Pětatřicetiletý Alex Hitchens, kterému nikdo neřekne jinak než Hitch, si kvůli dávnému zklamání nehodlá k tělu pustit žádnou další lásku, což mu však nebrání v tom, aby nebyl vyhlášeným expertem na seznamování. Zná ženy, dokáže odhadnout, co na kterou platí, a poradit klientovi, co své vyvolené nabídnout, aby získal její srdce. Jeho zásadou a jedinou podmínkou je, aby šlo o skutečnou lásku. Jeho schopnosti čeká obtížná zkouška v podobě nesmělého, nešikovného tlouštíka Alberta Brennamana, který je zamilován do slavné a bohaté Allegry Coleové, pro niž pracuje jako daňový poradce. Udělat z plachého nemotory muže, kterého by Allegra mohla milovat, se zdá nemožné. Hitch se však překonává a Albert sbírá první body. Když se Allegra rozhodne investovat velkou částku do neznámého návrháře, postaví se na její stranu, i když ho to stojí místo. Hitchovi se ovšem jeho vlastní život začne komplikovat, když se seznámí s novinářkou Sárou, která nemá čas na muže a nevěří kamarádce Casey historku o záhadném „schůzkologovi“. Přestože je na nejlepší cestě porušit své zásady, pozve Hitch dívku na schůzku a přes drobné nehody se s ní začne sbližovat. Už tak složitá situace se ještě zhorší, když se v tisku objeví fotografie Alberta s Allegrou a šéf nařídí Sáře, aby se na nový vztah ostře sledované celebrity zaměřila. (TV Nova)

zdeny99

Hitch je randeologem, který radí mužům, jak na ženy. Jenže jeho rady jsou takové všeobecné kecy, které stejně každý chlap ví. Všímat si ženských, naslouchat jim a nebát se. Ale co říct, jak ji oslovit, to se stejně od Hitche nedozvíme. A jak jsou obecné Hitchovi rady, tak stejná je i tato romantická komedie. Lepší průměr, nic víc. Navíc Eva Mendez, která tradičně hraje nějakou sexy samici, se mi tu opět nelíbila. [30599. hodnocení, 616. komentář, 73%, 840. nejoblíbenější film] ()

Puol

Vcelku slušne. Will Smith je OK, sympatak je ale i Kevin James. O hereckych kvalitach Evy Mendes by sa dalo podiskutovať. ()

Filmárik

Romantická komédia ktorej nechýba humor ani dostatok romantiky.Príjemné spestrenie žánru zaplavenom trápnymi teenage chartbreakermi.Len tá stopáž bola trochu prehnaná. ()

Wargoo

Celkom vtipná zábavka, kde som sa pri niektorých scénkach ozaj smiechom natriasal... Naj scéna - head kick na skútri... :) Silnejšia 3,5*** 70,003% PO DLHEJ PAUZE SOM SI FILM OPÄŤ POZREL, TENTOKRÁT ZDVÍHAM OBA PALCE HORE, 4**** 74,033% ()

Mary19

Nefunguje vlastní medicína??? Ale notak, jsme ve filmu... a v americkým... Hollywodská romantika jak se sluší a patří plná otřepaných frází a zavedených klišé. Něčím se ale liší... Hlavní postavu tu totiž hraje skvělý Will Smith. Srážím pouze za ten vážně až přehnaný závěr, který si tvůrci "měli" odpustit... 75% ()

Radek.SCH

Ze začátku to vypadalo, když už na nic, tak aspoň na další pohodovou komedii. Škoda jen té poslední půl hodiny. Sklouzlo to do těch přeslazenejch kýčovitejch romantik. ()

atmen

Bohatá kráska se zamiluje do upoceného přitloustlého obrýleného nešiky, který jí naučí pískat a jež jí imponuje tím, že se pokecá horčicí, když jí hotdog. V takovém světě bych chtěl žít... ()

Isomut

Dobrý nápad, pekný príbeh i spracovanie, hudba, prostredie, Amber Walletta a bezchybný Will Smith. Čo sa mi moc nepáčilo bolo asi zosynchronizovanie Willa a Evy Mendes. Moc sa mi tá dvojica nepozdávala ako partneri. 75% ()

Colleague

Na americkou komedii hodně vysoký nadprůměr, skoro se podařilo odstranit dementní prvky, pro americké komedie tak typické viz. tolik zmiňovaný happy end nebo ta část jak rozmlátí novinový stánek. Po většinu času jsem se ale dobře bavil, což není u mě u amerických komedií zvykem. Příjemné překvapení. ()

Hapretor

Bitch - Lék pro moderního muže. Tento film ne. Ne vtipné, ne nápadité, o ničem. Jen pro fandy Willa Shita. To já fakt nejsem. ()

BeranSon

Standardní Will Smith v roli "učitele" balení žen. Jeho role mu neskutečně padne, vlastně bych nenašel nikoho kdo by se své postavě předvedl jako právě on. Děj je lehounce neotrkaný, to podporuje kamera, které se zmocnil Andrew Dunn, který je leckdy podbízivý a vizuálně dělá pěkné věci. Eva Mendes dělá pěkné věci, její charakter hýbe několika zásadními zvraty. Relax dobrý, ale po ukončení skončíte nohama velmi rychle na zemi. -5/10- ()

helloween93

Moderní romantická komedie o vztazích. Když si přečtete oficiální text distributora, zní Hitch jako přeslazená limonáda. Ve skutečnosti je to však pohodová romantika, založená hlavně na Willu Smithovi. 3* ()

Rathalos

Juuuuj,toto sa mi paci,krasna Eva Mendes,sympatak Will Smith a podareny Kevin James,super trojka vo vybornej romantickej komedii...:-) ()