Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Mysteriózní

USA / Austrálie, 2002, 87 min

Ja vám nerozumiem ale ja som sa kvalitne zasmial. Vtipy ma pobavili , a dej nebol až tak na zahodenie.Nebralo sa to až tak decky čo sa mi páčilo.Shagy a Scooby no super partia Spolu to proste zabíjali a bavili. A ďalší traja ako Fred,Velma,Daphne sa mi tiež celkom páčili.Dám 5 hviezd Scooby je špica .(18.1.2013)

Mluvící čokl, Daphne, Fred, Velma a Shaggy. Velmi vydatná série animovaných televizních seriálů a filmů natáčená pro legendární studio Hanna-Barbera. Parta řešila nejrůznější záhady, včetně zdánlivě nadpřirozených stvoření a byla nesmírně populární. Celovečerní verze se dala (až bude digitální německá doga jakž takž uvěřitelná) čekat. Chopil se jí solidní střihač (Sám doma, Pretty woman) a veleprůměrný režisér (Sám doma 3, Nepolíbená) Raja Gosnell. Tu a tam potěší dvojsmyslnou narážkou, nápaditou scénou nebo milým ohlédnutím. Myslím, že fanoušky tenhle postmoderní guláš bavil i byl pro ně svým způsobem vzrušující, otázka je, zda se u televize víc baví děti nebo jejich lehce infantilní rodiče. Dietní tři hvězdy.(18.6.2020)

• Lilloos

Animovaný seriál je pro děti fajn, ale kdo si Scoobyho nezamiloval tam, tady už to nenapraví. (Hlavní) herci jsou vybraní skvěle, ale na hraný film je tohle potrhlé dobrodružství trochu moc. Sem tam se vyskytne fajn vtípek (voodoo-cápek zabíjel), ale to je spíš vyjímka. A pan reřisér má očividně nějakou úchylku v převlékání čehokoliv za dámu.(29.8.2014)

• Gulde

To je tak trapné, až to bolí. Celý film jsem měl sto chutí zastřelit jak toho příšerného psa, tak i postavu, kterou ztvárnil Matthew Lillard. Film, který staví na trapnosti (která má být asi chápána jako humor) dvou zmíněných exotů a metrosexuálnosti těch ostatních. Přínos filmu - kde nic není, ani smrt nebere. Být to animovaní, možná by to vyznělo jinak.(13.2.2011)

Našlapaná rodinná komedie,která možná není tou pravou intelektuální zábavou,u které byste byli ochotní veřejně přiznat,jak na vás zabírá,ale... ona dokonale funguje! Nikdy bych neřekl,jak vtipný může být hraný Scooby-Doo,že Sarah může být i víc sexy než jako Buffy a že Raja Gosnell může natočit film,který mě baví.A světe div se... Ano!(10.8.2011)