Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Houdini

  NFR 2007(28.12.2007)

 • Jezinka
  ***

  Příjemný film, který je protahován detaily z vyšší společnosti. Užijte si krásné kostýmy. Pro mne byla hlavní herečkou hysterická Rosalinda Russel (nechtělo se mi věřit, že je to jinak sympatická osoba z Jeho dívka Pátek). Mou jedinou výtkou je ten patetický závěr - ty napřažené paže si mohl režisér odpustit. (i když to měla být ukázka totálního odpuštění)(16.12.2012)

 • NinadeL
  ***

  Fascinující ukvokaná záležitost. Ano, dialogy jsou turbulentní, protože na počátku byla divadelní hra. To je jasné, ale ten absolutní koncept žen, které neustále hovoří jen o mužích, kteří nejsou de facto pro jejich kvokání podstatní, je... odzbrojující. Navíc v lepší společnosti, v době, kdy už i Ninočka na hlavě nosila místo klobouku okap na stojáka, je to celé velmi bizardní záležitost pro oko, ucho i mysl. Miluji na tom tu sekvenci v Technicoloru, zamilovávám se do úsměvu Normy Shearer a porovnávám si ji s Meg Ryan z verze z roku 2008. Ale tentokrát to bylo obzvlášť náročné.(14.12.2015)

 • Pohrobek
  ***

  George Cukor natočil film, ve kterém nevystupuje ani jeden muž (při 135 mluvících rolích). Přitom se však všechno točí okolo mužů - touhy, naděje, strach. Cukor tady za pomoci nejlepších hereček své doby natočil satiru proti tehdejší ženské high-society. Tento černobílý film obsahuje jednu barevnou sekvenci, která má být promítáním z luxusní módní přehlídky. Mělo mě tu trknout už při názvu filmu, anebo alespoň po úvodních představovacích titulkách! Film, ve kterém jsou jenom a jenom ženy, všechny děti jsou malé holčičky, pejsci jsou pouze fenky, všechny obrazy zobrazují ženy, v novinách jsou fotografie jenom žen! To není nic pro moji hluboce patriarchální duši! Navíc jsem se nějak spletl v televizním programu, když jsem si myslel, že film končí v 02:25, on ale neměl 70 minut, nýbrž 130 a nekončil 02:25, ale až o hodinu později!!!(31.1.2005)

 • T2

  Rozpočet $1,688,000(18.5.2010)

 • - Butterfly McQueen v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace