Ostřílený mariňák Shane Wolfe už má za sebou celou řadu náročných úkolů, tentokrát ho ale čeká zcela výjimečný úkol, a to zajištění bezpečí pěti dětí zavražděného bezpečnostního experta ministerstva obrany. Shane je postupně donucen vyměnit svůj arzenál zbraní a potápěčských kombinéz za plenky a jídlo pro děti. Kromě zločinců musí zkrotit mladou rebelku Zoe, zasmušilého čtrnáctiletého Setha, osmiletou fanynku bojových umění Lulu, tříletého Petera, o dva roky mladšího Tylera a v neposlední řadě jejich excentrickou rumunskou pečovatelku. Přestože jsou pro něj běžnou rutinou smrtelně nebezpečné mise, jeho představa o přežití v drsných podmínkách dostane reálnou podobu teprve v okamžiku, kdy je postaven tváří v tvář každodenním rodinným povinnostem. (TV Nova)

chaosteory

Každý akční geroj musí prostě mít film, ve kterém trapčí po boku dětí. Hulk Hogan, Švarcr, Ice Cube, Jackie Chan, The Rock, ti všichni tomuto podlehli a až na Policajta ze školky a Zoubkovou vílu to většinou byl průser. Ani Vin rozhodně nezvládl tenhle "malý bobek pro lidsto" nejlépe, ale i tak si myslím, že Ochránce patří na lepší průměr. Scénář musí být stupidní, protože jak jinak by frajer z armády mohl hlídat malou školku. Dialogy a postavy musí být typické, přeci jenom je to americké a pro Američany. Ale jinak nevím nač si stěžovat. Všem hercům postavy sedí, děti nepůsobí otravně a děj neupadá do trapností. Diesel se svým armádním přístupem (GPS lokátor, označení dětí "Rudá", zabezpečení domu) výborně kontrastuje s ruskou ošetřovatelkou a dětmi, jejichž sabotáže mohli být pravdu lepší (poslat Vina do sraček je málo), ale zase při zápase s učitelem nebo při akčnějších (ne akčních) sekvencích jsem se docela bavil. Nebýt opravdu primitivního zdolání trezoru a slabších chvil při řešení rodinných trablů, dal bych 4. ()

r.carlos

Na tento film jsem šel do kina de facto z nouze - zrovna jsme potřebovali s kamarádem zabít čas. Myslím, že tímto způsobem už radši filmy vybírat nebudu. P.S. Ten, kdo vymyslel český televizní název Dudlíkátor musel projevit notnou dávku tvůrčího myšlení... ()

michalkop

Film neurazí ani nenadchne. Nicméně nemůžu říct, že bych se u něj k smrti nudil jako u některých vysoce hodnocených dramatických počinů. Nicméně bych se na něj už podruhé nepodíval. Škodolibě jsem pozoroval, jak voják musí pracovat s malými dětmi. ()

Mort09

Tenhle film, rozhodně nemá být nic hlubokomyslného. Je to jednoduchá komedie s naprosto předvídatelným dějem, kterému nejde upřít slušný spád. Pobaví a nenudí. 50% ()

prometheusll

No jakštakš to ještě de. Ale výprava,hudba,režie a tak dále špatný. Je to opravdu jako náš Kameňák jak nazval uživatel golfista..... ()

Stupet

Při prvním zhlédnutí jsem si řekla, že snad lepší komedie neexistuje. Smála jsem se od samého začátku, do úplného konce. Závěr (klíč k otevření trezoru), mě hodně překvapil. Bohužel když se člověk podívá opakovaně, vtipné dialogy ztrácí na svém kouzlu. Proto bych dala 70% ()

wewrka

Za mě 60%, je to dětská hovadinka, plná klasických klišé a víte jak to dopadne. Ale pobavil jsem se u toho já i děcka (14 a 11) ... strávili jsme u filmu fajn večer. Víc od toho nebylo očekáváno :-). To: Golfiskta - kameňák je odpad pro svoji vulgaritu a primitivnost. Tady je humor jednoduchý, ne primitivní. ()

shinlove

1Za A) Nechápu, proč se používá u tohoto filmu pouze český název Dudlíkátor, který mi přijde úchylný! Za B) Vin Diesel se zviditelnil i u jiné sorty diváků, než jsou ti, co sledují F&F, Riddicka a XXX. Za C) Dětská až pubertální "akční" komedie pro pobavení. Za D) Nerozumím tomu, kolik tento film vydělal. E) Stačilo vidět jednou, víckrát by mě to už nepobavilo. 3* ()

zeromen

Slušná komedie u které se člověk nenudí. Skvělý Vin Diesel, taková chůva by bodla do každé druhé rodiny.:-) ()

