1. Mladý muž snažící se zabít svou manželku. Ta bohužel po každém „úspěšném pokusu“ opět vylézá z hrobu upgradovaná o jinou bojovou schopnost a ubohému chudákovi namlátí.
2. Přehnaně sebevědomá kreativní ředitelka reklamní agentury, vymýšlející jednu nesmyslnou reklamu za druhou, s chorobnou závislostí na svém diktafonu.
3. Harmonická rodinka. Tatínek sehnal lístky na představení známého hypnotizéra. Ten jej v rámci své show přesvědčí, že je pták, bohužel už ale nemá možnost jej odhypnotizovat. Celá rodina si tak musí zvykat na to, že jejich otec kvoká a chce létat.
4. Tři zlodějíčci, z nichž dva odhalují city, které pro ně byly vždycky tabu.
5. Zabiják z Londýna, jehož nejdůležitějším posláním je zjistit vaši funkci v životě, a jeho překladatel. Potřebujete nechat zabít otravného hypnotizéra či svou manželku? Pak neváhejte a obraťte se na ně. Usmlouvaná cena vyhovuje každému.
A že to nedává smysl? Počkejte, až se všechny části příběhu propojí. (Natascha)

agassi68

Hm, som síce fanúšik ázijskej kinematografie, no toto surreálne megafarebné dielo ma nedostalo. Skrátka úlet, aj keď musím uznať, že prepracovaný do detailov. Tá gýčová farebnosť je to, čo mi utkvelo v pamäti. A to je na viac ako tri primálo.. ()

Colleague

Vysoce originální snímek s typickým asijským humorem. Nelze si nevšimnout skvělé režije, výkonů široké plejády herců a krásné asijské herečky (Reika Hashimoto), která hrála podobnou roli jako Kenny v South parku. K dokonalosti mi chyběla už pouze určitá jednoduchost v některých částech filmu, kde kvůli tomu aby bylo přidáno humoru bylo neúměrně více ubráno logiky. ()

Blaogranas odpad!

Znáte to, když 5 krát zabijete svoji ženu a teprve pak vám začne chybět? Ne? Já taky ne, a proto jsem asi nemohl pochopit tenhle majstrštyk. Asi jen těžce stravitelné pro všechny, jejichž otec není pták. 5* pro mě za to, že jsem to dokoukal až do konce. ()

AngelG

Tak tohle je ten největší možný úlet..! ale když ono je to tak šílené, až je to neskutečně zábavné..! :D ()

tompaulman

Nekonvenční, barevné, kreativní a hlavně vtipné! Žánry tady na ČSFD jsou úplně mimo. Fantasy možná trochu, mysteriózní ne, thriller taky ne, romantický taky ne. Je to hlavně komedie, a to dost povedená. ()

Candyman

Já se omlouvám, ale tohle jsem nepochopil. Uznávám, že mě bavilo se dívat na to jak halvní hrdina pořád zabíjí svou holku, ale jinak v Survive Style 5+ nevidím nic hlubšího, ani zajimavého a v celku ani nic zábavného. ()

Slimakovec

Originál v každym slova smyslu. A dokonale absurdní :) Japonci mají osobitej smysl pro humor, kterej se ukazuje nejen v jejich soutěžích, ale i v tomhle filmu! Chvílema jsem sice koukal na posuvník délky filmu, protože některý záběry jsou opravdu dlouhý, ale humor to dokáže perfektně nahradit. ()

Skautka

Je to tak zajímavý a tak odlišný od filmů na který jsem zvyklá. Pravda většina z toho je prostě klasická amerika. Ale tenhle film mě opravdu zaujal a kdyby ho někdy vysílali v TV určitě bych na to mrkla znova. Směsice pěti příběhů co se začnou prolínat, z nichž se mi nejvíce líbil příběh Asiata opakovaně vraždícího svoji krásnou ženu. Homosexuální a opravdu velice nechutný "HionkKionk" snížil moje hodnocení na 3*. Opravdu ano. Ale film stál za to, a jak zjišťuji asijská kinematografie není vůbec špatná. Je jen jiná. ()

gemi

What is your function in life? Totální úlet, naštěstí ale ne Lynchovina, takže to pěkně drží pohromadě, dává to smysl a je to vtipné. Kdo hulí, nechť si přidá hvězdu. Zažije nirvánu. ()

Mngwa

Tohle byla asi jedna z nejzábavnějších věcí, jaké jsem v poslední době viděla ... a vzniklo to v Japonsku!! Neuvěřitelné. Survive Style 5+ jsem viděla asi třikrát. Pokaždé s předsevzetím, že tentokrát konečně dešifruju ten nekonečně ujetý příběh a odhalím tu Velkou Pointu, která se za ním skrývá. Toto předsevzetí pokaždé vyšumělo do max. 15 minut s tím, že jsem přestala přemýšlet a jen jsem si užila tu ujetost podtrženou dokonalým soundtrackem. ()