Olivera a extravagantní Emily spojí náhodný milostný románek, který prožijí na palubě letadla při cestě z Los Angeles do New Yorku. Oliver by záhadnou a bystrou dívku rád blíže poznal, Emily však bere sex s cizím klukem jako nezávazné dobrodružství, a tak se po příletu do New Yorku jejich cesty rozcházejí. Během následujících let je však osud svádí znovu a znovu dohromady. Při náhodných setkáních a neplánovaných schůzkách začnou jeden druhého blíže poznávat. Oba zoufale hledají lásku a vztah, který by nebyl odsouzen ke katastrofickému konci. Jejich sedmileté přátelství je dovede ke zjištění, že je mezi nimi možná něco jako láska. (TV Nova)

Allia

Takhle nějak je to s láskou... :o) hezký, ale vážně: líbilo se mi, že klasické téma je v tomhle filmu pojato vcelku originálně, obě hlavní postavy si získali moje sympatie a prožívala jsem jejich osudy a životní zvraty celý film bez chvilky nudy. Jediná výtka z mé strany je ohledně předvídatelnosti některých momentů... jako například závěrečná svatba. Na druhou stranu obdivuji spoustu vychytaných momentů - fotografie nahých milenců ve svitu měsíce, líbající se manželský pár v očekávání mimča... pěkný, fakt že jo. A kdyby Ashton nezpíval možná bych dala i 4* :o)) ()

DandaPiper

Nevím proč, ale tenhle film mám strašně rád a vždycky po vyslovení sousloví "romantická komedie", mi na mysl přijde "Něco jako láska" ()

megajalec

Dej v skratke: hlavná dvojka sa stretne, odlúči sa...Zas sa po čase stretne a odlúči sa. Po nejakom čase sa opäť stretnú a prekvapivo opäť sa odlúčia. Prejde opäť nejaká doba a ....Hádajte, ako to skončí...Zabudol som niečo? ()

Eywa11

Veľmi príjemný film. Ústredná dvojica mi natoľko sadla, že ju zaraďujem k svojim top filmovým párom. :) Trocha mi to pripomínalo S láskou Rosie, no prišlo mi to uvoľnenejšie a vtipnejšie. Ashtonovi tieto role veľmi dobre sedia a Amanda alias Em je presne ten typ šišky, do ktorej sa snáď ani nedá nezamilovať. Skoro celý film som sa radostne usmievala, občas buchla smiechom a užila si ten super soundtrack.....ale už mlčím..lebo to skazím.... :D :) ()

Pepe1783

Hodně pohodová a přijemná komedie s výbornými hereckými výkony. Řadím ji k těm nejlepším romantickým komediím co sem viděl, hned vedle Hitche a Lásky nebeské. ()

VUCAKO

Tohle je už i na mě trochu moc, bojím se cukrovky.. Tuhle myšlenku už jsem mnohokrát viděl, kdyby to aspoň skončilo jinak! Samé hezké tvářičky, no ale za tu jednu (Amanda) něco přidám. ()

vilusinska

Nejspíš tím že jsem od tohodle filmu nic moc neočekávala mě mile překvapil, bylo to velice přijatelné a místama i vtipné ale hned od začátku bylo jasné samozřejmně jak to dopadne, jako u většiny filmů podobného žánru ale to vůbec nevadí. Rozhodně je film dobře koukatelný. ()

RoB23

Vydržel jsem čtyřicet minut, pak jsem to musel vypnout. Neuvěřitelně se to vleklo. Od romantické komedie si osobně slibuji víc. ()

imaginer21

Kutcher je pořád vemeno tuplovatý. Nemůžu si pomoc. Jenomže pak je tu překrásná Amanda Peetová a pár fakt vydařených scén. "Mlč. Zkazíš to." ()

CrashONE

Klasická Americká komedie a hned od začátku jsem věděl, že to skončí šťastně a že hlavní postavy skončí spolu. Velké plus na tomto filmu je to, že se odehrává x let. To se mi líbilo. Ale po druhé bych se na to asi nepodíval. Na jedno, sobotní shlédnutí to stačí. 60%. ()

sin34

A lot like love patri mezi me nejoblibenejsi filmy. Takhle ma podle me vypadat romanticka komedie. Prijemne, vtipne dialogy, krasna hudba a rychly sled udalosti. Navic Amanda Peet a Ashton se k sobe naramne hodili. 25/25 ()

feho312

Pekné, podarené!!! Úplne súhlasím s jojineckom :-) Pre Amandu Peet mám naviac slabosť od čias seriálu Jack a Gill, takže pre mňa to bol o to príjemnejší zážitok. ()

GIANNIS

Moc příjemný romantický film na sobotní večer o tom,že v životě nejde nic tak,jak si člověk plánuje.Amandě Peet to fakt slušelo,krásná ženská a Ashton Kutcher měl slušné solo.Spokojenost.70% ()

Naby

Malinko jinej pristup k pribehu zamotanym laskou a nejistotou. Urcite vas to bude bavit, pokud mate radi filmy s romantickou zapletkou a urcite vas pobavi malinko jinej uhled pohledu, nez u jinych romantickych filmu. Celkem 3,2* ()