Reklama

Reklama

Anglie 14. století je světem rytířů ve třpytivé zbroji. Jamal jako cizinec v neznámém prostředí musí najít způsob, jak obstát na dvoře krále Lea, kde se vydává za sira Skywalkera. Po odhalení, že není šlechtic, je odsouzen k popravě, ale těsně před vykonáním rozsudku ho rebelové zachrání a utečou s ním. Nakonec se postaví do čela vzpoury proti tyranskému králi. Používá přitom fígle, jež se naučil v ulicích 20. století, získá nové přátele, srdce krásné dívky Victorie a po návratu do současnosti pochopí, že výlet do středověku byl něčím víc než jen lekcí z dějepisu. Potká milou dívku, až příliš podobnou jeho Victorii, jménem Nicole. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (191)

carAnthony 

všechny recenze uživatele

Videl som to 4-5 krát a nikdy som sa nenudil, Martin Lawrence má talent a vie vtiahnuť diváka aj do tejto nezmyselnej komédie, na ktorej sa však slušne pobavíte.....NEZABUDNITE VYPNÚŤ MOZOG!!! Za fakt "COOL" (lol) koniec pridávam hviezdičku! A za Tigera Woodsa, Shaquillea a Kobeho samozrejme tiež...:) ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Celkom dobrá komédia, ktorá poteší hlavne vďaka trefným hláškam velkohubého černocha v podaní bezkonkurenčného Martina Lawrencea a niekoľkým srandovným situáciám, ktoré sú poväčšinou postavené na nedorozumeniach. Tento černoško je showman a keď nahodí ten jeho úsmev, tak vždy čakáme len na to, čo z toho vzíde. Pri filme som sa skvele bavil. A hoci som videl veľa filmov o cestovaní v čase, tak ma táto vďačná téma zrejme len tak neomrzí. ()

Reklama

Kosmik 1 

všechny recenze uživatele

Blbost až to sere. Co se týče příběhu, tak bída. Ale Martin Lawrence je prostě pako na entou a tahle role je pro něj ušitá na míru. Vyskytuje se zde pár dobrých hlášek a taky gagů a různých scén, u kterých se člověk pekelně nasměje, za což dávám tři hvězdy. Když chcete vypnout mozek, je pro Vás Černý rytíř jako stvořený. 55% ()

Charlizee 

všechny recenze uživatele

Dokážu přistoupit na hru tvůrců a celé to vnímat jako zábavu založenou na principech komedie - to by se ale nesmělo místo zábavy dostavit rozčarování nad mírou trapnosti... Bohužel se v tomto případě nejedná o trapnost zamýšlenou (která funguje například u Borata). V podobných momentech chápu, proč např. Ejzenštejn požadoval, aby byl film výlučně uměním a nebyl zneužíván k zábavním účelům... ()

Rehooo 

všechny recenze uživatele

Ano, je to hrozná konina. Počítal jsem s tím, že se budu dívat na hloupou komedii, která nebude mít hlavu ani patu. Všechno se splnilo, ale já jsem se hrozně bavil. Úžasně strávený nudný večer při troše kvalitního vína. Takhle jsem se už dlouho nenasmál. A pokud se na to chce někdo dívat odborným okem, tak ať si ubere ty dvě hvězdičky. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama