Rexe Van De Kampa propustí po infarktu z nemocnice a Bree ho zatím vezme na milost. Rex jí děkuje a je rád, že dětem neřekla o jeho nevěře. Na truc svému manželovi se však Bree začne scházet s místním lékárníkem Georgem Williamsem... Gabirelle Solisové, jejíž manžel je ve vězení, zablokovali konto. K propuštění na kauci je zapotřebí jeho pas. Gabrielle chce, aby za to, co provedl, trochu trpěl, a pas hodí do hořícího krbu... Mike Delfino řekne Susan, že ji miluje. Jednoho večera Tom Scavo zahlédne chůvu Claire zcela nahou a vyžaduje od své manželky Lynette sex. (Magic Box)

Lilith03

Skvělý díl, stále mě moc baví Susan a Gabrielle, Bree jsem si za poslední díly také moc oblíbila, jen teda Lynette mě poslední dobu čím dál tím více štve... Její manžel na ni kašle, na druhou stranu po ní pořád něco chce, nejradši by ji podvedl a ona mu to jen tak sežere. Ona je povahově úplně jiná než všechny ostatní postavy, moje osobnost má něco z Gabrielle, něco ze Susan a i něco z Bree, ale prostě Lynette je můj pravý opak a vůbec ji prostě nefeeluju. ()