poster

Černý rytíř

 • USA

  Black Knight

 • Slovensko

  Čierny rytier

Dobrodružný / Komedie / Fantasy

USA, 2001, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Compadre
  ****

  A hlavně...NEMYSLET! To by se Vám u téhle komedie opravdu nevyplatilo, pokud se chcete zasmát aspon jednou. Takže na mozek na chvilku zapomeňte a nechte se bavit jako vždycky naprosto šíleným srandistou Martinem Lawrencem...Pokud nemáte tohohle komika zrovna v lásce, tak se na film raději vůbec nedívejte, já mám jeho filmy moc rád a tak mě tento ani v nejmenším nezklamal. Musíte jen vědět, o co jde...A zasituovat ho zrovna do středověku, to byl zase jednou dobrej nápad. SKVĚLÝ!(22.5.2007)

 • rainman93
  *

  Klise. Spatne klise. Nevadi mi myslenka cestovani casem, nevadi mi ohrane povstani proti vrchnosti. Vadi mi trapne vtipy, radoby nahle zvraty a plocha psychologie postav. Z alkohiolickeho rytire je cool borec, maur ovlada mec jako zkuseny sermir, ackoli nikdy s mecem nebojoval, z bandy poddanych vycvici behem chvilky udatnou armadu. Mnohem lepsi dojem ve me zanechal Blaznivy pribeh Robina Hooda.(2.12.2011)

 • Z0oMb3E
  **

  Myslel som si, že na Martina Lawrencea sa dá pozerať, len keď je po boku Willa Smitha. No v tomto filme je celkom podarený. Pár vydarených fórov, pár slušných hlášok a niekoľko vydarených scén robia z film celkom pozerateľný. Mnoho času tu však zaberá len nudná a sterilná vata, ktorú nedokáže prebiť ani ukecanosť Jamala. Film nikoho neurazí a za dva dni si ho nebudete ani pamätať. Na zabitie hodiny a pol však môže byť. 2*(25.6.2010)

 • lennyd
  **

  Jamal (Martin Lawrence) pracuje v zábavním parku stylizovaném do hradu 14 století. Jednoho dne se mu stane nehoda, a on nešťastnou náhodou zahučí do hradního příkopu - a když se probere, své okolí nepoznává. Jak by taky mohl, když ho ta nehoda přenesla právě do minulosti. Jamal se ale domnívá, že se ocitl v konkurenčním zábavním parku, z čehož vyplývá řada rádoby komických situací, ale jedna malá poprava jej přesvědčí, o tom kam se to dostal. A právě Jamal se tak stane jazýčkem vah v boji povstalců za navrácení trůnu oblíbené královně proti despotickému tyranovi... Známe spoustu filmů, kdy se postavy z minulosti dostávají do současnosti (např. Návštěvníci: Cesta do Ameriky) a nebo naopak (např. Návrat do budoucnosti). Do kategorie druhé spadá i Černý rytíř, akorát obsazením Martina Lawrence do hlavní role se z filmu stává, s prominutím, pěkná sra.ka. Když jsem s ním viděl první film, docela jsem se bavil, ale když už vidíte postopadesáté, jak se pořád stejně pitvoří, je to k nevydržení. Konflikt současného "vědění" s minulostí je ale vždycky docela zábavný, a ani Martin Lawrence to nemůže zabít úplně, takže k podívání to bylo. Víckrát ale nemusím ...(1.2.2009)

 • Rex Mundi
  **

  Veľmi by ma zaujímalo, kde sa na stene stredovekého anglického hradu vzala maďarská vlajka aj so štátnym znakom :-) Najskôr ju v opitosti ukradol nejaký hollywoodsky mudrc v maďarskej reštaurácii a neskôr si povedal, že dosť pripomína stredoveký heraldický znak...anglického rodu. Hmm, mno... tesne vedľa :-p(26.8.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace