Pětatřicetiletý Alex Hitchens, kterému nikdo neřekne jinak než Hitch, si kvůli dávnému zklamání nehodlá k tělu pustit žádnou další lásku, což mu však nebrání v tom, aby nebyl vyhlášeným expertem na seznamování. Zná ženy, dokáže odhadnout, co na kterou platí, a poradit klientovi, co své vyvolené nabídnout, aby získal její srdce. Jeho zásadou a jedinou podmínkou je, aby šlo o skutečnou lásku. Jeho schopnosti čeká obtížná zkouška v podobě nesmělého, nešikovného tlouštíka Alberta Brennamana, který je zamilován do slavné a bohaté Allegry Coleové, pro niž pracuje jako daňový poradce. Udělat z plachého nemotory muže, kterého by Allegra mohla milovat, se zdá nemožné. Hitch se však překonává a Albert sbírá první body. Když se Allegra rozhodne investovat velkou částku do neznámého návrháře, postaví se na její stranu, i když ho to stojí místo. Hitchovi se ovšem jeho vlastní život začne komplikovat, když se seznámí s novinářkou Sárou, která nemá čas na muže a nevěří kamarádce Casey historku o záhadném „schůzkologovi“. Přestože je na nejlepší cestě porušit své zásady, pozve Hitch dívku na schůzku a přes drobné nehody se s ní začne sbližovat. Už tak složitá situace se ještě zhorší, když se v tisku objeví fotografie Alberta s Allegrou a šéf nařídí Sáře, aby se na nový vztah ostře sledované celebrity zaměřila. (TV Nova)

ZoltanCZ

Překvapivě příjemný film, který táhne velmi dobře vybrané herecké obsazení, lehký humor a slušně napsané dialogy. Hlavně Kevin James exceluje, navíc ... ten jeho tanec nemá chybu. 7/10 ()

Hennes

Začátek byl svěží a vtipný, postupem film ztrácí humor a přibývá romantiky. Will je pro tuto roli velmi dobrou volbou a Eva ta uspěje, alespoň u mě, všude. Jak správně na ženskou, ale nezjistí nikdy nikdo. ()

shyster

Svižná komedie se skvělým Willem Smithem. Mnoho kritiků ji vytkne klišé závěr, ale to k těmto filmům patří. Patří jednoznačně do té lepší poloviny romantických komedií. Na vrchol (např. Lepší už to nebude atd.) nedosáhne, ale i tak je to shlédnutelný. P.S. Nedejte se odradit zástupem "cyniků" a "kritiků" na ČSFD. ()

marcek

Parádní romanticka komedie v cele s Willem Smithem - nejlepsi ale byl samozrejme tanec Kevina Jamese coby Alberta ()

bogomira

Romantický komedie jsou jaksi na jedno brdo. S tím se asi nedá moc dělat a proč taky? Co odlišuje ty lepší od těch horších jsou herci, co v nich hrajou. Tady v tomhle případě vezmete Willa Smithe a Kevina Jamese a půlka úspěchu je tutová. Chlapi jsou vtipný a skvěle hrajou. No jo, ale teď potřebujete ještě ty ženský. A tady se může stát, že šlápnete do mazlavýho. Jako v tomhle případě. Eva Mendes se může někomu třeba líbit jako ženská, ale jako herečka a k tomu v romantický komedii - no to je tragédie. Opravdu škoda, tohle fakt mohlo bejt lepší. Ale i tak mě Will s Kevinem zabavili na čtyři hvězdy. ()

Tomik12345

Tenhle film jsem zařadil mezi své oblíbené především díky skvělému Willovi a díky tématu, který řeší...myslím si, že rozebírání problematiky "jak na ženy" bude a je vždy velmi lákavé...nemyslíte? ()

O´Neill

Super obsazení (v čele s MACHREM #1 Willem Smithem, a MACHREM #2 Kevinem Jamesem), perfektní hudba, plno vtipu. A to je přesně to, co chci od komedie. A o se délky týče? Dvě hodiny je sice dost, ale tady to ubíhá neskutečně rychle, a člověk se nikdy nenudí! Bez dalšího vykecávání prostě musím bezkompromisně dát plný počet, protože tohle patří mezi špičku! ()

Sinn

Srdcebolná fraška. Tohle mě teda nechytlo vůbec ničím. A to mi Will Smith normálně ani nevadí. Ale medvídek (Kevin James) byl roztomilej. ()

Silverluv

I když je to teda neskutečně naivní a hloupoučké, mě se to moc líbilo. Bavil jsem se dobře, jsem spokojen. Jako romantická komedie to funguje dokonale. A Will Smith je tradičně "kůl"... ()

Lopic

Nebýt Willa Smithe, asi bych hodnotil pouze za 3*. Dokázal něco, co se nepovedlo třeba Nicolasi Cageovi v Ghost Riderovi, a to strhnout na sebe pozornost, aby diváci přešli bez úhony "herectví" Evy Mendes ( Ne, opravdu to není herečka, kdyby se mi aspoň líbila, ale ani to ne...). Když byli na plátně oni dva spolu, tak to bylo fajn, ale jakmile byla Eva na plátně sama, měl sem chuť film vypnout. Velmi se mi líbil pár Albert a Allegra a mrzí mě, že nedostali o něco více prostoru na úkor Evy Mendes. No ale právě díky nehoraznému sympaťákovi Willovy to byla oddychová romantická komedie, na kterou se možná v budoucnu podívám i znova, a to se u tohoto žánru zas tak často nestává. ()

cubajz

vcelku příjemná romantická komedie, kterou táhnou sympatický Will Smith a hlavně jeho ňoumovitý klient Andrew. Po dějové stránce film ničim nepřekvapuje, vulgaritek a narážek na sex tu taky moc neni (když o tom tak přemýšlím, tak asi jen jeden dvojsmysl, jinak nic), ale stejně mám z této komedie dobrý pocit a po celou dobu jsem se přinejmenším lehce usmíval - ideální večerní program pro zamilované;) ()

C0r0ner

Jo, je to sranda, je to bezvadně zahrané a zrežírované. Ale. Scénář je jedno velké nereálné klišé, které nemá s normálním životem nic společného a holky leda tak navnadí na nějaké debilní nesplnitelné sny. Další příklad nesmyslnosti je ten sádelník. To už jsem se docela i nasral. Kdo mohl napsat něco tak strašně přitaženého za vlasy a vydávat to za realitu? 60% ()

Flynn

U téhle komedie jsem se vážně skvěle pobavil, Will je elegantní, a scénky, kdy naprosto vychytává situace se ženami jsou prostě skvělé. Doporučuju na tohle koukat s jemnou polovičkou, je to prostě fajná komedie. ()

Wormboy

Velmi mile prekvapenie, ktore vobec nebolo take trapne ako som ocakaval. Will Smith je neuveritelne sarmantny a v nicom za nim nezaostava ani Eva Mendes. Rovnako aj nesikovny Kevin James sa bezproblemovo nasiel. Samozrejme, ze nejde o ziadnu inteligentnu romantiku v style Lost In Translation, ci Before Sunset/Sunrise, ktore su v kategorii uplne inej, ani nejde o hyperromantiku v style Lasky nebeskej, stale je vsak Hitch v skutku podarenym a aj dost zabavnym filmom. 3,5/5* ()

lakikaki

Originálna a vtipná komédia, ktorá by bola pravdepodobne ničím bez charizmatického Willa Smitha (chudák musí ťahať celý film aj za Evu Mendes, ktorá hrať zrejme veľmi nevie). Celý čas som sa dobre zabával; Hitch je komédiou, ku ktorej sa dokonale hodí prívlastok "príjemná". A preto bude príjemné aj moje hodnotenie. :) ()