Joe Banks pracuje jako knihovník v reklamním oddělení, nesnáší svou práci a navíc zjistí, že má mozkový zákal a zbývá mu pár měsíců života. Co s nimi mu vyřeší bohatý obchodník Samuel Graynemore, který mu nabídne obchod – Joe si teď bude žít tři týdny jako král na jeho útraty a pak na malém ostrůvku v Tichomoří skočí do sopky, aby tak podle pověr domorodců udobřil boha. (oficiální text distributora)

Kryton

Mladý Hanks a Ryan (opravdu vypadají mladě) v romantické komedii, která neurazí ani nenadchne. Ideál na nedělní dopoledne, kdy se člověk probere po kocovině a než z něho vyběhá alkohol může jen tupě zírat na čarobednu. ()

sklennenka

Už jméno Toma Hankse v titulcích většinu z nás přitáhne k obrazovkám. Bohužel v tomto případě je chybou příběh. Jevil se mi naprosto nelogickým až nudným a neoživila ho ani dvojrole Meg Ryan. ()

Juto

Je to film, ktorý je svieži a nebráni sa riskovať. A dialógy v ňom skutočne stojí za to si ich vypočuť, pretože sú písané s dôvtipom a romantikou. 6/10 ()

Deverant

Sice trochu chaotické a působící dojmem že Shanleymu nebylo úplně jasné, jaký film to má vlatně být, ale místy natolik podivínské a bizarní, že nemohu jít pod tři. ()

charge

Začátek jako by se snažil napodobit Orwellův 1984, ovšem to bylo asi tím nejzajímavějším na celém filmu, posléze došlo k radikálnímu úpadku, který se držel až do konce, kde byly k vidění snad nejstupidnější scény, jaký může USA vyplodit. Už v minulosti Hanks natočil podobnej šunt jako Pánská jízda, Muž s červenou botou či Zátah a tenhle film je jen dalším do počtu. Jednu hvězdu za prvních 20 minut, jinak se jedná o odpadovou záležitost. ()

anusha

trosku cudne to bolo to ano no zrejme prave to sa mi pacilo a dost som sa aj bavila a zistila som ze meg ryan ktora bola prekvapivo znesitelna by si mala farbit vlasy na cerveno .. tak veru na cerveno ()

Han22

Pokud sledujete romantickou komedii, která není romantická a ve které se ani jednou nezasmějete, je něco špatně. A tady bylo špatně snad úplně všechno - některé scény byly totálně debilní a snad nekonečné a k tomu hrála příšerná hudba, která se vůbec nehodila. Celý příběh byl totálně uhozený a Hanks a Ryanová se tu museli snad ocitnout omylem. Nedivím se, že po tomhle přestal Hanks točit komedie a začal si vybírat dramatické filmy. ()

peetriss

Sympatická romantická slaďárna z produkce Spielbergova studia Amblin se skvělými Tomem Hanksem a modrookou Meg Ryan, které to nikdy neslušelo lépe. Film nemá žádné vysoké ambice, byl natočen jen za účelem lehké oddychové zábavy, a zde svůj účel plní beze zbytku. ()

fastum

Dementní scénář, dosti trapné vtipy.. Kdyby to nejelo v tv a já nebyl hodně ospalý tak bych to ani nedokoukal.. ()

Emzet

Hrozné! Pokud je film vysílán brzy odpoledne a dokonce i já u něho usnu, je to na pováženou! Nemastný a neslaný film o ničem, zajímavý námět promrhaný zcela zbytečně. Ta jedna * je za ten krásně (a vtipně) bizarní začátek. Kéž by se celý film ubíral tímto směrem! ()

Oxymoron

Jako bych sledoval tři různé filmy. Nevím, jestli to byl režisérův záměr, ale návaznost jednotlivých dějových linií jako by vůbec nebyla. Když se tu během hodiny a půl stihne vystřídat ponůra atmosféra zatuchlého kanclíku spolu s oznámením smrtící (a smrtelné) diagnózy, bezstarostná nákupní horečka alá Pretty Woman a velké "trosečňácké" finále, tak je něco špatně. I trojrole Meg Ryan mne spíš odradila než přilákala. No a Tom Hanks? Mám ho rád, ale ani ten mne nepřesvědčil. Třeba jsem koukal na film v nějakém špatném rozpoložení, ale při pohledu do programu jsem čekal rozhodně víc. No a ten název nebudu ani komentovat. ()

Narciska

Nejbizarnější na tomto snímku bylo herecké obsazení ústřední dvojice. Hankse a Ryan prostě v takovém filmu nečekáte a po celou dobu nechápete, co tam dělají... Ale ještě že tam byli :) ()