Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Ostřílený mariňák Shane Wolfe už má za sebou celou řadu náročných úkolů, tentokrát ho ale čeká zcela výjimečný úkol, a to zajištění bezpečí pěti dětí zavražděného bezpečnostního experta ministerstva obrany. Shane je postupně donucen vyměnit svůj arzenál zbraní a potápěčských kombinéz za plenky a jídlo pro děti. Kromě zločinců musí zkrotit mladou rebelku Zoe, zasmušilého čtrnáctiletého Setha, osmiletou fanynku bojových umění Lulu, tříletého Petera, o dva roky mladšího Tylera a v neposlední řadě jejich excentrickou rumunskou pečovatelku. Přestože jsou pro něj běžnou rutinou smrtelně nebezpečné mise, jeho představa o přežití v drsných podmínkách dostane reálnou podobu teprve v okamžiku, kdy je postaven tváří v tvář každodenním rodinným povinnostem. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (308)

blackrain 

všechny recenze uživatele

Patřil k elitní bojové jednotce. Teď se stal elitní chůvou. Musí ochránít pět neposedných dětí, které mu dají pořádně zabrat. Drsňák Vin Diesel nám poodhalil svou skrývanou méně vážnou a lidskou tvář. Nějak jsem si ho nedokázala představit v rodinné komedii, ale musím říct, že se mi v takové roli docela líbil. Zápletka je sice jednoduchá, téma otřepané, ale pobaví. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Ve srovnání s ďábelskou továrnou na zvratky zabalenou v plínkách ta vraždící noční monstra na neznámé planetě zase nebyla tak hrozná, viď Riddicku..? Jistě, průhledné jak celofán, plytké jak vnitřek sádrového odlitku poprsí Keiry Knightley a při natáčení "Peter Panda" tance musel Diesel přemýšlet, jestli na hlavu svého agenta použít těžký tupý předmět a nebo jej rovnou umlátit vlastníma rukama, ale i tak je nutné si uvědomit, že se tady jedná o rodinný film, u kterého se mají děti bavit a jejich rodiče pokud možno neusnout. Jednu hvězdu navíc přidávám na truc těm, kteří si snad mysleli, že v produkci Walte Disneye bude Stalker Vin 163 minut převádět Plummerovic děti a jejich hlídacího kačera do Zóny a oni přitom budou emočně rezonovat.. ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Tohle je asi jeden z nejslabších filmů s Vinem Dieselem, ačkoliv díky jeho hereckému výkonu, jsem se dodíval až do konce a film solidně utáhl, ale jako celek je to neuvěřitelně schematické a parádně trapné. Určitě i Vin si musel při natáčení připadat dost trapně, když musel absolvovat tuhle roli, která nenabízela zhola nic dobrého. I vtip si vzal dovolenou, zasmál jsem se jednou, a o strašném závěru filmu ani nemluvě. Fakt katastrofální film. ()

Zevon odpad!

všechny recenze uživatele

Muskulaturní antiherec Vin Diesel si nemohl střihnout lepší roli, která je mu ušita přímo na míru, než hlavní postavu hlídače rozežraných spratků emancipované úspěšné podnikatelky všestihatelky. Připravte si pořádného jointa, protože takovouto kokotinu, evidentntě inspirovanou podobnými škváry z devadesátých let jen tak nedáte, ani když ji budete sledovat se záchodové mísy. Stačí se podívat na tu plejádu tupých ksichtů - nic jiného než pořádná kadence sraček, fučících z řiti mamuta z toho vystřelit nemohla. ()

Marigold 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelná blbost, což by vlastně až tak nevadilo, kdyby byl Vin Diesel podobný komický "talent" jako třeba Arnie. Bohužel tenhle svalovec se ani nedokáže pořádně ztrapnit prkenností a mermomocí se snaží působit okázale, sympaticky a komicky. Škoda, že mu chybí Arnieho univerzální grimasy a dřevní strnulost, která by z té role udělala aspoň trochu zábavnou záležitost. Vždycky mi unikal smysl obsazování muskulaturních "herců" do podobných komických rolí, nicméně určitá sorta tupých diváků si to žádá, podboně jako bezduché gagy, pitomé akční sekvence a rozuzlení tak dojemně blbá, že by člověk nejradši sežral kuchyňský mixér. Diesel by se měl nadále věnovat anihilaci pangalaktických monster a ne vyměňování posraných plen... U toho druhého totiž až moc vynikne, že pouhé svalstvo nestačí. ()

Galerie (57)

Zajímavosti (17)

  • Ve scéně, kde se kachna zakousne muži do rozkroku, skočí na muže ředitelka a muž padá na břicho, čímž by měl ublítit kachně. Ta je však v dalším záběru zcela v pořádku. (Chip89)
  • Při wrestlingovém zápase jeden z diváků drží ceduli John 3:16, což odkazuje na známou wrestlingovou frázi Steva Austina „Austin 3:16“. (Chris Masters)
  • Kapitán Bill Fawcett, v snímku ho ztvárnil Chris Potter, pracoval v Americké armádě během První světové války. Vydával zde humoristický oběžník pro členy své jednotky Captain Billy's Whiz Bang. Ten se stal základem pro vydavatelství Fawcett Publications, které má ve stáji kromě dalších časopisů a knih i komiksy s populárním Kapitánem Marvelem. (imro)

Související novinky

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

23.05.2011

Projekt se sice jmenuje lákavě – The Machine – a Diesel si v něm zahraje kyborga, navrženého jako ultimátní zbraň, ale neradujte se. Scénář napsali ti samí lidé co Noc v muzeu a půjde o rodinnou… (více)

The Rock leze na skálu

The Rock leze na skálu

30.08.2007

Dříve nebo později to postihne každého filmového svalnatce náhlý přechod od drsné akce k rodinné komedii, v níž si hrdina, který předtím lámal vazy padouchů jako suché pařezy, musí poradit s hordou… (více)

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé

04.03.2006

Pláč diváků po zhlédnutí rádoby komedie Ochránce ještě nestačil ani utichnout a režisér Adam Shankman už nám chystá další nadílku. Dostal totiž od New Line Cinemy nabídku režírovat remake… (více)

Tatínek Rock

Tatínek Rock

30.11.2005

Snad všichni velcí akční hrdinové si nakonec po sérii filmů, v nichž pod jejich rukama skonalo mnoho nepřátel, odskočili k tomu, aby si natočili nějakou příjemnou rodinnou komedii, v nichž jejich… (více)

Reklama

Reklama