Ochránce

Cumlikátor

Akční / Komedie / Drama / Rodinný

Kanada / USA, 2005, 110 min

• P1tr

Film, kterej vydělal v americe strašný peníze a vůbec nevím proč. Asi tam dobře zafungovala propagace filmu, která ale jeho nekvalitu nezakryje...ale když tuto pravdu zjistíte, už máte film za sebou a peníze pryč v kapse autorů.Holt je Vin Diesel jako agent co hlídá děti atraktivní téma, o kterym si lidi myslej že to bude dobrý a že se na tom nedá moc zkazit....omyl!Film má pár dobrejch okamžiků, ale opravdu jen pár....(7.12.2006)

• sedm.1

Když jsem v programu uviděl film s Vin Dieselem pod názvem Dudlíkátor,musel jsem se začít strašně smát.To jsem ovšem ještě před shlédnutím této kokotiny netušil,že to bude jediný smích,který mě nakonec čeká ve spojení s tímto opravdu neuvěřitelným kouskem ve filmografii tohoto svalouše.Podobný namakanec The Rock sice také točí nesmyslné báchorky s kopou dětí,ale pokaždé byli alespoň v pohodě koukatelné a většinou i dost vtipné a zábavné,což se ale v případě Dieselovo chůvy nedá tvrdit ani trochu.Jednak Vin Diesel není ani trochu Dwayne Johnson a jednak The Pacifier nemá absolutně co nabídnout.Naprosto idiotský děj je ještě ta ze snesytelnějších věcí,které toto dílo tvoří.Daleko horší je,že ten pitomý a nudný děj je doprovázen tunou klišé,nevýrazným obsazením,nulovým humorem,tupými dialogy a vážně primitivním závěrem.Prostě jedna velká hrůza!Zkrátka,Vin Diesel dostal slušně zaplaceno,ale osobně doufám,že při tom trpěl alespoň stejně jako já při sledování této sračky.(6.11.2010)

Prekvapivo dobrá zábava, ktorá síce obsahuje všetky muchy, ktoré sa obvzkle vyskytujú vo filmoch podobných no až ku koncu sa väčšinou drží hladina ich intenzity na zvládnuteľnej hranici. Vin diesel síce hrá ťažkopádne no na túto rolu o bolo postačujúce a možno aj nevyhnutné. Kým film neskĺzal do roviny rodinnonáučného tak mal grády a zabávať sa bolo naozaj načom. Mohlo top byť aj o polku hviezdy naviac nebyť toho konca ale no to bola asi daň preto, že cieľová skupina tohto filmu boli rodiny s deťmi.2,5*(18.9.2006)

Myslím si, že lepšia verzia pána Pestúnky, ktorý sme mali kedysi možnosť vidieť s Hulkom Hoganom. Myslím si, že toto je film, od ktorého nikto nemôže ani nič očakávať. Pokiaľ do toho idete, že to bude výnimočný film, tak si dajte spiatočku. Toto treba hodnotiť ako to, čo to je. A to je lacná komédia s deckami. A keď si to tak premietnem, nie je to také strašné. Myslím si, že som videl horšie film ako je tento a párkrát som sa zasmial. Len latku treba dať poriadne nízko.(25.10.2015)

• pufina

Trapný pokus, který se snaží vtipně (haha, skoro jsem usnula nudou) ukázat to, jak si "drsňák Diesel, který jezdí na diesel" umí poradit s bandou dětí. Tak asi je diesel asi dobrý palivo, Diesel totiž jede a samozřejmě by to nešlo bez předvídatelného happy-endu. Smutné, myslím, že při troše více vtipnu by z toho šla průměrná komedie pro dobrý, dočasný výmaz mozku..(6.11.2010)

• - Poté, co chůvu pozvrací dítě, je možné všimnout si, že dítě má dudlík, který by v důsledku předchozí scény mít nemělo. (MIG29)

• - Při natáčení se stala i malá nehoda: Na scénu měl přijít kačer a klovnout Vina Diesela do ucha. Když se záběr opakoval potřetí, kačer asi usoudil, že něco dělá špatně, a místo krátkého klovnutí se do ucha zakousnul a nechtěl pustit. Diesel vyskočil, ale vydržel to až do konce dialogu. (HappySmile)

• - Původně měl hlavní úlohu v snímku ztvárnit Jackie Chan. (imro)