Pythonator

Jeden z nejlepších filmů nabubřelého NafŤáka. Sice je to slabší, než blbý Policajt ze školky, což je do jisté míry jistě způsobeno taky jednoduše tím, že opuchlá nafta není Arnie a nevlastní ani jeho charisma. Úplně chápu, proč tu Dudlikátora kritizují všichni ti fanoušci frajerských póz pana nafty z jeho akčních eposů. Nechápu však, že ty telata nedokážou pochopit, že toto je prostě rodinný film a jako takový se má hodnotit. Uznávám, že tam moc humoru nebylo, ale pro děcka dobré. Odpad to rozhodně není. Řekl bych slušná průměrná disneyovská zábava, kterou si ovšem už nikdy dobrovolně nepustím. ()

Idenatoys odpad!

Nechápu jak může mít tento film hodnocení 49% asi to bude kvůli V.D. jinak by měl max. 20% jinak si to neumím vysvětlit (odpad!) ()

soukyd33

Film o lásce, dobrodružství, a taktice přežít? 😉 U filmu jsem se bavil, a ty děti byli úžasné. Akční scény s autem a Britany jsou super. Chybou bude akorát to, že i když otec rodiny již není, nikomu asi moc nechybí. Film má dobrý Soundtrack a ten přesně sedí do scén. Hledání ztraceného čipu, který zvrátí válku, je dost podivný příběh. Ale jako komedie to docela šlo. Hvězdiček 3*** ()

lupič

Film není až tak strašný jak to podle hodnocení vypadá. Normální, oddychová, rodinná komedie. Není třeba v tom hledat nic víc než pobavení pro celou rodinu, na umění jsou jiné filmy. Já se docela bavil, na rozdíl od jiných komedií z americké produkce. ()

marocco

Kvalita tohto filmu závisela predovšetkým na kvalite hlavnej postavy, takže Vin Diesel musel hrať a to mu žiaľ vôbec nejde. Decká zlaté, ale nijako sa ma nedotkli, humor totálne detský, ktorý šiel rovnako mimo mňa. Bieda ()

Isirian

Vše se dá předvídat od začátku do konce, něco málo jsem nepobrala (asi že jsem nedávala vždy pozor :-)), ale špatné to nebylo :-). ()

Fujin

Upgrade policajta ze skolky, ovsem tentokrat do role chuvy. Podivuhodne ze i k tak jednoduchemu nametu se da napsat naprosto debilni scenar. Nebyt Vina nestoji ten film ani za hvezdu. Rezijne to mohlo byt horsi a ja ty bez mala dve hodiny celkem ve zdravi prezil, nutno dodat ze doslo i k usmevu. ()

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

23.05.2011

Projekt se sice jmenuje lákavě – The Machine – a Diesel si v něm zahraje kyborga, navrženého jako ultimátní zbraň, ale neradujte se. Scénář napsali ti samí lidé co Noc v muzeu a půjde o rodinnou… (více)

The Rock leze na skálu

The Rock leze na skálu

30.08.2007

Dříve nebo později to postihne každého filmového svalnatce náhlý přechod od drsné akce k rodinné komedii, v níž si hrdina, který předtím lámal vazy padouchů jako suché pařezy, musí poradit s hordou… (více)

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé

04.03.2006

Tatínek Rock

Tatínek Rock

30.11.2005

Snad všichni velcí akční hrdinové si nakonec po sérii filmů, v nichž pod jejich rukama skonalo mnoho nepřátel, odskočili k tomu, aby si natočili nějakou příjemnou rodinnou komedii, v nichž jejich… (více)