poster

Černý rytíř

 • USA

  Black Knight

 • Slovensko

  Čierny rytier

Dobrodružný / Komedie / Fantasy

USA, 2001, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kosmik 1
  ***

  Blbost až to sere. Co se týče příběhu, tak bída. Ale Martin Lawrence je prostě pako na entou a tahle role je pro něj ušitá na míru. Vyskytuje se zde pár dobrých hlášek a taky gagů a různých scén, u kterých se člověk pekelně nasměje, za což dávám tři hvězdy. Když chcete vypnout mozek, je pro Vás Černý rytíř jako stvořený. 55%(22.1.2012)

 • salahadin
  odpad!

  Hardcore černý týpek, který má mentálně ještě před dobou dospívání a (mo)mentálně ho zajímají jen prci prci prcičky, se zničehonic dostane do středověku...a výsledek vidíte na plakátu...mentálně slaboduchá dementní taškařice, pro náctileté školáky "dějepis trochu jinak". Kdybych měl ohodnotit "herecký" ne-výkon Martina Lawrence, tak i na středověk by byl prachmizerný, možná by uspěl v paleolitickém činoherním klubu. Jeho postava je tak protivná, že jsem měl monstrózní problémy tuhle hovadinu dokoukat. 0% zcela zaslouženě. Není to nic, ani dobrodružný film, ani komedie, ani fantasy, ani nenáročná oddechovka.(18.5.2009)

 • Treble
  *****

  Lawrence je tak šíleně trapnej, až se z toho vyklubou geniální štěky. Máme sice slabší místa, ale vždycky se najde nějaká hláška, která je pomůže dobře překlenout. No film každopádně stojí a padá na překladu. Viděl jsem jeden hodně mizerný, kde nezabrala ani jedna hláška, ale viděl jsem i jeden super...(21.7.2005)

 • Jirkacek
  **

  Komedie Černý rytíř slibovala dobrou zábavu s neslušným a pitvořícím se černošským hercem Martinem Lawrencem, která diváka pobaví a nezatíží jeho mysl nějakým složitým dějem. Dá se říci, že tento účel nakonec film splnil, ale že bych sebou plácal smíchy před TV obrazovkou jako plejtvák na suchu to ani náhodou. Zasmál jsem se jen občas a nebylo to jen tím, že bych měl bolení nebo špatnou náladu, protože více smích nezaznělo ani od členů vedle sedící rodiny. Škoda, že tvůrci více nevyužili tak zajímavého tématu jako je cestování časem, které mám moc rád a patří mezi můj nejoblíbenější žánr. Celý film byl postaven především na šklebícím se Lawrencovi, který se snažil ve svůj prospěch využít nechtěné přenesení z roku 2000 do temného středověku. Psal se rok 1328 a zaměstnanci hradu si Jamala spletli s francouzským poslem a díky tomu se stal hostem samotného krále. Chvíli tedy trvalo, než náš hlavní hrdina pochopil, že se nejedná o dokonalý trik zábavního parku, ale o drsnou skutečnost. Když se tak stalo, dokázal svého postavení rychle využít, nicméně štěstí je vrtkavé a tak i on nakonec musel bojovat o holý život. Jak říkám či spíše píšu, děj byl jednoduše nalinkovaný jak okraje sešitů v první třídě a tak mne mrzelo, že autoři snímku nevytvořili o hodně lepší komedii. Jen škleby Lawrence a jeho někdy až připitomělé žvatlání na slušnou zábavu nestačilo. Nechutné mi připadly i některé fekální scénky, ale budiž, ve středověku se těch h..ínek na ulici válelo určitě dost a dost, tak proč jich nevyužít k mrzké zábavě. Zkrátka se jednalo o obyčejnou až podprůměrnou komedii s nevyužitým potenciálem a tomu odpovídá i moje hodnocení. Za nízké procento smíchu a absenci slušné zábavy pasuji film Černý rytíř na pouhé dvě černé hvězdy **.(31.3.2017)

 • Herráček
  odpad!

  Když ponecháme stranou možnost výskytu afroameričanky u dvora ve čtrnáctém století (mimo obludária samozřejmě...), tak i tak získává pojem neuvěřitelné úplně nový rozměr... Něco tak neuvěřitelně pitomýho sem už zase dlouho neviděl... A ta perlička nakonec... Mňamí.... Celý fílm jsem si připadal jako v jedné scéně... Jako by mi strčili hlavu do jistého koňského produktu... Horší na tom je, že jsem ji tam strčil sám a dobrovolně...(22.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace