Malcolm Turner patří s parťákem Johnem ke špičkovým agentům CIA. Je pověřen případem zločince Lestera Vesca, který se před dvěma lety během brutální loupeže zmocnil dvou milionů dolarů a nyní uprchl z vězení. Vedení FBI předpokládá, že o penězích by mohla vědět jeho tehdejší přítelkyně Sherry, a pověří Malcolma jejím sledováním. Po odvysílání zprávy o Lesterově útěku sebrala syna Trenta a opustila byt. Agenti odjedou do malého jižanského městečka, v němž žije její jediná příbuzná, babička Hattie. Rázná žena jim zkřížila plány, protože odjela na několik dnů za nemocnou přítelkyní. Malcolm si však ví rady a rozhodne se za ni vydávat. Sotva na sebe natáhne komplikovaný převlek, objeví se u dveří Sherry. Úspěšně se s vnučkou i Trentem přivítá, poté však musí čelit řadě komplikací. Tou první je neodbytný nápadník Ben, druhou skutečnost, že je Hattie vyhlášená porodní bába, a třetí je samotná Sherry. Malcolm se totiž do ní zamiluje. Dlouho se mu daří balamutit Sherry i celé městečko, jenže pak se objeví Lester. A zároveň dorazí skutečná Hattie. Jak jen může tohle všechno Malcolm zvládnout... (TV Nova)

Feacher

Film si pamatuju z dětství, kdy se mi líbil, a přijde mi, že je navržený právě hlavně pro mladší diváky. Je to strašná blbost, ale takové komedie bývají. Tato má svůj nápad a svoje kouzlo, ale oproti jiným filmům by cokoli nad 3 hvězdy bylo nefér. Po zhlédnutí dvojky, která na 3 hvězdy podle mě má musím zde udělit pouhé 2 hvězdy... ()

DonShark

Jsou i horší filmy a Martin Lawrence je můj oblíbený herec :) I když tohle je jeden z jeho slabších filmů. Nemohu se rozhodnout jestli 2 nebo 3*, ale vzhledem k tomu slabému hodnocení "odpad!" co tady všichní dávají, dávám tři. Odpad to rozhodně není, něco pod průměrem... ()

jackie3

Byla to vážně hloupost a nezasmála jsem se ani jednou. Stále si ale myslím, že Lawrence má potenciál na komedie, ale ať si, PROBOHA, vybírá něco na co se dá koukat. ()

Ospalek

Dávám jednu hvězdičku za detektivní zápletku, která film alespoň trochu udržela nad vodou. Martin Lawrence ze sebe dělá totálnío idiota ()

zuzulend

Průměrná malinko netypická americká komedie propojena s krimi a i trošku i detektivkou.Docela jsem se bavila,ale nic převratného.Ale na víkendové odpoledne fajn film. ()

pupidup

Čekala jse taškařici a byla to taškařice. Dala bych tři hvězdy, ale Lawrencova mimika mě přiváděla k záchvatům smíchu:o))) dávám čtyři. ()

Scorpik87

Není co dodat mám rád takovéto filmy černá komedie a navíc když tam hraje Martin Lawrence tak je to větší žúžo k popukání. Jak první tak i druhý a třetí díl SKVĚLÉ ()

mirec2211

Túto komédiu si vždy veľmi rád pozriem a zakaždým mi príde vtipná a uletená. Postava Martina Lawrence nadabovaná Slovákom Danielom Danglom sa mi veľmi páči a pridá tomu na zábave. U mňa 3 hviezdy. Hodnotím to len z pohľadu zábavy. Hlbší zmysel v tom radšej nehľadám. ()

Zrzavakocka

rok 93 přinesl film se Robin Williams kde se převléká za hospodyní rok 2000 přinesl Martina Lawrence v jeho né moc dobrém pokračování ()

Oxytocin

Černošská komedie a tomu odpovídající humor se slabým záchvěvem úsměvných momentů. Stačí si přečíst obsah filmu a už se dá něco vytušit. ()