Anglie 14. století je světem rytířů ve třpytivé zbroji. Jamal jako cizinec v neznámém prostředí musí najít způsob, jak obstát na dvoře krále Lea, kde se vydává za sira Skywalkera. Po odhalení, že není šlechtic, je odsouzen k popravě, ale těsně před vykonáním rozsudku ho rebelové zachrání a utečou s ním. Nakonec se postaví do čela vzpoury proti tyranskému králi. Používá přitom fígle, jež se naučil v ulicích 20. století, získá nové přátele, srdce krásné dívky Victorie a po návratu do současnosti pochopí, že výlet do středověku byl něčím víc než jen lekcí z dějepisu. Potká milou dívku, až příliš podobnou jeho Victorii, jménem Nicole. (TV Nova)

zzzzzjjjjj

Jelikož nemám rád Martina Lawrence, tady se to potvrdilo.Celkem slátanina, vtipná byla hláška na bezdomovce "Kup si nějaké jídlo a tic-tac", za to dávám * a tu druhou za "dostatečný" děj.32%. ()

maestrotatum

Hlúpučké a naivné ale zábavné. Taktiež je to jedna z mojich srdcových záležitostí kedže ako malý som sa zabával ako zmyslov zbavený. Bolo príjemné pozerať sa na grimasy papulnatého Martina a sledovať jeho pobyt v dobe stredovekej. Čierny rytier je menej úspešnou až neúspešnou komédiou ale sto ludí, sto chutí. Mne sa to páči a Marsha Thomason bola takou mojou platonickou láskou takže aj preto [60%]. ()

romulus

Já si myslím že u tohoto filmu platí to, že ten film je tak blbej až je super!!!! Já jssem se zde nenudil a připadlo mi to občas celkem v pohodě, i když Martin Lawrence by občas fakt potřeboval profackovat a mělo by se mu říct co to bere za role (tím ale nemyslím zrovna tenhle film)!!!! ()

ijacobo

Docela zábavná podívaná. Hlavně scéna Jamala (Martin Lawrence) na koni byla parádní. Popravdě očekával jsem trapnou podívanou, ale Černý rytíř je celkem odvaz. ()

carAnthony

Videl som to 4-5 krát a nikdy som sa nenudil, Martin Lawrence má talent a vie vtiahnuť diváka aj do tejto nezmyselnej komédie, na ktorej sa však slušne pobavíte.....NEZABUDNITE VYPNÚŤ MOZOG!!! Za fakt "COOL" (lol) koniec pridávam hviezdičku! A za Tigera Woodsa, Shaquillea a Kobeho samozrejme tiež...:) ()

Marty_cihi

Ten film mam docela rád. Kromě slušné komedie se mi docela líbí i ten příběh. Z toho filmu už asi nešlo vyždímat o moc víc. ()

Hanz_knife

Film ukazuje jak úspěšně lze pohřbít i při celkem dobrém námětu s černochem vracejícím se do středověku. Scénka s koněm mě ještě celkem pobavila, ale u tančení, golfových úderů a boxování jsem už fakt šel do kolen a pravil něco sprostého... ()

Hunys

Už jsem se opravdu bál, že se teleportoval do minulosti a tam zachránil svrženou královnu. Celkem zajímavé bylo na konci jak náhodou potkal stejnou holku s jizvou na krku a ona ho poznala. A asi nejtrapnější závěr, který jsem kdy viděl a to, že se opět přemístil ve své hlavě do minulosti. ()

blezg

Za to, že americkej černoch vede do srandaboje torzo anglický armády za prozpěvování klasického amerického armádního pochodového popěvku čtyři hvězdy dolů. Ale jinak výbornej film, všem doporučuju! ()

Desmi

Tomuhle "žánru" nasadili laťku Návštěvníci a Černý rytíř se k ní ani zdaleka nepřiblížil. S Martinem Lawrencem vlastně ani nemohl. ML pro mě jednoduše není herec. V každém filmu, co jsem s ním viděl, ze sebe dělá náramnýho vola, jenže vždycky z toho jde cítit ta přetvářka a totální nepřirozenost.. Komedii s inteligentním a řízným humorem od Lawrence asi čekat nelze.. ()