Agentka FBI Gracie Hart se stala mediální hvězdou poté, co zabránila atentátu během slavnostního vyhlášení Miss USA. To jí komplikuje práci, když málem zmaří akci při přepadení banky, protože ji pozná jedna z přítomných žen. Naštvaný šéf McDonald jí dá na vybranou, buď skončí v kanceláři, nebo se stane novou tváří FBI a bude zastupovat úřad na veřejnosti. Naštvané Gracie se nedaří ani v soukromí, právě se vzpamatovává z rozchodu s Ericem. Nakonec s odporem na svou novou roli kývne. Popere se kvůli tomu s agentkou Sam Fullerovou, která je novou posilou jednotky, a projde opět pro ni ponižujícím procesem zkrášlení. O rok později je už ve své nové "kůži" dokonale zabydlená a vše s přehledem zvládá. Bohužel zůstává novou Gracií i v soukromí, což se odráží na jejím povýšeném chování k fanouškům i Sam, která jí byla přidělena jako ochranka. Vše se změní, když jsou v Las Vegas uneseni její přátelé, moderátor Stan Fields a Miss USA Cheryl Fraiserová. Gracie je sice vyslána do Vegas, aby uklidnila veřejné mínění, ale když ji samolibý šéf místní pobočky Collins odmítne k případu pustit, rozhodne se jednat na vlastní pěst. (TV Nova)

majxik

Bohužel slečna drsňák potvrdila pravidlo dvojek a pokulhává za jedničkou o dost. Příběh není ubec poutavý, dosti předvídatelné jen hereci se snažili ale nezachránili to. ()

YumiOkami

lepší než jednička. ❝𝘔𝘦𝘯. 𝘊𝘢𝘯'𝘵 𝘭𝘪𝘷𝘦 𝘸𝘪𝘵𝘩 '𝘦𝘮; 𝘤𝘢𝘯'𝘵 𝘭𝘪𝘷𝘦... 𝘯𝘰𝘱𝘦, 𝘵𝘩𝘢𝘵'𝘴 𝘪𝘵.❞ ()

demented

Veľmi veľmi veľmi hlúpučký film bojujúci o horúci titul najzbytočnejšieho, najvykonštruovanejšieho, najnezáživnejšieho, najnevtipnejšieho (a čo ja viem čoho ešte naj- ) pokračovania, ktoré bolo kedy natočené. ()

PollyJean

typicky americká slátanina bez hlavy a paty, s x-krát provařenými motivy. jeden z důvodů, proč odmítám jezdit žlutými autobusy je, že když nejde spát ani číst tak mě nutí dívat se právě na takovéhle filmy... ()

Autogram

Ako podmaz na strávenie nedeľného popoludnia s rodinou celkom vhodné. Keď sa vynechá akákoľvek 15-minútová časť pri odchode na večeru, tak vôbec nebude chýbať. Na Sandru sa dá pozerať, násilie je nižšie ako u Toma a Jerryho, takže aj najmenšie deti sa môžu kľudne pozerať. ()

ssfan

Druhý díl je o poznání horší než první. Tvůrci chtěli udělat film akčnějším, ale povedlo se jim to udělat spíše trapnější. Jediné co se mi líbilo byl závěr a taky popichování bezi agentkou Hartovou a její bodyguardkou. Hodnocení zde celkem odpovídá - je to tak na těch 32%. ()

tommy187

V titulkoch tohto filmu je napísané komédia? Nie toto nie je komédia. Toto je film, ktorý sa tvári ako komédia a ako akčná komédia. Počas celého filmu som sa ani nepousmial - niečo podobné ako keď som sledoval Batmana. A vôbec celkovo som sa nudil, Bullock podala dosť podpriemerný výkon, jej slabé chvíľky aspoň trochu osvetľovala Regina King. Snáď ešte koniec sa dal, ale celý ten film bol pre mňa zbytočnou stratu času ... Hoci dávam ** som dosť sklamaný a dosť som sa nudil ... ()

sedm.1

Ach ten TUPEJ konec :(!!!Jinak bych bezesrandy považoval dvojku Slečny drsňák za lepší než svého předchůdce,bylo zde více vtipu,mělo to větší spád a bylo to i více reálnější než předchozí neuvěřitelně naivní díl.Bullock jinak hraje i zde stále stejně,jen k ní přibilo víc sympatičtějších postav.Jak už jsem se zmiňoval,konec je neuvěřitelně trapný a přihlouplý a velmi tak snižuje kredit jinak docela snesitelné zábavy. ()

Lencha

No, Sandra je opět vtipná, ale už to není ono. Jasně, že má ráda i dvojku, ale ne tak jako jedničku. :-))) I když je dvojka v něčem dost podobná jedničce, tak v něčem je naopak úplně jiná. I zde se najdou slušné momenty. :-) ()

xaver

Nechci urážet, ale nelze jinak. Snímek by měl mít podtitulek: Ještě blbější. Je to ubodá, bezduchá trapárna, urážející normálního diváka. ()