Reklama

Reklama

Anglie 14. století je světem rytířů ve třpytivé zbroji. Jamal jako cizinec v neznámém prostředí musí najít způsob, jak obstát na dvoře krále Lea, kde se vydává za sira Skywalkera. Po odhalení, že není šlechtic, je odsouzen k popravě, ale těsně před vykonáním rozsudku ho rebelové zachrání a utečou s ním. Nakonec se postaví do čela vzpoury proti tyranskému králi. Používá přitom fígle, jež se naučil v ulicích 20. století, získá nové přátele, srdce krásné dívky Victorie a po návratu do současnosti pochopí, že výlet do středověku byl něčím víc než jen lekcí z dějepisu. Potká milou dívku, až příliš podobnou jeho Victorii, jménem Nicole. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (189)

Rex Mundi 

všechny recenze uživatele

Veľmi by ma zaujímalo, kde sa na stene stredovekého anglického hradu vzala maďarská vlajka aj so štátnym znakom :-) Najskôr ju v opitosti ukradol nejaký hollywoodsky mudrc v maďarskej reštaurácii a neskôr si povedal, že dosť pripomína stredoveký heraldický znak...anglického rodu. Hmm, mno... tesne vedľa :-p ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Celkom dobrá komédia, ktorá poteší hlavne vďaka trefným hláškam velkohubého černocha v podaní bezkonkurenčného Martina Lawrencea a niekoľkým srandovným situáciám, ktoré sú poväčšinou postavené na nedorozumeniach. Tento černoško je showman a keď nahodí ten jeho úsmev, tak vždy čakáme len na to, čo z toho vzíde. Pri filme som sa skvele bavil. A hoci som videl veľa filmov o cestovaní v čase, tak ma táto vďačná téma zrejme len tak neomrzí. ()

Reklama

Z0oMb3E 

všechny recenze uživatele

Myslel som si, že na Martina Lawrencea sa dá pozerať, len keď je po boku Willa Smitha. No v tomto filme je celkom podarený. Pár vydarených fórov, pár slušných hlášok a niekoľko vydarených scén robia z film celkom pozerateľný. Mnoho času tu však zaberá len nudná a sterilná vata, ktorú nedokáže prebiť ani ukecanosť Jamala. Film nikoho neurazí a za dva dni si ho nebudete ani pamätať. Na zabitie hodiny a pol však môže byť. 2* ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Tenhle způsob komedie, zdá se mi být poněkud nešťastný. Snad mi pan Vančura odpustí, že jsem si půjčil úsloví z jeho slavného románu, ale je to asi to nejvýstižnější, jak lze tento film charakterizovat. Film mi přišel až neskutečně uměle poslepovaný a (s prominutím) jako naprostý totální blábol. Jedna jediná scéna byla vtipná a nečekaná, té jsem se i zasmál. Jednalo se o scénu, kdy hlavní hrdina ze sebe dělá černého rytíře a za zvuku akční hudby narazí do zdi. Ale byl to fórek tak povedený a tak originální, že vystačil na dvě hvězdičky pro tento film. Výkony chabé, scénář nezajímavý, zápletka nudná, prostě čerň a šeď. Dvě hvězdičky jsou patrně až příliš milosrdné, ale občas musí člověk trochu přimhouřit oko... ()

salahadin odpad!

všechny recenze uživatele

Hardcore černý týpek, který má mentálně ještě před dobou dospívání a (mo)mentálně ho zajímají jen prci prci prcičky, se zničehonic dostane do středověku...a výsledek vidíte na plakátu...mentálně slaboduchá dementní taškařice, pro náctileté školáky "dějepis trochu jinak". Kdybych měl ohodnotit "herecký" ne-výkon Martina Lawrence, tak i na středověk by byl prachmizerný, možná by uspěl v paleolitickém činoherním klubu. Jeho postava je tak protivná, že jsem měl monstrózní problémy tuhle hovadinu dokoukat. 0% zcela zaslouženě. Není to nic, ani dobrodružný film, ani komedie, ani fantasy, ani nenáročná oddechovka. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama