Ochránce

The Pacifier

Akční / Komedie / Drama / Rodinný

Kanada / USA, 2005, 110 min

• Dexter1

Skúsil to Arnold i Sly. Aby akčná hviezda pobavila rodinu chce už niečo viac než len schému príchod-úsmevné problémy-zblíženie pri ktorej sa herec tvári ako posledný akčný hrdina. Rozhodne lepšie ako Hoganova pestúnka, no v konečnom výsledku zbytočný film, ktorý sa hodí snáď len vtedy keď už nič iného nikde nejde. Ale aby som len nekrivdil, pár vtipných hlášok a scén ta naozaj bolo.(12.1.2011)

• Superpero

Tohle snad Vin Diesel neměl zapotřebí, já vím že za to asi dostal slušnej honorář, ale tohle je pod jeho důstojnost. Fakt smutná komedie, když jsem se zasmál 2x za film a to když Diesel zrasí vrtulník (a to zrovna ani nemá být vtipné) a podruhý, když ten kluk sejmul toho šikmookýho hasičákem do ksichtu. Toť vše ničeho lepšího se nedočkáte, jen trapnejch hereckejch výkonů a situací kdy vám bude trapně i za tvůrce. Nevím proč všichni namakaný herci maj potřebu točit s dětma, ale Arnoldův "Policajt ze školky" byl docela v pohodě a "Pan chůva" s Hulkem Hoganem byl zas tak strašnej až byl geniální, a proto je "Ochránce" asi nejhorší z nich.(3.1.2006)

• pufina

Trapný pokus, který se snaží vtipně (haha, skoro jsem usnula nudou) ukázat to, jak si "drsňák Diesel, který jezdí na diesel" umí poradit s bandou dětí. Tak asi je diesel asi dobrý palivo, Diesel totiž jede a samozřejmě by to nešlo bez předvídatelného happy-endu. Smutné, myslím, že při troše více vtipnu by z toho šla průměrná komedie pro dobrý, dočasný výmaz mozku..(6.11.2010)

• Djoker

Doba pokročila a komerční televize si dovolí nasadit tento flák do hlavního vysílacího času. Beru to jako výsměch divákům, kteří stále ještě nezavrhli televizi. Samotný film nemá co nabídnout. Mimochodem tu jednu hvězdičku dostal za krásnou Brittany Snow. Vinova anabáze v Hollywoodu se zřejmě blíží ke konci, protože po vzoru svých starších vyrýsovaných kolegů přesedlal na trapné rodinné komedie a ty znamenají cestu to zatracení.(7.11.2010)

• Big Bear

Dětská záležitost na které udiví, že děcka nebavila... A nepomohla ani kachna, coby člen střežené rodiny... Mariňák dostane za úkol hlídat ohroženou rodinu a jak to tak v těchto filmech bývá, začne to tam brát po vojensku. Děti se nejprve brání, ale pak ,,pochopí'' a vše běží jak po másle. Nakonec děti využijí nabytých znalostí a drilu k přemožení svých školních utiskovatelů atd... Vše už tu mockrát bylo a lépe, např s Árnym (i když i tam to dřelo). Jeden senzor pohybu. *(29.5.2017)

• - Producenti poskytli režisérovi Shankmanovi 56 milionů dolarů, což pro ně byla rozumná investice. Už během prvního březnového víkendu totiž Ochránce v severoamerických kinech vydělal 30,5 mil. dolarů a celkový zisk byl něco přes 106 milionů. (imro)

• - Ve scéně, kde se kachna zakousne muži do rozkroku, skočí na muže ředitelka a muž padá na břicho, čímž by měl ublítit kachně. Ta je však v dalším záběru zcela v pořádku. (Chip89)

• - Ve scéně po párty, kdy Shane (Vin Diesel) chytá Zoeina (Brittany Snow) přítele, zašpiní si rameno. Když však poté dům uklízí, oblečení má opět čisté. (MIG29)