poster

Scooby-Doo

 • USA

  Scooby-Doo

 • Slovensko

  Scooby-Doo

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Mysteriózní

USA / Austrálie, 2002, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ostravak30
  *

  Díky mé malé dceři jsem shlédl značnou část animovaných seriálů o Scooby-Doo. Takže po shlédnutí filmu mám mnoho důvodů se domnívat, že tvůrci buď záměrně nebo nevědomě ignorovali celé spektrum faktů o jednotlivých postavách. Ono nestačí je oblíknout do stejných oblečků. Mě to celé přišlo spíš jako parodie na celou legendární partičku. Navíc byly některé vtipy spíše pro dospělé, zatímco animované seriály jsou pro děti. A to už vůbec nemluvím o Scrappy Doo jako padouchovi. Panebože. Celý příběh jde také proti příběhům Záhad s.r.o. Skupinka přátel soice řeší záhady, ale tak pitomým způsobem nikdy. Spíše lehce zábavným. Pro děti až zábavně naivním a ne trapně naivním. Čekal jsem, že jednou - zvláště v jedna dvacátém století, dojde na zfilmování většiny animovaných seriálů. Ale tohle je děs a hrůza.(10.6.2020)

 • Wolvie
  ****

  Našlapaná rodinná komedie,která možná není tou pravou intelektuální zábavou,u které byste byli ochotní veřejně přiznat,jak na vás zabírá,ale... ona dokonale funguje! Nikdy bych neřekl,jak vtipný může být hraný Scooby-Doo,že Sarah může být i víc sexy než jako Buffy a že Raja Gosnell může natočit film,který mě baví.A světe div se... Ano!(10.8.2011)

 • racing666
  *

  No to je ale hovadinka. Všichni se chovaj jak naprostý idioti, příběh o ničem, scénář šílenej, herecký výkony nulový, trochu vtipnej velkej pes, strašně namachrovanej a drzej malej pes, kterej vypadá jak štěně velkýho psa, jeden zlej chlápek, kterej chce všechno ovládnout a hraje ho Mr. Bean a sladká třešnička na dortu Pamela. Ne...! To je moc :-D(18.11.2010)

 • rakovnik
  **

  Film jsem sledoval z pouhé nudy, ale tu jsem jím bohužel nezahnal. Nápad není špatný, vizuální provedení také není úplně hrozné. Ale u komedie, kde jsem se ani jednou nezasmál, je něco špatně, a to nezáživný, nevtipný a někdy naprosto nevkusný scénář. Potěšily snad jen spořeji oděné mladé ženy a Rowan Atkinson (i když netuším, proč roli zde bral).(11.7.2015)

 • tron
  ****

  Ja to beriem. Kedysi som zbožňoval kreslený seriál s touto netradičnou detektívnou partou a ak vezmeme do úvahy fakty (= celovečerná hraná adaptácia animovaného seriálu, plného duchov, strašidiel a hovoriaceho psa milujúceho sucháre), je výsledok taký dobrý, aký len mohol byť. Aspoň si myslím. Scenár je sympaticky drzý, herci presní (vrátane pišišvoriaceho sa Rowana Atkinsona a zábavného Matthewa Lillarda), rozuzlenie šokujúce (pre fanúšikov seriálu určite, ale to by som spoileroval) a pestrofarebná vizuálna stránka správne bláznivá a bizarná (kostýmy, dekorácie, výprava). Nechýbajú seriálové trademarky (dodávka, stratené dioptrické okuliare, svižná titulná pesnička) a celé by som to prirovnal k rovnako bláznivým (prvým) FLINSTONOVCOM. Ale tak zrovna Kubrick to neni :-)) Kino Považan NMnV 2002(7.3.2009)