Amboy v New Jersey. Touží však prorazit do světa showbyznysu jako hudební skladatelka, a tak se přes nesouhlas svého otce rozhodne zkusit štěstí v New Yorku. Kamarádka Gloria jí najde bydlení v Čínské čtvrti. Violet marně obchází hudební agentury s demopáskami a vůbec se jí nedaří. Jednoho dne zoufalá Violet narazí na bar U Hnusnýho kojota, který vede energická Lil a je proslulý barmankami, jež občas na barovém pultu tančí a řádí. I když je Violet nesmělá, Lil jí přesto dá šanci, když dívka dokáže uklidnit propukající rvačku. Přes řadu drobných i větších omylů a trapasů se Violet rychle zaučuje a také sbližuje s Kevinem, který jí o sobě prozradil, že pochází z Austrálie, má několik zaměstnání, je sirotek a sbírá komiksy. Violet uklidní další rvačku, přitom ji vyfotí jeden reportér a obrázek v novinách se dostane až k jejímu otci, který má kvůli ní v rodném městečku ostudu. Když za ní přijede, dívka ho marně uklidňuje a rozejde se s ním ve zlém, stejně jako po prudké hádce s Kevinem, kvůli němuž dostane výpověď. A když už se zdá, že horší to být nemůže, zahlédne ho, jak si vede domů vysokou atraktivní blondýnu, a jejího otce srazí auto. (TV Nova)

alambert

Klasický romantický film, ve kterém je pár vtipných momentů. Trošku přidávám i za hlavní song a tanečky na baru...:-) ()

lu-cinka

kdyby se tam obcas nezjevila Tyra Banks, ktera je vazne nadherna, tak nevim.. prumer. klasickej dej. predvidatelnej. o tom parecku nemluve.bla bla blaaa ()

hazaba

Spousta muziky, spousta vrtění děvčat, laciný příběh. Víceméně mi to přišlo jako jeden dlouhý videoklip. ()

croxika

Myslím si, že nejednu mladú ženu, ktorá sledovala tento film napadlo, aké by to asi bolo, ocitnúť sa na mieste hlavnej hrdinky. Vyletieť z rodného hniezda do veľkého neznáma s malou dušičkou, že si tak splní svoj tajný sen - počúvať v tme, ako niekto spieva jej pesničky. Spadnúť na dno, postaviť sa, nájsť si lásku, hriešny džob, ktorý jej nakopne sebavedomie.... No potom zistí, že je to asi dosť nereálne a myšlienky na film ju opustia po hodine od chvíle, kedy skončil. Áno, áno, samozrejme, o nič prevratné v tomto filme nejde... Stokrát obohratý dej, malé káčatko sa premení na veľkú krásnu labuť a všetko skončí happyendom -v bežnom živote načisto nerealisticky. No prečo si dve hodiny nepredstavovať, aké by to bolo tancovať na bare, pričom by všetky oči hltali práve vás? Film vo mne vyvoláva osobitné pocity hlavne kvôli tomu, kde a kedy som ho videla po prvýkrát. Uznávam, filmový skvost to nie je, ale mladú ženu poteší. ()

bulbasaur

som krasavica ale cem mocno spievat krasne a pre davy, vela ludom do života, a samozrejme zbalit alfapenis ..idem si za snom predsa, ale skušana skuškami medium obtiažnosti idfem dalej, robim zo seba kurvu ale zaroven som slušna pipka. Tatko može byt pravom hrdy. nadobudnem vztah, pak sa posere lebo som moc krehučka, plačkam končim, avšak bližny moj radu mi da. Povstanem. Som predsa hviezda, ja ťava. Na podium vyskočím a nejedne slipy zavlhčím. moj skoro Ex sa vracia akoby nič nestalo sa a happyend of course. Aneb sprška klišé a seriozne, len pre hlupe ženy. ()

Evander

Divoké kočky jsou docela koukatelné i po letech. Žádná velká sláva to sice není, ale viděl jsem mnoho horších filmů s lepším hodnocením. ()

Brunky

Pre mňa klasika, fičal som si na tom ako malý chlapec, nemohol som dať málo, citový vzťah nedovolí :D ... + OST ***** ()

salamandrr

Promiňte mi ten výraz,ale...JDĚTE DO PRDELE...ano je to trochu naivní,ale super hudba,krásný holky,přběh i film mají spád..jo sice víme jak to dopadne,ale co?je to super film,koukněte na to a zapomeňte na komentáře ostatních ()

LANSA

At si říká ,kdo chce co chce,tyhle holky to rozbalit uměj a je na ně radost pohledět.Jinak je to slabý,ale nebojte není to tak hrozný abyste od obrazovky utíkali s křikem. ()

asfalt

Vcelku príjemná komédia, v ktorej hľadať niečo hlboké je asi tak zbytočné ako hľadať rozum u Rochnyaka:-) Pekné baby a ich ešte krajšie ladné pohyby vám ten film nedovolia vypnúť (teda ak ste chlap so všetkým, čo k tomu patrí:-) ()

chrispe

Popravdě... chtěla jsem se podívat, jak hraje Tyra Banks a ta tu neměla moc prostoru. Moc mě to nebavilo, je to příliš naivní, prvoplánové a happyendové. ()

tranquill

Jedna hvězda navíc je za okouzlující Piper. Tohle romantické drama mělo ale rozkolísanou úroveň, určitě mělo na víc. ()

Vabr

Jednoduchý film si zasluhuje jednoduchý komentář. Opravdu jak tu někteří píšou - neočekávejte nový Matrix nebo Schindlerův seznam, protože to se nenatočí každý den. Do tohohle jděte zkrátka s tím, že uvidíte cheesy dvoutisícovkovej film o holce, která chce bejt zpěvačkou, jede tedy do New Yorku si svůj velkej sen splnit, ale samozřejmě nastanou komplikace a ty se samozřejmě vyřeší a je z ní rázem úspěšná megastar. Jsou tu takové ty zpívací scény, převlíkací scény a trapné scény, kdy je hlavní postava „sničnutá" otcem, odpovídající soundtracky a vtipy. Zkrátka a dobře film odpovídající kvalitativně i obsahově dvoutisícovkám. Tečka. Vyhodnocení: Skvělé vysvětlení hnusného kojota😄 ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily